Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mik utalhatnak arra h pontosan...

Mik utalhatnak arra h pontosan volt-e holokauszt vagy mégsem? Sosem értettem h azok akik tagadják h létezett azok milyen bizonyítékokat tudnak felmutatni? .

Figyelt kérdés
Mármint mik a bizonyítékok a haláltáborok, a krematóriumok, a sok halott, az ott készült fényképek, a máig megtekinthető "maradványok" a halottak után (haj, ruhák, szemüvegek stb. )Olvastam olyat h nagy erre utaló jel a számok (az eltűntek, a halottak, túlélők stb) elég feltűnő eltérése. Igazából ezt sosem értettem. Tudom jól h már törvény bünteti a tagadást, és nem szeretném ha vita alakulna ki ebből.... mivel nem ismerem mindkét oldal véleményét, ezért nem is tudok pontosan véleményt alkotni, szal kérem mellőzni a hülye stb kommenteket...
2011. okt. 12. 20:43
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
57%

"Mutattam két képet, amin van füst. Most már nem is az a bajod, hogy egy képen sincs füst, hanem hogy nincs elég képen füst. Ebben az a jó, hogy ezt bármikor mondhatnád."


Tévedsz tündérke. :)

A kérdésem az volt, látsz egyetlen képen is hullaégetésből származó sűrű fekete füstöt? Nem. Akkor miről hadobálsz?

2011. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
47%

"Három éve? És ilyen béna érveknél tartasz?"


Annyira bénák nem lehetnek, hisz egyiket sem tudtátok cáfolni. xD

2011. okt. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
18%

""A tífusz csak a halálnemek egyike volt"


Melyik volt a többi?"



Lassítsatok gyermekeim! Egyesével!

A többi halálnem? Nem lehetne felsorolni. Csak néhányat:

Éhezés

Embertelen bánásmód

Emberkísérletek

Volt akit munka közben csak simán agyonvertek

Volt akit élve dobtak a tűzbe (igen volt hullaégetés, de nem mindennapos)

Ha egy őr ballábbal kelt fel tarkónlőtt egykét foglyot.

Léteztek gázkamrák is, ki is próbálták azt. Többek közt Magyarországon, Kőszegen is volt.


És a sor végtelen...

2011. okt. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
55%

Annyiféleképp lehetett ott meghalni, hogy ti azt el sem tudjátok képzelni. Minden fantáziátok kevés hozzá.

Rengetegen maradtak is ott, ám hogy az általatok holokauszttagadóknak nevezett személyek cáfolják a számadatokat az mégis teljesen érthető, hiszen igazuk van.

A tábor nem működött úgymond haláltáborként ahogy állítják.


Most mindenki ugye kellőképpen elszörnyedt a halálnemek felsorolásán, pedig még csak a leghumánusabbak és legkevesebb szenvedéssel járók közül említettem néhányat.

Miért állítom mégis, hogy ezek nem haláltáborok voltak?

Mert a közhiedelemben elterjedtekkel szemben nem a kiirtás volt az eredeti céljuk. Elsősorban dolgoztatni akarták a zsidókat, ugyanakkor egy alsóbbrendű "faj" -ként kezelték őket, akiket bármikor ki lehet végezni, meg lehet kínozni, vagy épp erőszakolni.


Ezek ellenére én mégis vagyok képes azt állítani, hogy ezek nem haláltáborok voltak? Vagyok. És tudjátok miért?

Mert ti nemhogy a náci foglytáborokban történtekkel nem vagytok tisztában, de még a Gulágrendszerről is rendkívül keveset tudtok. Na ott aztán volt népirtás.

A köztörvényesek például fel voltak hatalmazva arra, hogy a "rendszer ellenségeit büntessék". Volt akit karóba húztak (NEM A KÖZÉPKORBAN! 1940 ES ÉVEK).

Volt akinek felizzitott feszítővasat dugtak fel a végbelébe. Nőket ültettek termesz hangyabolyba. Sokakat kutyákkal tépettek szét.

Ennek ellenére, nektek jutott már eszetekbe a Gulágrendszert halátáboroknak nevezni?


Esküszöm inkább vagyok orosz mint német párti, de mégse alkalmazzunk már kettős mércét! Ha a németek által uzemeltetetett fogolytáborokat haláltábornak nevezzük, akkor az oroszokét vagy az amerikaiakét nyugodtan hívhatjátok hatványozott kínzóhaláltáboroknak.

2011. okt. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
41%

Az amerikaik meg még kutyábbak voltak.

Háború volt. És majd ha egyszer láttok igazi háborút, nem csak filmen, meg fogjátok érteni: egyik sem különb a másiknál.

Minden nép elkövet bármit azért, hogy a foglyokból információt szedjen ki. A polgári személyeken pedig egyszerűen csak bosszút álljon a családtagjaiért.

Nem kenyerem védeni a németeket. De utálom mikor ökörségeket firkáltok úgy, hogy talán életetekben háborúban még nem is jártatok...

2011. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
És én a magam részéről mára be is fejeztem. Kívánok nektek szép álmokat.
2011. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
31%
A holokauszt-tagadóktól azért megkérdezném: mit is akart csinálni Hitler az európai zsidósággal a háborús vereség biztos tudatában?
2011. okt. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
17%
Erre aligha kapsz tőlük választ, mert a holokauszttagadó az olyan mint a hétfejű sárkány. Mindenki esküszik, hogy létezik, de még senki sem látott. :)
2011. okt. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
59%

,,Lassítsatok gyermekeim! Egyesével!

A többi halálnem? Nem lehetne felsorolni. Csak néhányat:..."


Szóval rengetegen meghaltak a táborokban, de állításod szerint nem égették el őket, mert nem látni szerinted a fekete füstöt. Na akkor ezzel a rengeteg halottal mi lett? Hisz a halálnemeket is nehéz felsorolni nemhogy a számokat...


Egyébként ez a 3 éve kutatom a holokausztot duma annyiból áll, hogy kuruc.infos cikkeket olvasol vagy néha elfáradsz egy két levéltárba is?

2011. okt. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:

22:07


Értem, szóval felsorolni is nehéz, hogy hány halálnem volt, és rengeteg embert megöltek táborokban.


Na, pont ezt jelenti a holocaust, amit ezek szerint egyáltalán nem tagadsz.


De akkor tulajdonképpen mit izmozol itt?

2011. okt. 13. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!