Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollywood szerint a transz...

Hollywood szerint a transz gyermekek nemátalakító műtéteinek tiltása egyenlő a nácik „gyomlálásával”. Igazuk van?

Figyelt kérdés

Ismét fontos és megosztó téma mellett álltak ki szeretett hírességeink. Szerintük teljesen oké a gyermekek nemátalakítása. Az sem zavarja őket, hogy friss felmérések szerint az amerikaiak nagy része úgy ítéli meg, hogy a transzneműség elfogadása „túl messzire ment".



Az LMBTQ elnyomása nemcsak elfogadhatatlan és embertelen, de Amerikát veszélyes hellyé teszi a legsebezhetőbb polgáraink, különösen a színes bőrű transz nők számára"


- nyilatkozta Madonna.


mondta Lauper az ITK-nak.


Hitler is így kezdte, mindenkit »kigyomlált«."


[link]



2023. márc. 30. 09:25
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
81%
#9 csak nem a területen végzett szakember vagy? Mert tudod anélkül laikus vagy. És így egy laikus szava (véleménye) egy teljes szakmai konszenzuséval szemben elég gyengécske.
2023. márc. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
12%

"És így egy laikus szava (véleménye) egy teljes szakmai konszenzuséval szemben elég gyengécske"


Ennek ellenére mégis megmagyarázod másoknak, hogy mit írhat le egy nem laikus.

Illetve jelzőkkel illeted.


Ez a gyengécske.

2023. márc. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
84%
#12 jelenleg pszichológia mesterszakon tanulok. Nem vagyok laikus.
2023. márc. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
11%

Elég baj az, ha ez igaz.


1. Nem tudsz szöveget értelmezni, nem rólad beszéltem.


2. Elvileg mesterszakos hallgatóként nem tudod kezelni az eltérő szakmai és magánvéleményt.

Ha valóban pszichológus lennél, akkor tisztában lennél azzal, hogy a pszichológia egy nem teljesen egzakt tudomány és jelenleg is több száz olyan vizsgált terület van, ahol nem alakult ki konszenzus a szakmabeliek között.

Aztán itt vagy te meg a haverjaid, akik szerint vannak azok, akik szerinted nagyon értenek hozzá (bólogatnak nektek) meg a vannak a homofóbok(akik más eredményre merészeltek jutni).

2023. márc. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
78%
#14 tudom kezelni, csupán próbáltam felhívni a figyelmed, hogy olyan dolgokat állítani szakmai tényekről szakmai tudás nélkül, ami nyilvánvalóan nem igaz, objektív igazságként hivatkozni rá, nem túl hiteles.
2023. márc. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
17%

15.


Az a baj, hogy nem is történt ilyen, amit írsz.

Én ezt nem magamtól találtam ki, hanem ahogy írtam, vannak eltérő irányzatok.

Ezt az eltérő irányzatot nem tudod elfogadni, hanem csak vergődsz.

Még úgy hivatkozol rá, hogy nem igaz.

Dehogynem igaz, őket hívod nácinak, mert nem azt fújják, amit te.

2023. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
12%

"szakmai tényekről szakmai tudás nélkül, ami nyilvánvalóan nem igaz"


Ez pedig egy jó kis elszólás.

Mindent elmond.

2023. márc. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%

#16 tessék: “ Akik nem mondhatnak mást, csak amit te hallani szeretnél, mert másképp náci.”


Ez nem éppen alátámasztható tény, max vélemény.

#17re: olvasd el újra, a saját téves állításaidra vonatkozik az a mondatrész.

2023. márc. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
17%

"nem éppen alátámasztható tény"


Elég megnézni a válaszaid és alá van támasztva.


A hozzászólást meg neked kellene elolvasni újra.


"Tény, ami nem igaz."


😂

2023. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
22%

Csak most látom, hogy Madonna is nyilatkozott. Ő is komoly problémákkal küzdhet a plasztikázásai alapján.

Amerikában olyan erős a transzlobbi, hogy az ilyen műtéteknek már semmi közük a szakmaisághoz. A pszichiáterek el sem mondhatják egy gyereknek, hogy csak azért akar lány lenni, mert a szülei vagy mások ezzel tömték a fejét, csak egy kicsit lányos, mondjuk egyéb betegsége van (pl. szeret női ruhában járni), csak lelkileg instabil, stb. És amúgy sem minden pszichiáter tud különbséget tenni az esetek között. Kifejezetten támogatva vannak a nemi átalakító műtétek minden téren.

Egy ilyen agymosó légkörben nem szabad egy gyerekre bízni a döntést, de még egy normális helyzetben sem.

Nem az a baj, hogy 10-ből 7-8 gyerek tényleg diszfóriás, hanem az, ha 10-ből 2-3 ember életét tönkreteszik a kezelésekkel, mert igazából nem transznemű.

2023. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!