Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A World Trade Center tragédiáj...

A World Trade Center tragédiája kicsit másképp?

Figyelt kérdés

Nem olyan régen láttam egy műsort,talán az ATV-n.Nem is ez a lényeg.Arról volt szó,hogy talán az egész terrortámadás megrendezett volt.Tudom,az emberek mindenre találnak más magyarázatot,és elkezdenek összeesküvés elméleteket gyártani.Megpróbálom röviden leírni:


A két torony már hosszú évek óta üresen állt.Csak nagyon kis százalékát használták már.Olyan híreket hoztak napvilágra,hogy tornyok kihasználatlan szintjeire hajléktalanok költöztek be.Gazdasági szempontból veszteséges volt a tornyok üzemeltetése,így a bontás is felmerült már,alternatívaként.Ehhez azonban súlyos dollár milliárdok kellettek volna,és az engedélyeket sem kaphatták volna meg egyszerűen.

Az épületcsoporton viszont brutális összegű biztosítás volt,ami miatt néhány embernek megmozdult a fantáziája.

Két legyet üthettek egy csapásra:megoldják a hajléktalanproblémát,és lebontják a tornyokat úgy,hogy közben még pénzt is kapnak érte.A kormány is támogatta ezt,hogy tudjon ürügyet gyártani egy háborúhoz.A feláldozott emberek (dolgozók,civilek,tűzoltók,mentők,rendőrök) pedig a művelet járulékos veszteségei voltak.


Az elmélet indoklása:

Az államok keleti partjainál rendszerint járőröztek vadászrepülők.New York azon része felett tiltott volt a légtér használata,ezt mind a katonai,mind a civil radarok megállapíthatták volna,és a vadászgépek lelőhették volna a repülőket.

A tornyok rendkívül szabályosan omlottak össze,jóval a gépek becsapódása után.Az egész egy előre megrendezett bontáshoz hasonlít,az úgynevezett "lerobbantáshoz".

Arányosan kis területre összpontosult a törmelék.

Amerikának szüksége volt egy háborúra,hogy élesben is ki tudja próbálni az új fegyvereket.És persze szükség volt a közel-keleti olajra.Még a háború sem került annyiba,mintha kereskedelmi úton vásárolnák a szükséges mennyiséget.

Kb 3.000 ember halt meg,holott a kereskedelmi központ nagyjából 50.000 embert foglalkoztatott (papíron).


Nem én találtam ki de,sajnos nem tudok belinkelni semmit,amivel ezt az elméletet bizonyítani tudnám.

Remélem más is látta ezt a kis filmet.


2010. dec. 22. 18:22
1 2
 11/20 Cirmos kandúr ***** válasza:

Én rengeteg dokumentumfilmet néztem erről és az alábbiakat vontam le:

- megrendezett terrortámadás volt

- oka: az USA-nak legyen oka háborút kezdeni a terroristákkal és legyen oka betörni az országukba, ezáltal szép lassan megszerezni az ottani olajkutakat


Bush is tudott róla, hiszen amikor ez történt ő 1 iskolában volt 1 órán és amikor közölték vele az esetet még ott volt 5 percig.

2010. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Ja és azt a tényt se felejtsük el,hogy rohadt sok acél volt a két toronyban.Illetve hát a többi kisebb épületben,ugyanis 7 épületről beszélhetünk.

Manapság,és 10 évvel ezelőtt is drága volt az acél előállítása.Véletlenül három 200 méteres csatahajót készítettek a tornyok acéljából....

2010. dec. 23. 18:11
 13/20 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=EZHeT-I8ONY


Ez a Fájdalmas megtévesztés című dokumentumfilm magyarul.Őszintén szólva én amíg nem láttam ezt a filmet,azt mondtam,biztosan a terroristák csinálták!De miután megnéztem.....nagyon,de nagyon sok a "véletlen egybeesés"....Feltűnően sok..és ez a gyanús...

Hol van az a nagy lyuk a Pentagonon,amit egy utasszállító üt?Miért nem találtak egy utasszállító repülő roncsdarabot?Vagy holttestet?Busht miért nem menekítették azonnal a biztonságos óvóhelyre,hiszen akkor "nem tudhatták",hogy mi is történik valójában!Miért pont úgy dőltek össze a tornyok?Miért dőlt össze a 7-es számú épület?És még sorolhatnám a kérdéseket.mindenkinek ajánlom,nézze meg!!Sajnos ilyen emberek vezetik a világ országait!!

2010. dec. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

20:39 vagyok....

Szóval tegyük fel,tényleg Bin Laden csinálta.Az USA el akarja kapni.És nem tudja már ki tudja hány éve?A világ vezető titkosügynökei,a világ talán legjobban felszerelt katonái több ezren is kevesek ahhoz,hogy elfogjanak egy öregembert,akit pár száz ember bújtat??Ti ezt elhiszitek??Mert én nem!Azért nem,mert tudják,hogy hol van...Még azt sem zárom ki teljesen,hogy az USA valamelyik a külvilágtól hermetikusan lezárt katonai objektumában,ahol az emberek nem ismerhetik fel!Vagy ki tudja már hányszor plasztikázták,és rá sem lehet isemerni!Szóval ahogy szerintem az egész tragédiát nem az al-Kaida csinálta,úgy tudja az USA,hogy hol van Bin Laden!!Ha meg valóban nem tudják,hogy hol van,akkor az USA minek öl ennyi pénzt a CIA-ra,ha egy öregembert nem tudnak elkapni?Miféle hírszerzés ez?

2010. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Igen. És Saddam Husseint is csak azért nem kapták el egyből, mert átmenetileg felvitték az UFO-k a holdra. Istenem!!! Húzzátok már ki a fejeteket a seggetekből, És lássátok már, hogy mire megy ki ez a sok gyenge Hollywoodi összeesküvés elmélet. A sok zsidó rajtatok röhög, mikor olvassa ezt a sok sületlenséget, közben csak a leg kézenfekvőbb elmélet nem hangzik el soha, sehol. Höhöhöhö. Vajon miért??? Nem tűnik föl senkinek?
2010. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Cirmos kandúr ***** válasza:
Na és mi lenne az az elmélet?
2010. dec. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
21:47 akkor halljuk,mi a legkézenfekvőbb elmélet..?Szerintem itt mindenki leírta,hogy hogyan vélekedik erről az egészről,csak te nem..Akkor hajrá!!Ja,és a 20:39-es komment kérdéseit is válaszold meg légyszives!!
2010. dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Én csak annyit kérdeznék,hogy 2001. szeptember 11. előtt ki hallott Bin Ladenről és az Al Kaidáról?(jól írtam?)

Nekem is gyanús volt,hogy Saddamot 1-2 éven belül elfogták,pedig őt egy jól felszerelt és jól kiképzett hadsereg védte.Ladent csak gyengén felfegyverzett terroristák,katonai kiképzés nélkül.


Lehet,hogy csak kitalálták Laden személyét is,ahogyan megrendezték (ha megrendezték!) a terrordámadást.

2010. dec. 24. 11:10
 19/20 hopeanswerisgood válasza:

Én meg felteszek egy érzéketlen, de rendkívül gyakorlatias kérdést:


Miben érint ez minket, átlagembereket?


Meghalt ott sok ember, igen. De ettől változik valamit az életem? Nem. Nem vagoyk rézéketlen ember, ez tényleg megrendítő dolog. De azon kívül, hogy 1 percig némán megemlékezek róluk minden évben szept. 11.-én, nem hinném,h ogy tennem kéne valamit. Főleg nem vitát kezdeni egy olyan témában,a mi valószínűleg csakindulatokat szül.


Szerintem.

2011. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Ez a dokumentumfilm is igazolja,hogy nem igaz a hivatalos sztori:


[link]

2017. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!