Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mit gondoltok, amikor erdélyi...

Mit gondoltok, amikor erdélyi magyarok azt állítják, hogy "sokkal nagyobb magyarok", mint a magyarországiak?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 20:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
87%

A válaszom lehet nemfog egyezni a kérdésre várt válasszal, viszont itt felém (Vajdaság - Szerbia) is rengeteg ilyen/hasonló fiatal van. Számtalan gyerek hungaristának állitja be magát, magyar zászlókkal mennek ki szórakozni, minden hülyeséget ordibálnak az utcán ( ami végülis nem lenne hülyeség , de szerintem értelmetlen ilyesmit ordibálni Szerbiában... ) aztán meg jól megpakolják őket, amit nem is csodálok, én is azt tenném. Nah ezek után jönnek a nagy szervezkedések, összefognak a "hungaristák" , azt hiszik hogy megválthatják a világot.


Nincs ezzel semmi baj szerintem,de el kell fogadniuk, hogy ők már ide születtek, nekem is azt irja az igazolványomon hogy Szerb állampolgár, még sincs belőle semmi gondom, mint ahogy már előttem leirták, én magammal tisztába vagyok, tisztelem a magyarokat, viszont az ilyen ál-hungaristákat ki nem álhatom, nincsenek tisztában még a történelemmel sem, nemhogy tudják milyen magyarnak lenni...

Szerintem ilyen emberekkel nem lehet változást elérni, persze ez az én véleményem le lehet ugatni, én akkor is ezt fogom állitani : )


Üdv

2011. jún. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
55%
en erdelyi vagyok..de nagyszulok magyarorszagiak,csak a szuleim laknak erdelybe meg en..es itt ugy mondjak amagyarorszagi magyaroknak hogy "táposok"..:Dnem ertem ne kerdezzetek..sztem hazafinak lenni csak 1fele keppen lehet..szeresd es vedd a hazad..ha valaki szidja,tiltakozz..stb:)
2011. jún. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
55%
elozo vagyok..itt amugy nem is olyan nagy az osszetartas..mert egyesek azthiszik hogy ok tenyleg jobb magyarok,masok inkabb lennenek romanok mert ugy gondoljak hogy a magyarok lenezik oket mert itt elnek,mert nem tehetnek mast..nincs oenzuk kimenni(hazamenni)..a harmadik csoport meg az amelyik szereti a magyarokat,o is ugy el..stb minden mint egy magyar csak itt romaniaban(magya eteleket foz,magyar suli,magyar allafajtak,magyar baratok,magyar kontveket olvas..magyar minden)
2011. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
azert mondjak, mert szekely szarta a magyart, hogy ette volna meg a szarat!!!
2011. dec. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

bujdoso

Mit fogyasztottál?

2011. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!