Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok minden héten egy...

Az oroszok minden héten egy nap elöntik a gyakorit az oroszpárti kérdésekkel?

Figyelt kérdés

A háború kezdetén elég sok orosz propagandát toló kérdés volt za oldalon majd ezek száma jelentősen visszaesett. Majd jött egy pár hetes időszak amikor erősen gyaníthatóan google fordítóval írták ki a kérdéseket, borzalmasan rossz magyarsággal.


Az utóbbi pár hétben viszont azt vettem észre, hogy minden héten van egy nap, amikor tömegesen kerülnek ki a háború/szankciók/külpolitika/világpolitika kapcsán az oroszpárti propagandakérdések, de mindig csak 1,de legfeljebb 2 egymást követő napon és nem minden héten ugynaazon a napon.


A héten szerintem a mai az ilyen, mert már most is van a szokások kliséket puffogtató kérdésekből vagy nyolc és még nincs is este :D

Ezt csak én vettem észre? Vajon ez csak véletlen vagy egy tervezett dezinformációs/propagandafolyamat része?



2022. szept. 3. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Igen,nem is feltűnt!
Nem vettem észre/nincs ilyen
Gyurcsány
Egyéb, kifejtem válaszban:
25 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Tudod akik nem a 444-et meg HVG-t olvassák azok hétköznap nem érnek rá ilyen hülyeségekkel foglalkozni, mert dolgoznak. Szóval abból ne vonj le túl sokat hogy hétvégente idetévednek olyanok is akik amúgy nem illenek bele a gyakoris függetlenobejktív felhozatalba. :)
2022. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Általában ez nem hétvégén történik, eddig a hétfő-csütörtök intervallum volt a leggyakoribb. Lehet azért váltottka szombatra, mert elindult az iskola, erre mondjuk valóban nem gondoltam.
2022. szept. 3. 15:03
 3/31 anonim ***** válasza:
51%

Aki az oroszokról kérdez az OROSZ KÉM!!!!!!!!


ilyet nem tudni...

2022. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%

Dzsoni,te mennyit kapsz a hoholoktól ezekért a kérdésekért?


Legalább dollárban fizetnek?

2022. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Akkor most lebuktam? :D
2022. szept. 3. 15:08
 6/31 A kérdező kommentje:

"Dzsoni,te mennyit kapsz a hoholoktól ezekért a kérdésekért?

Legalább dollárban fizetnek?"


A kérdés nem a hoholokról szólt és nem közvetlenük az ukrán eseményekről. Ennyire nem érted a magyart? :D

2022. szept. 3. 15:09
 7/31 anonim ***** válasza:
17%
Nem,orosz vagyok, ráadásul kém és propagandista is,te csak tudod hohol dzsoni.
2022. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
22%

"Dzsoni,te mennyit kapsz a hoholoktól ezekért a kérdésekért?


Legalább dollárban fizetnek?"


Azoknak a szarevőknek még Rubeljük sincs, nem hogy dollár. Max hrivnyában.

2022. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%

Ez nekem is feltűnt! Sablonok alapján dolgoznak, mindig ugyanaz a szavajárásuk, mindig ugyanazokat a hangulatjeleket nyomják. Én csak azt nem értem, hogy a gyakorin ezzel mi a céljuk? Tényleg ekkora forgalma lenne az oldalnak, hogy itt is megérje az orosz titkosszolgálatnak dolgozni? Vagy csak ennyire kontrollmániás az orosz fél, hogy minden platformon nyomják az orosz propagandát? Mondjuk az orosz hatalmi logikára tökéletesen beleillik a mindenfellett meglévő kontroll, hogy az ellenvélemény csírájában el legyen folytva, mert annyira paranoid a rendszer, hogy a legkisebb ellenállástól összehugyozzák magukat.


Gyakran érzem azt mostanában, hogy már a gyakori is egy frontvonala ennek a kiber, vagy kommunikációs háborúnak.

2022. szept. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként én a herszoni ellentámadás elindítása óta érzem, tapasztalom, hogy beindultak az oroszok, de nem csak itt a GYK-n, hanem a Facebook-on és a YouTube-on is.
2022. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!