Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatjátok azt hogy Európa...

Támogatjátok azt hogy Európa fegyvereket szállítson Ukrajnának?

Figyelt kérdés

#Ukrajna fegyverekkel való támogatása
2023. jan. 23. 22:20
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
20%
100, ugye az HA,Mert...feltételes mód..... na erre alapoztok ti, hábórú pártiak, de nem láttjátok a végét, ami már így is egy veszélyes kejtôn van.
2023. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 anonim ***** válasza:
79%

Nem mi, háborúpártiak, henm én alapozok, és számomra ismert történelmi tényekre alapozok, mi történik akkor, ha egy agresszort hagynak kedvére agresszorkodni. egyébként nem vagyok háborúpárti sem, épp ezért ítélem el az orosz agressziót.

Mellesleg, ennyit én is mondhatnék, hogy te is feltételzésekre alapozol, hiszen te meg abból indulsz ki, hogy "Mi van HA nem támadna?" Hát így biztosabban nem fog. Remélhetőleg se ő, se más, esetleges agresszorkodást fontolgató ország.

2023. jan. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/106 anonim ***** válasza:
100%
100, 101, és mi a terv? Áruld már el? Meddig lehet ebben a spirálban elmenni? Szerinted hogy lehet végetvetni? Persze, tudja mindenki, hogy az a rohadt orosz kezdte feb 24-én, de akkor is...mi a kìút? Nehogy azt mond, hogy vêgig kell vinni még egy atomhábórú árán is, nert Ukrajna valami szentség.... na ne mond. Na mi a terv? Van? Esetleg szerepel benne a béke szó? Vagy esetleg Oroszország teljes szétszedése? (halottam már a lengyelektől ilyen ötletet). Megéri ugye? Tudom, a médiában tilos a béke szó, az putyinista.
2023. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/106 anonim ***** válasza:
32%
Sohasem hadjátok , hogy a két fél egyezkedjen,Ukrajna 10 éven át lőte a saját terűletén élő orosz nemzetiségű állampolgáraiít, amit szívesen megtett volna Kárpátaljával is, csak az már tul közzel lett volna EURÓPÁHOZ. Mimdig a saját véleményetekett tartjátok igaznak,és mindig annak a javára huztok egy nyerő lapoz a pakliból aki éppen vesztésre áll! Mennyél ,fogjál fegyvert /senki nem tart vissza és vigyed a családodat is, győzzél, próbáljátok ki az ágyútüzet, lűvéseket, bombázást, és ha mindezek mellett bizonságba érzitek maatokat akor írjál ilyeneket. Én egy napos csibe életének elvesztését is súlyosnak tartom amit tárháborúval, és nem tárgyalással oldanak meg
2023. márc. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 anonim ***** válasza:
65%

"Én egy napos csibe életének elvesztését is súlyosnak tartom amit tárháborúval, és nem tárgyalással oldanak meg"

Ha így lenne, akkor nem támogatnád az oroszokat, akik megtámadtak egy idegen országot.

2023. márc. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/106 anonim ***** válasza:
100%
Hatarozottan nem! Nem a mi haborunk hogy kinek mekkora a kolbasz a nadragjaban!
2023. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!