Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatjátok azt hogy Európa...

Támogatjátok azt hogy Európa fegyvereket szállítson Ukrajnának?

Figyelt kérdés

#Ukrajna fegyverekkel való támogatása
2023. jan. 23. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/106 anonim ***** válasza:
52%
Igen.
2023. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/106 anonim ***** válasza:
58%
Határozottan NEM.
2023. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/106 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha gondoljátok indokolhatjátok is a válaszaitokat. Aki igen, miért gondolja úgy, aki nem az miért gondolja hogy nem.
2023. jan. 23. 22:32
 4/106 anonim ***** válasza:
55%
Támogatom, a hosszútávú béke és a saját biztonságunk érdekében.
2023. jan. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/106 konteós ***** válasza:
60%
NEM támogatom, a hosszútávú béke és a saját biztonságunk érdekében.
2023. jan. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/106 anonim ***** válasza:
33%
Talán még önmagában a védekező fegyverekkel nem is lenne gond meg szankciók stbstb.. de az, hogy ennyire nyíltan nem titkolva senki de senki nem szeretné diplomáciai útra terelni a dolgot az már elég erős és nem fest túl szép jövőképet. A fegyverek egyre komolyabbak és ez így is fog folytatódni növelni fogja mindenki a tétet hónapról hónapra. Igazából a célokat nem értem de tényleg. Oroszország kb le van választva a nyugatról, oké. Évek múlva gazdaságilag gatya nyugati retorika szerint. Oké. Na de mi a cél? Legyőzni Oroszországot? Tényleg vannak emberek akik elhiszik ha Oroszországot katonailag kicsinálják visszaszerzik a Krímet akkor putyin visszakullog és nem nyom egy ALLINT? Nyilván ez lenne a legszebb forgatókönyv de szerintem ez csak illúzió. Simán belerántja a világot ha annyira szorul a hurok. De őszintén kívánom, hogy tévedjek. A kérdésre a válasz nem abszolút nem támogatom. Szerintem itt lenne az ideje asztalhoz ülni és mindenki jobban járna. Ha csak tényleg nem a népesség megnegyedelése a cél. Mert akkor jó az irány. Kicsit fel is cseszem magam amikor beszélek erről.
2023. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/106 anonim ***** válasza:
66%

Előző vagyok!


Azt azért még hozzátenném, hogy mindenki nyugodjon meg Zelenszkij is szemrebbenés nélkül belerántaná a világot. és cseppet sem érezné magát szarúl.

2023. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/106 anonim ***** válasza:
67%
Sőt, igazán csak ő.
2023. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/106 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat.


4-es, 5-ös elég érdekes az indoklásotok, mert mindketten ugyanazt az indokot írtátok, de ellentétes a véleményeteke, mert egyikőtök támogatná a fegyverek szállítását Ukrajnának, a másikótok pedig ugyanabból az okból kifolyólag nem.

2023. jan. 23. 22:48
 10/106 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék hozzáfűzni hogy mint a kérdés kiírója én most pártatlan vagyok teljesen, így mindenkinek zöld pipát nyomtam, mert teljesen objektívan tettem fel a kérdést és továbbra is objektív maradok a vitában.
2023. jan. 23. 22:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!