Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollywood szerint a transz...

Hollywood szerint a transz gyermekek nemátalakító műtéteinek tiltása egyenlő a nácik „gyomlálásával”. Igazuk van?

Figyelt kérdés

Ismét fontos és megosztó téma mellett álltak ki szeretett hírességeink. Szerintük teljesen oké a gyermekek nemátalakítása. Az sem zavarja őket, hogy friss felmérések szerint az amerikaiak nagy része úgy ítéli meg, hogy a transzneműség elfogadása „túl messzire ment".



Az LMBTQ elnyomása nemcsak elfogadhatatlan és embertelen, de Amerikát veszélyes hellyé teszi a legsebezhetőbb polgáraink, különösen a színes bőrű transz nők számára"


- nyilatkozta Madonna.


mondta Lauper az ITK-nak.


Hitler is így kezdte, mindenkit »kigyomlált«."


[link]



2023. márc. 30. 09:25
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%

Én nem akadtam ki semmin.

De kérlek másold be azt a hozzászólást, amiben kiakadtam.

Én a diplomád kértem.

Mivel nincs, így megértem, hogy nem tudod belinkelni.

2023. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
58%

#41 azon, hogy már többedik oldalon nem tudod alátámasztani, hogy létezne, vagy létezett volna az említett törvény.

Ismétlem, akadékoskodó anonim válaszolóknak nem tartozom a diplomám bemutatásával. Vagy csak akkor tudod forrással alátámasztani az állításod, ha látsz egy diplomát előtte? Nem fogom bemutatni, semmi jogod ezt kérni. Viszont minden állításomat igazolni tudom veled ellentétben.

2023. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
19%

Azt a hozzászólást nem én írtam.

Ennyit a törvényről.

Úgy látom, hogy alapvető hiányosságok vannak nálad.

Se a saját nemed nem tudod, diplomáról képzelődsz és annyit nem veszel észre, hogy nem én írtam azokat a hozzászólásokat 😂😂

2023. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
58%

#43 ha nem te írtad, akkor meg mi bajod van? Mit nem tudtam bizonyítani?

Mindketten felhasználónév nélkül írtok, bocs, nem szoktam pipákat hasonlítgatni.

Miért nem tudnám a saját nemem? Miért képzelődnék a diplomámról? Tulajdonképpen téged mi bánt?

2023. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
A nácik amikor "kigyomláltak" fizikálisan kiirtották a nekik nem tetszőket.Most erről itt szó sincsen persze a károgók sem a legélesebb kések a fiókban.Madonna a plasztikai sebészek profitját félti csak rá kell nézni ez egyértelmű.
2023. ápr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!