Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollywood szerint a transz...

Hollywood szerint a transz gyermekek nemátalakító műtéteinek tiltása egyenlő a nácik „gyomlálásával”. Igazuk van?

Figyelt kérdés

Ismét fontos és megosztó téma mellett álltak ki szeretett hírességeink. Szerintük teljesen oké a gyermekek nemátalakítása. Az sem zavarja őket, hogy friss felmérések szerint az amerikaiak nagy része úgy ítéli meg, hogy a transzneműség elfogadása „túl messzire ment".



Az LMBTQ elnyomása nemcsak elfogadhatatlan és embertelen, de Amerikát veszélyes hellyé teszi a legsebezhetőbb polgáraink, különösen a színes bőrű transz nők számára"


- nyilatkozta Madonna.


mondta Lauper az ITK-nak.


Hitler is így kezdte, mindenkit »kigyomlált«."


[link]



2023. márc. 30. 09:25
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
85%

#20 “ A pszichiáterek el sem mondhatják egy gyereknek, hogy csak azért akar lány lenni, mert a szülei…”

Ezt mivel tudod alátámasztani?

#19 tudnád pontosítani?

2023. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
22%

"Ezt mivel tudod alátámasztani?"


Mondjuk pont veled lehet alátámasztani.

2023. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
80%
#22 hogyan? Le tudod írni? És azt is hogy én egy személyben hogy vagyon reprezentatív minta?
2023. márc. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
49%
21, Amerikában van ilyen törvény, nem kérdőjelezhető meg, ha valaki transzneműnek vallja magát, pszichológus, pszichiáter által. Mert ez sértené az érzékenységét (és kevesebb ember életét lehetne tönkretenni). Én ezt olvastam valahol.
2023. márc. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%
#24 linkelnéd, kérlek?
2023. márc. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
62%

"Az elszigeteltség idején „átváltozottak” beszámolói hasonlóképpen hangzottak: az online iskolai oktatás alatt mindannyian rengeteg időt töltöttek a közösségi médiában, a TikTok, az Instagram, a YouTube és a videojátékok világában pedig virtuális identitásokat ruháztak magukra, amelyeket aztán a való világban is kipróbálhattak. Emellett az internetet ellepő transznemű influenszerek és aktivisták arra bátorították a tizenéveseket, hogy ha kényelmetlenül érzik magukat a testükben, érdemes nemet váltaniuk, és ehhez praktikus tanácsokkal is ellátták őket."


Ez csak egy kis idézet valahonnan. Nem találom a linket. De ez a dolog egyszerűen trendi, divatos. Úgy állítják be az embereknek, hogy jobb lesz nekik, ha lelki gondjuk van. Sokszor nem is igazán vizsgálódnak a pszichiáterek... Nagyon könnyen el lehet érni, hogy transzneműnek nyilvánítsák az embert.


„Összesen két beszélgetésre mentem el, és a második alkalom után máris érkezett egy levél, hogy megkapom a nemi hormonokat” – osztja meg történetét a műsorban egy Garrett nevű fiatalember, a Louisiana állambeli Baton Rouge-ból."


Itt egy link a problémáról. A ballibeknek valószínűleg ennyi eszük van, ahogy más dolgokban. Azokra gondolnak, akik tényleg nemi diszfóriások, arra már nem, hogy mit okoz, ha rászabadítanak a gyerekekre egy genderlobbit, reklámozzák a nemváltást meg mindenfélét, hogy egy gyerek nem elég érett egy ilyen döntéshez, átlátni, hogy csak átmosták az agyát. Nem érdekli őket, hány ember életét teszik tönkre mellékesen.


[link]

2023. márc. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
81%

Ez így elég gyenge. Én törvény részletet vártam, így elég levegőbe beszélés. Én is tudok posztolni egy ilyet, attól még nem lesz hiteles forrás.

Amúgy sehol nem járt a “lobbi” amég a Fidesz nem kezdte el minden nyílásából ömleszteni.

2023. márc. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
25%
Nincsenek előttem az amerikai törvények, lehet, hogy nem is igaz, de pár éve ez volt a hír. De az is bőven elég, ha a fenti példák léteznek, hogy egy óra beszélgetés után átműthetnek valakit.
2023. márc. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
Ez az, amit tudni kellene, hogy igaz-e, vagy csak valaki hallott valakiről aki látott valamit. Így meg pláne nem érv, hogy valószínűleg nem is igaz, akkor nem lenne nehéz megtalálni a törvényt, ha igazi lenne.
2023. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
18%

"Ez az, amit tudni kellene, hogy igaz-e, vagy csak valaki hallott valakiről aki látott valamit. Így"



Ember, állítsd már le magad!

Egyelőre te vagy az, aki kismegszakítónak képzeli magát és nekünk kellene elhinni, hogy az vagy.

Te linkeltél bármit is?

Semmit.

Hol vannak azok a nagy mesterszakos metodikák?

2023. márc. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!