Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok minden héten egy...

Az oroszok minden héten egy nap elöntik a gyakorit az oroszpárti kérdésekkel?

Figyelt kérdés

A háború kezdetén elég sok orosz propagandát toló kérdés volt za oldalon majd ezek száma jelentősen visszaesett. Majd jött egy pár hetes időszak amikor erősen gyaníthatóan google fordítóval írták ki a kérdéseket, borzalmasan rossz magyarsággal.


Az utóbbi pár hétben viszont azt vettem észre, hogy minden héten van egy nap, amikor tömegesen kerülnek ki a háború/szankciók/külpolitika/világpolitika kapcsán az oroszpárti propagandakérdések, de mindig csak 1,de legfeljebb 2 egymást követő napon és nem minden héten ugynaazon a napon.


A héten szerintem a mai az ilyen, mert már most is van a szokások kliséket puffogtató kérdésekből vagy nyolc és még nincs is este :D

Ezt csak én vettem észre? Vajon ez csak véletlen vagy egy tervezett dezinformációs/propagandafolyamat része?



2022. szept. 3. 14:54
1 2 3 4
 11/31 Molyember ***** válasza:
83%

Szarrá leszek pontozva, de igazad van. Én nem konkrét napokon, inkább napszakokban vettem észre ilyesmit. Elolvasok pár kérdést, és a válaszokból látszik, hogy érdemes-e válaszolni, vagy megint tele van az oldal orosz propagandistákkal. A stílusból úgy érzem, hogy nem lehetnek sokan, legfeljebb két-három ember írhat több regisztrációról.

Most pl. egy ilyen időszak van, de aztán lejár a munkaidejük, vagy teljesítik a kvótát, és elcsendesednek. Érdekes, hogy egyre kevésbé érvelnek, inkább csak sértegetnek, trollkodnak, igyekeznek terelni a témát, régebben ügyesebbek voltak.

A százalékokból is érdekesek. Jellemzően alacsony, 50% körüli pirosak jönnek, aztán ez leesik 30%-ra, majd hirtelen magasra értékelt negatívokat kapok, amik pár nap alatt egyre alacsonyabbak lesznek. Gondolom, az új regeket felhúzzák valami semleges, de látogatott kategóriában, aztán jönnek ide meghalni.

Ez van, szerencsére itt csak őket kell elviselni, nem a rakétákat.

2022. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
14%
Én meg azt veszem észre hogy pont az ukránok tolják itt a ruszfób propagandát,és még el is várják hogy tapsoljunk hozzá.
2022. szept. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%

#13

Ja, valószínűleg egy 3-4 fős munkacsoport van ráállítva a gyakorira és a napszakos észrevételed is ül. Biztos a műszakok így haladnak.


Amúgy, ha valakinek van kapcsolata a médiában, belehetne ezt a témát dobni, mondjuk egy telexnek.

2022. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Molyember ***** válasza:
83%
A Telex már régebben írt hasonló témában, csak a Facebook kapcsán. Ott már a látszatra sem adnak a trollok, simán csak sértegetnek mindenkit, hogy eltereljék a figyelmet, pár ismerősös, fénykép nélküli regekkel.
2022. szept. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
11%

Nyugodtan jöhet átvizsgálni a telex vagy a TEK is, nincsenek orosz kapcsolataim,saját meggyőződésemből támogatom az oroszokat.


Bár az ukipárti trolloknak lehet nem lenne őszinte a mosolyuk egy házkutatásnál...

2022. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
93%

Most komolyan, a gyakori politikai rovatát naponta max. 150 ember használja

és ebből kb. 20 ember kérdez napi szinten. Magyarul, azért sablonos mert ugyanaz a zakkant "oroszpárti" tesz fel kérdéseket napi szinten.

2022. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Ennél jóval több. A toplistán az elmúlt 30 napi 500 legaktívabb user:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__toplista


Érdekes a szórás, vannak notórius kérdezők, vannak akik csak válaszolnak. Van aramat72 ami egy orosz oldal facebookon, de van olyan a 10. oldalon akinek 168 kérdése van és 0 válasza. :D


Van itt forgalom rendesen.

2022. szept. 3. 16:38
 18/31 anonim ***** válasza:
22%
McClane, a trollkodó gyökereket is beleszámolod?
2022. szept. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
A trollkodáson látszik, hogy trollkodás. Itt most az erősen propagandakérdésekről van szó.
2022. szept. 3. 17:33
 20/31 anonim ***** válasza:
11%
Maga Dzsoni is egy ukrán propagandista,ránézhetne a TEK.
2022. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!