Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatjátok azt hogy Európa...

Támogatjátok azt hogy Európa fegyvereket szállítson Ukrajnának?

Figyelt kérdés

#Ukrajna fegyverekkel való támogatása
2023. jan. 23. 22:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
23%
Határozottan támogatom! Sőt, ha rajtam múlt volna, akkor a NATO már megsemmisítette volna oroszország haderejét.
2023. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
33%
@41 Éppen ezt teszi, csak az olyan nagy, hogy ez nem megy egyik napról a másikra.
2023. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:
58%
#41, és ez allatt te mit tennél? Ülnél a fotlelban és néznéd a gyakorin, hogy halad a megsemísités? Gondolod? Sok ilyen balga,h...lye van mint te.
2023. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
6%
#41 Oroszország meg bevetné az atomot és neked hála a fél emberiség kipusztulna.
2023. jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 anonim ***** válasza:
31%
#44: Oroszország vetné be az atomot, de a 41-es válaszoló miatt hal ki a fél emberiség? Érdekes logika.
2023. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/106 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom mit kell foglalkozni az ilyenekkel mint a 41-es, ez csak egy béna troll. Az ilyen illető fosná le először a bokáját ha kiderülne hogy háborúra kell készülni.
2023. jan. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:
36%
41-es vagyok: senkinek nem jutott az eszébe az, hogy nem rajtam múlik? Meg amúgy is túlzás. Ezzel azt akartam mondani, hogy a NATO és a nyugat döntéseit, szállítmányait lassúnak találom. Már rég oda kellett volna adni Ukrajnának a nehéz fegyvereket, még akkor, amikor az oroszok nagyon bénáztak. Sajnos mostanra kicsit összeszedték magukat és haladnak előre.
2023. jan. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 anonim ***** válasza:
69%
Aki támogatja hogy egy amúgy agressziv atomhatalmat jobban baszogassunk az remélem harcolna is az oroszok ellen..Azok nem ismernem kegyelmet..Mi szerencsére 2 hét végleg lelépünk..Írország nem NATO tagállam,egy atomháborúból kimarad..
2023. jan. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/106 anonim ***** válasza:
65%

47: nem jó ez a szerecsenmosdatás

De őszintén kifejtenéd az álláspontod hogy miért támogatod?

Mert lehet neked van igazad csak például én nem értem.


Én azért nem támogatom, mert megvan az esély arra hogy nem csak Ukrajnában menne a háború, hanem elterjedne Európa többi részére is akár.

Rontja a diplomáciát, és egy nagyobb hatalommal nem jó ötlet rosszban lenni,

de ide több okot is lehetne még sorolni.

2023. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 anonim ***** válasza:
42%

Azért támogatom, mert nem szabad engedni a ruszkiknak, hogy csak úgy lerohanjanak más országokat. Időben meg nem állítani őket, de szerencsénkre egy modern, ütőképes orosz sereg csak papíron létezik. Az oroszok sosem fognak a civilizált világhoz tartozni.

Én nem akarok háborút, ahogy egy értelmes ember sem, de, ha az oroszok győznek akkor az ukránokra sok jó nem vár. A szabadságukért harcolnak.

Az oroszok pedig nem fogják a NATO-t megtámadni semmivel sem, tudják, hogy semmi esélyük sem lenne.

2023. jan. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!