Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Támogatjátok azt hogy Európa...

Támogatjátok azt hogy Európa fegyvereket szállítson Ukrajnának?

Figyelt kérdés

#Ukrajna fegyverekkel való támogatása
2023. jan. 23. 22:20
 81/106 anonim ***** válasza:
63%
75,itt kb 80-an írják hogy ne basztassuk az oroszokat csak te mennél neki..Na ennyi a támogatásotok itthon..Nem kéne autópályán szembe menned a forgalommal..
2023. jan. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:
76%
Na most írták nagy eséllyel idén nem állnak ukrajnában hadrendbe a tankok és összesen 80 leopàrd s 30 Abrams lesz..Addig az oroszok leradírozzák Ukrajnat..
2023. jan. 26. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
61%

#81 „...Nagyapám megjárta a DOn-t”


Ez aztán a retard érv, kinek a nagyapukája, dédpapija hol járt :-DDD

2023. jan. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:
19%

#82

Két és fél pipácskával nem igazán van itt mire ugrabugrálnod...

2023. jan. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
71%
84!Talán mondjuk tudja milyen az oroszok ellen harcolni..Te fegyvert nem fogtál sosem..Kis taknyos.
2023. jan. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
69%
85 a háborút nem like-kal nyomják ezt tanuljatok meg..Lehet like-olnj az ukránokat..Akkor se fognak nyerni.Mi már egy 30 éves Whiskyt hűtőttünk be a békeszerződésre idén.
2023. jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
25%

#86, ennek még taknya sincs, de nekimenne az orosznak. A probléma ezekkel a b@lfasz szakadt agyúakkal az, hogy ha ilyenek kerülnek hatalomra, oda nyomnak, hogy mi egyszerű családos emberek harcoljunk az orosszal, Lásd az iukrán már az utcáról gyűjti be az embereket. Bezzeg, ők csak a bunkerból szítják majd az ideólógiai szépszavakat.

Ahogy mondtam, ezeknek még taknyuk sincs, hát még józan eszük?

2023. jan. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 anonim ***** válasza:
60%
Kedves utolsó!Nyugi mi akkor menekülünk családostúl de ha a határkn meglátok egy ilyen ruszkifóbias kölyökképűt addig verem a betonba a határon amíg mozog..Amúgy szerintem troll..Éppelméjű ember nem akarja hogy megalázzanak egy atomhatalmat..Hivta a kis taknyos barátait is lepontozni..Azt hiszik ez az élet..
2023. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/106 anonim ***** válasza:
14%

12:19

Höhöö, fityeszes nyugger fotelhuszár mindjárt rendet vág az ukr-barát lipsik között :-DDD Még, még, lécci írj valami hasonló szánalmasat, papuska!

2023. jan. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 anonim ***** válasza:
21%
88-as vagyok..Halkan megjegyzem sosem szavaztam a Fideszre..Budapesten élő ellenzéki informatikus vagyok..Attól még nem kell szeretném az ukránokat..S ezzel nem egy ellenzéki barátom így van aki utálja a Fideszt mint a sz.rt..próbáld ezt feldolgozni..Szerencsére az ellenzékben is vannak olyanok akik nem feltétlen ukrán pártiak..Amugy az USA most mondta hogy az Abrams tankokat hosszútávra adja nekik idén még nem fogják leszállitani.
2023. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!