Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az oroszok minden héten egy...

Az oroszok minden héten egy nap elöntik a gyakorit az oroszpárti kérdésekkel?

Figyelt kérdés

A háború kezdetén elég sok orosz propagandát toló kérdés volt za oldalon majd ezek száma jelentősen visszaesett. Majd jött egy pár hetes időszak amikor erősen gyaníthatóan google fordítóval írták ki a kérdéseket, borzalmasan rossz magyarsággal.


Az utóbbi pár hétben viszont azt vettem észre, hogy minden héten van egy nap, amikor tömegesen kerülnek ki a háború/szankciók/külpolitika/világpolitika kapcsán az oroszpárti propagandakérdések, de mindig csak 1,de legfeljebb 2 egymást követő napon és nem minden héten ugynaazon a napon.


A héten szerintem a mai az ilyen, mert már most is van a szokások kliséket puffogtató kérdésekből vagy nyolc és még nincs is este :D

Ezt csak én vettem észre? Vajon ez csak véletlen vagy egy tervezett dezinformációs/propagandafolyamat része?



2022. szept. 3. 14:54
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
83%

#22

Megérem én azt az életben, h a magad fajta valami értelmeset is beír?

2022. szept. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
19. Kezdjük ott hogy notorius kérdezőknek van 4-5 regjük de ezek mögött ugyanazok az emberek vannak. A másik hogy 500 legaktívabb user lehetne akár 4000 legaktívabb user is, de ha csak 150 használja valójában tök mindegy mennyit írnak oda. Szerintem 20 embernél nincs több aki napi szinten bombázza a gyakorit ugyanazokkal a kérdésekkel.
2022. szept. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 MDaniel98 ***** válasza:
100%
Ennyire nem figyelem a kategória tendenciát őszintén szólva, szóval passz.
2022. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Azt hiszem a héten két napon aktívak. Az elmúl pár órában megint tele a politika kategória hasonlókkal:


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__..

2022. szept. 11. 23:03
 25/31 anonim ***** válasza:
15%
Kösz az ingyenreklámot a kérdésemnek.😉
2022. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
73%
McClane, szerinted nem kéne alkalomadtán kicsit ritkítani az itteni accountokat? Már nem lenne annyi gond ezekkel..
2022. szept. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#25: igazán nincs mit, jösz egy sörrel :D


#26: amíg nem 24/7-ben nyomják addig sztem nem

2022. szept. 11. 23:24
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

#28

Most a nagy vereségük hírére aktivizálódhattak, szerintem túlóráztak a drágák. Ha már a fronton lévő bajtársaik menekülnek, nekik a kiberfrontot tartani kell.

2022. szept. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
#29: valahogy úgy. De még mindig furcsa, hogy ennyi energiát tolnak egy ilyen portálba, mint a gyakori. :D
2022. szept. 12. 00:24
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

#30

A szovjet-orosz hatalmi konstruktíva ilyen, minden, akár jelentéktelennek tűnő platformot uralni akarnak, mert annyira paranoid maga a rendszer, hogy mindentől félnek. Annak idején, amikor nem volt internet, akkor is ezt csinálták, hisz még minden családban, meg a legutolsó munkahelyen, még az iskolákban a diákok között is helyeztek el ügynököket.

2022. szept. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!