Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hollywood szerint a transz...

Hollywood szerint a transz gyermekek nemátalakító műtéteinek tiltása egyenlő a nácik „gyomlálásával”. Igazuk van?

Figyelt kérdés

Ismét fontos és megosztó téma mellett álltak ki szeretett hírességeink. Szerintük teljesen oké a gyermekek nemátalakítása. Az sem zavarja őket, hogy friss felmérések szerint az amerikaiak nagy része úgy ítéli meg, hogy a transzneműség elfogadása „túl messzire ment".



Az LMBTQ elnyomása nemcsak elfogadhatatlan és embertelen, de Amerikát veszélyes hellyé teszi a legsebezhetőbb polgáraink, különösen a színes bőrű transz nők számára"


- nyilatkozta Madonna.


mondta Lauper az ITK-nak.


Hitler is így kezdte, mindenkit »kigyomlált«."


[link]



2023. márc. 30. 09:25
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:

#30 bocs, nem ér hazudozok nem létező törvényekről 😂 olyat nem tudok cáfolni, amire alapból nincs semmi bizonyíték. Vagyis ugyanezzel a technikával tudnék.

De van. De nincs. De van. De nincs.

2023. márc. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
14%

Jó, akkor ismét:


Tudnál nekem bármit linkelni, ami miatt el kellene hinném, hogy te kismegszakító vagy?


Egyelőre úgy néz ki, hogy nem.

Tegnap is pofára estél, most le lesz ez másképp.

2023. márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
74%
#32 neked tulajdonképpen mi bajod? Egy hozzászóló (nem tudom hogy te voltál-e) azt állította, hogy Amerikában van ilyen törvény, hogy egy orvos nem bírálhatja felül a beteg saját diagnózisát. Baj hogy nem reagálok addig, amég nem bizonyosodik meg, hogy ez nem hazugság (mint ahogy úgy tűnik hogy az)? Miért zavar ez, hogy nem hiszek el minden szart, amit nem tudnak bizonyítani? Nem sikerült. Rossz forrást olvastál, nem úgy van. Előfordul. Ez nem az én hibám.
2023. márc. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
14%

33.


Jó figy, nagyon unalmas vagy, ahogy itt okoskodsz a mesterszakoddal, mindenre zsigerből tolod, hogy nem igaz meg stb.

Ezért mondtam, hogy jó, akkor essünk túl ezen, most akkor lehet linkelgetni, hogy mi az ami alátámasztja a hülyeséged.

Valamiért nem látom a linkjeid.

Valszeg azért, mert egy vicc vagy.

Tegnap is egybites voltál, mára se változott semmi.

2023. márc. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
14%

"12 jelenleg pszichológia mesterszakon tanulok. Nem vagyok laikus."


A hozzászólásaidat megvizsgálva élnék a gyanúval, hogy az vagy.

A diplomádat feltételezem nem tudod bemutatni. Nincs ezzel gond, de akkor nem kell ezzel flexelni.

Ha flexelsz, akkor meg be kell mutatni.

2023. márc. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

#34 te nem tudod bizonyítani az állításodat. Nehogy ezen hisztizz már.

#35 miért is?

2023. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
14%

Mert állítasz valamit és semmivel nem támasztod alá.

Ha nem laikus vagy, bizonyítsd!

2023. márc. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
74%
#37 pontosan mit? Hogy nem létezik egy törvény? Amit te állítasz, hogy igen? Csak aztán nem tudod bizonyítani?
2023. márc. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
14%

"pontosan mit?"


A diplomát!

Semmilyen törvényről nem beszéltem!

Ne terelj!

2023. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
#39 te terelsz. Hol volt szó a diplomámról? Azon akadtál ki, hogy nem tudod linkelni az állítólagos amerikai törvényt, ami kimondja, hogy egy pszichiáter nem diagnosztizálhat mást, mint amit a beteg magáról gondol. Az, hogy én erre bizonyítékot kérek, nem tudom mi köze van a diplomámhoz. Mellesleg nem fogom anonim oldalra feltölteni a diplomámat, mert valaki nem tudja feldolgozni, hogy hamis forrásból okoskodik.
2023. márc. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!