Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatjátok azt hogy Európa...

Támogatjátok azt hogy Európa fegyvereket szállítson Ukrajnának?

Figyelt kérdés

#Ukrajna fegyverekkel való támogatása
2023. jan. 23. 22:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
60%

#9: 4-es vagyok. Az 5-ös egyértelműen csak utánzott, mivel nincsenek önálló gondolatai. Még ha azt írta volna, hogy a mielőbbi béke érdekében nem támogatja, megérteném, de így semmi értelme. Oroszország totális győzelme mindenre garancia, csak a hosszútávú stabil békére nem, ezt még a legnagyobb oroszpártiak is beláthatnák.


#7: Zelenszkijnek, illetve Ukrajnának egyértelműen jól jönne, hisz akkor nem egyedül harcolnának. Szerintem ebbe semmilyen ármánykodást nem kell belelátni, hisz teljesen logikus. De sem a NATO-nak, sem Oroszországnak nem célja más országokat belerángatni, így szerintem ennél nagyobb veszélyt jelentene Oroszország megerősödése.

2023. jan. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 anonim ***** válasza:
23%
#11: Viszont abba belegondolt ha belerántja a világot akkor az egyértelműen Atomháború? Mert amelyik nagyhatalom vesztésre állna biztos, hogy bevetné. Melyik lenne Zelenszkijnek jobb? Kisebb veszteség maradna mellette egy nyugat ügyes volt hős volt vagy biztos pusztulás az emberiség 90% nak vele együtt teljes Ukrajnának?
2023. jan. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 anonim ***** válasza:
75%
#12: Szerintem azért nem robban ki olyan könnyen egy atomháború. Senki nem akarja elfoglalni Oroszország területeit, kizárólag Putyin megdicsőüléséért pedig nem fogja senki vállalni, hogy egész Oroszország megsemmisüljön egy atomháborúban. Ennyire még az oroszok sem fanatikusak.
2023. jan. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/106 anonim ***** válasza:
78%

Egyaltalan nem biztos h atomhaboru lenne ha az oroszok elvesztik a haborut, a teljes orosz vereseg eleresehez evek kellenek ha lehetseges egyaltalan, az alatt Putyin megbukhat meghallhat, sot az is lehet h feladja az invaziot ha pl csodbe jutnak es nagy lesz az elegedetlenseg.


Annak az uzenete viszont hihetetlen sulyos lenne ha a nyugat magara hagyna ukrajnat, abban az esetben kitudja hol huzzak meg a hatart, finnorszag moldova, esetleg az osszes regi szovjet unios allam?


A nyugat erdeke h olyan kovetkezmenyekkel nezzen szembe oroszorszag ami utan 2x meggondolja kit erdemes megtamadni.

2023. jan. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 anonim ***** válasza:
39%
Határozottan nem támogatom. A jelenlegi helyzetet már rég meg kellett volna oldani békés úton. Erre Zelensky-n kívül mindenki nyitott. Le kell ülni tárgyalni az oroszokkal, mert eddig minden döntés az orosz szempontok figyelmen kívűl hagyásával történt.
2023. jan. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/106 anonim ***** válasza:
79%
Ez igaz, hogy Oroszország területét senki nem akarja elfoglalni de ha nyugati fegyverekkel Ukrajna bedurgat komolyabb területekre Oroszországban na az szerintem egy kőkemény vörösvonal. És ne legyen kétség, hogy nem teszi meg. Ami persze nyilván jogos is elvégre őket is lövik az Oroszok. Csak oroszország ezt nem így élné meg. Ha munjuk ukrajnában eldurrantanának egy taktikait kétségem nincs, hogy beszállna a NATO közvetlen fizikailag. Aztán kdierülne mitörténne, de szerintem semmi jó.
2023. jan. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/106 anonim ***** válasza:
86%
#16: Jó, hát nem kell Ukrajnának nagy hatótávolságú fegyvereket adni, vagy ki kell kötni, hogy amennyiben további segítséget szeretnének, úgy ne támadják Oroszország területét. Szerintem nekik se érné meg, hogy emiatt magukra maradjanak. Tankokkal, légvédelmi rendszerekkel, vagy rövidebb hatótávolságú tüzérséggel amúgy sem fogják Szentpétervárt bombázni.
2023. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/106 anonim ***** válasza:
61%
#17 Igaz. Kérdés mi az Amerikai cél. Vagy vajon nincs e napi renden ha ukrajnának nem sikerül akkor a NATO márpedig beszáll mert valami nagyon fontos ott vagy Amcsi érdek. Azért ne szépítsük Ukrajna sem egy minta állam nekem csak olyan emlékem van róla, hogy ukrán maffia meg csempész cigi stbstb. De most valamiért nagyon fontos lett. Pár hónapja látam egy ukrán katona csávo kb velem egy korú(30) élő videózott, hogy ül egy autoban katona ruhában éjszaka. Rendesen megsajnáltam, hogy akár én is lehetnék ott. Aztán érdekesség képp megnéztem a régebbi videóit. 2022 Január x. videó, hogy megy a kocsijával a városban közbe mutatja, hogy van egy fegyver a kesztyűtartóban... még háború sem volt. Eléggé felbaszott.
2023. jan. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 anonim ***** válasza:
75%
#18: Jogos, az ukránok sem szentek, ez biztos, hogy így van. Bár a háború előtt is már behívtak sokakat a szakadár régiók miatt, a fegyver akár onnan is lehetett, de az se lepne meg, ha valami csempészáru lenne, vagy hasonló. Ettől függetlenül ez a háború nagyon nem hiányzik, a NATO pedig remélem, hogy nem szándékszik beszállni (szerintem amúgy nem, sok esetben azért látszik, hogy nagyon óvatosak).
2023. jan. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 anonim ***** válasza:
61%
Óvatosak. Vagy csak úgy csinálnak legalábbis Amerika amíg szövetségeseket toboroz európában akikkel elvégezteti majd a piszkos munkát.
2023. jan. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!