Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit szóltok hozzá hogy a...

Mit szóltok hozzá hogy a francia nagyvárosokban elkezdődött az arab tavasz helyett az arab nyár (kormányellenes tüntetéssorozat)? Várható, hogy Macron kormánya meg fog bukni a kormányellenes tüntetések miatt?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Macron kormánya meg fog bukni
Macron kormányon marad, erőszakkal fogja a francia haderő leverni a tüntetéseket
15 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Teljes arab hatalomátvétel várható és a fehéreket egészen Magyarországig fogják száműzni.
2023. júl. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem hinném, hogy ettől megbukna a kormány.
2023. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy tudtam az M1-ről, hogy már 2015-ben egyesültek a NO GO zónák és azóta Franciaország nem létezik csak Frankarábia Iszlám Kalifátus.
2023. júl. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Érdekes amikor nálunk elpusztul egy cigány, és ebből kifolyólag cigány hordák összegyűlnek pusztítani akkor senki nem veszi elő a kormányt.
2023. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A szélsőjobb erősödik a Franciáknál is, Macron legfeljebb ezért megy a levesbe.
2023. júl. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 kretens ***** válasza:
51%
1...Hát ebben igazad van.Ha az a maradék fehér fegyvert fogna és szintén átmenne az agyuk elmebeteg verzióba amolyan mindegy mindegy alapon mivel nincs vesztenivalójuk az életükön kivül és tüzet nyitnának akkor egyből az egész világot teleorditanák a francia migránsok hogy itt óriási nácizmus meg fasizmus van.Erre a saját esetem a legjobb példa.Ez régebben történt.Megörököltem a nagyszüleim házát és fel kellett újitani.Sok vas és egyéb fémhulladék keletkezett amit megtartottam mert úgy gondoltam később még jól jöhet.Persze erre felfigyelt a kisebbség és többször próbálkoztak azzal hogy ők elvinnék.Csak nem hagytak békén és mivel olyan keritésem van hogy be lehet látni az udvaromra hát azt csináltam hogy amikor legközelebb jöttek látták hogy épp benzint töltök üvegekbe és molotovkoktél lesz belőlük.A kezemben öngyújtó volt.Na amint ezt meglátták le is léceltek.Érdekes módon egyszer a rend éber őre megkérdezte tőlem hogy ezek miért vannak az udvaromon.Azt mondtam neki hogy én igy tárolom az üzemanyagot és a rongy szerü folytás az üvegek tetején azt szolgálják hogy el ne párologjon.Mivel az udvar azon részén voltak ahol a közelébe nem volt gyúlékony anyag nem tehettek semmit nem találtak fogást rajta.De ami a lényeg az az hogy ezzel is érzékeltették velem hogy nincs jogom az önvédelemhez.Na ugyan ez a helyzet nyugat európában.Bár nem igazán tudom sajnálni őket trianon miatt.beteljesedni látszik Apponyi Albert szavai aki azt mondta a trianoni palotában miután rájuk kényszeritették a békeszerződés aláirását hogy "maguk most megásták magyarország sirját de mi ott leszünk mindazok sirjánál akik ezt a békeszerződést ránk kényszeritették".
2023. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Megérdemlik, szenvedjenek csak a kokerók miatt.
2023. júl. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%
Ez is pusztán az európai értékek része, szóval nincs itt semmi látnivaló!
2023. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kezd kicsit elszaladni a ló muszál lessz leverni minél előbb
2023. júl. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Ez is pusztán az európai értékek része, szóval nincs itt semmi látnivaló!"


Ez a megoldás a vezető Európai Parlamenti politikusok és vezetők szerint az elöregedő nyugat-európai társadalom és a munkaerőhiány problémájának orvosolására. Jövőre lehet majd szavazni az EP-választáson, hogy ilyen Európában akarunk-e élni. Szerintem megint az agymosott szavazók lesznek többségben és folytatódik Európa népességcseréje. Az itt élő normális európaiak szavaznak arra, hogy a képzetlen vademberek és a radikális iszlamisták elvegyék a saját kontinensüket. Ez már komédia.

2023. júl. 2. 12:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!