Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok minden héten egy...

Az oroszok minden héten egy nap elöntik a gyakorit az oroszpárti kérdésekkel?

Figyelt kérdés

A háború kezdetén elég sok orosz propagandát toló kérdés volt za oldalon majd ezek száma jelentősen visszaesett. Majd jött egy pár hetes időszak amikor erősen gyaníthatóan google fordítóval írták ki a kérdéseket, borzalmasan rossz magyarsággal.


Az utóbbi pár hétben viszont azt vettem észre, hogy minden héten van egy nap, amikor tömegesen kerülnek ki a háború/szankciók/külpolitika/világpolitika kapcsán az oroszpárti propagandakérdések, de mindig csak 1,de legfeljebb 2 egymást követő napon és nem minden héten ugynaazon a napon.


A héten szerintem a mai az ilyen, mert már most is van a szokások kliséket puffogtató kérdésekből vagy nyolc és még nincs is este :D

Ezt csak én vettem észre? Vajon ez csak véletlen vagy egy tervezett dezinformációs/propagandafolyamat része?



2022. szept. 3. 14:54
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nézd meg aki Oroszban aki felszólal a háború ellen ,ha az illető kisember akkor bebörtönzik, elverik, ha "vállalkozó" ablakon kiesik, ráesik egy nagy jégcsap, öngyilkos lesz.


Tudod, az a gond idehaza is sok fideszes úgy terjeszti a propagandát mint annak a rendje. Többszázszor megcáfolt hazugságokat írnak, majd vagy 30an felpontozzák, pl Ukrajna biolaborokat hozott létre, erre kap 30 felpontozást.


De élőben is sokan terjesztik az orosz hülyeséget, nekem barátaim közül is sok, meg még egyetemen is tanár mondta, de hát ukránok tízrével gyilkotálták az orosz civileket, ezért robbant ki a háború, én mondtam nem volt ilyen és elkezdett velem ordítozni én is náci vagyok.

2023. okt. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!