Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányellenes oldalakon...

A kormányellenes oldalakon miért van gyakran cenzúra?

Figyelt kérdés

Előrebocsátanám, hogy nem vagyok kormánypárti, főleg az utóbbi 3 év eseményei alapján.

De azt figyeltem meg, hogy az ellenzékiek mindent elkövetnek, hogy a saját vallott elveik ellen cselekedjenek.


Ilyen "Ezennel felmondok..." és hasonlókra gondolok. Míg ők mindehol önthetik a trágárságaikat a vélt ellenségeikkel szemben, addig az említett oldalon pl. nem az, hogy hoszzászól az ember, és törlik... hanem addig ki sem kerül nyilvánosra, amíg valami mufti le nem ellenőrzi, hogy illik-e az összképbe.

Nem fura ez egy kicsit?



2023. jún. 25. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Mert a démosz eluralkodott meg a szólásszabi. xD
2023. jún. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 progizo ***** válasza:
81%
Van mindkét oldalon: én próbáltam írni az ATV fórumára meg Szíjjártó videójához is, amin a szerbeket élteti - egyiken sem tették közzé a soraimat, pedig semmi trágárság nem volt bennük, csupán nem egyezett a véleményem valamiben velük.
2023. jún. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

A kormánypárti oldalakon miért van gyakran cenzúra?


Pl. próbálj a Vakhajtásokra ellenzéki véleményt kommentálni.

2023. jún. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk elnézve milyen magasröptű kommenteket okádnak a Fideszesek az ellenzéki posztok alá, nem csoda, hogy törölve vannak. Néha azt csodálom, hogy nem bannolja őket a Facebook rendszere.
2023. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
Engem a fideszes körzeti képviselő oldaláról tiltottak le, miután szóvá tettem a jövő évi üzemanyagokra kivetett jövedéki adó emelést
2023. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!