Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ez az abortusz mizéria sokat...

Ez az abortusz mizéria sokat elmond a liberálisokról, hogy mennyire is hisznek ők a demokráciában?

Figyelt kérdés
Az amerikai intézmények eddig mindig nagy becsben voltak tartva, mint a demokrácia alappillérei. Most, hogy viszont nem az ő szájuk ízének megfelelő döntés született, máris minden hirtelen antidemokratikus, elnyomó stb. Nagyon emlékeztet ez itthon a hazai "ellenzék" viselkedésére.

2022. júl. 1. 15:05
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a 12 kommentemre reagálna valaki? Amiket leírtam, tényleg nem értem.
2022. júl. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
97%

"Tehát szerinted a magazat az, aki rendelkezik az anya teste felett."


Igen, amikor a magzat az anya testét veszi igénybe az engedélye nélkül, az jogsértő. Ha én a te testedet veszem igénybe az engedélyed nélkül, az ugyanúgy jogsértő.


"Miért lenne ez fordítva helyesebb?"


Mert a magzat van az anya testében, a magzat terheli az anyát, és nem fordítva.


"És ki tette oda első körben a magzatot az "anyuka", vagy a magzat saját magát? Akkor kinek van inább döntési jogköre?"


Az anyának, természetesen. Ha például én úgy döntök, hogy odaadom neked a vesémet, de aztán kiderül, hogy egy Mi Hazánkos vagy, és visszavonom az engedélyemet, és te meghalsz, az nem azt jelenti, hogy én megöltelek. Egyszerűen nem voltál életképes az én vesém nélkül, én nem engedélyeztem számodra a vesém használatát, és ennyi.


Az anya is dönthet úgy, hogy szeretne gyereket, és meggondolhatja magát, ha neki úgy esik, ehhez maximálisan joga van.


Hogy egy más párhuzamot hozzak fel, ha te szexuális aktust létesítesz valakivel, közös beleegyezéssel, azzal semmi baj, hiszen mindketten beleegyeztetek. De ha egyszer csak te vagy a párod meggondolja magát, és a másik ettől függetlenül folytatja az aktust, az már erőszak, hiszen más engedélye nélkül rendelkezel a teste felett.

2022. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
0%
Úgy beszéltek, mintha ti nem lettetek volna magzatok. Akkor se nektek, se az anyukátoknak eszébe sem jutottak ilyen elmebeteg gondolatok, amiket fejtegettek.
2022. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
#33 ha anyám úgy döntött volna, hogy elvetet, nyilván meg lett volna rá az oka. Bár… amilyen anya volt… lehet jobb döntés lett volna nem tönkretenni 3 gyerek mentális egészségét, dehát kinek mi.
2022. júl. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 LazyJones ***** válasza:
100%
#33 Hidd el, ha anyám abortált volna, egy rossz szót sem szólnék miatta.
2022. júl. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
76%
#32Erkölcsi kötelességünk segíteni mindenkin rassztól,politikai nézetünktől,vallásunktól,szexualitástól,nemtől és minden egyébtől függetlenül.
2022. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
#36 oké, akkor a melegházasságot mikor tárgyalják?
2022. júl. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%
#37Szerintem azt legalizálni kéne.#36 voltam
2022. júl. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
#38 az a baj, hogy az abortuszellenzők táborában ezzel a nézettel erős kisebbségben vagy. Szerintem ez ilyen formában jogos, ahogy mondod, hogy kiállsz a kisebbségekért, de akkor minden kisebbségért, vagy hátrányos helyzetűért, a többség inkább csak válogatni szeret. Ennek segítünk, annak meg nem. Így nehéz összeegyeztetni a nézeteket.
2022. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
100%
#21! Rengeteg gyerek van állami gondozásban, és egy csomó gyerek vár szülője. Ha valaki akar, örökbe tud fogadni. Kivéve, hogy azok, akik örökbe akarnak fogadni, egészséges fehér újszülöttet szeretne, és akik a rendszerben benne vannak, idősebbek, gyakran valamilyen fogyatékosságuk vagy betegségük van, vagy romák. És úgy persze nem kell az örökbefogadó szülőknek. Az USA-ban ennél még rosszabb a helyzet, ott majdnem félmillió gyerek vár örökbefogadásra. De persze latínó meg fekete gyerekek és megint nem csak csecsemők, és egészséges babákrol van szó. Így meg már megint nem kell a “szülőknek”.
2022. júl. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!