Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Mik utalhatnak arra h pontosan...

Mik utalhatnak arra h pontosan volt-e holokauszt vagy mégsem? Sosem értettem h azok akik tagadják h létezett azok milyen bizonyítékokat tudnak felmutatni? .

Figyelt kérdés
Mármint mik a bizonyítékok a haláltáborok, a krematóriumok, a sok halott, az ott készült fényképek, a máig megtekinthető "maradványok" a halottak után (haj, ruhák, szemüvegek stb. )Olvastam olyat h nagy erre utaló jel a számok (az eltűntek, a halottak, túlélők stb) elég feltűnő eltérése. Igazából ezt sosem értettem. Tudom jól h már törvény bünteti a tagadást, és nem szeretném ha vita alakulna ki ebből.... mivel nem ismerem mindkét oldal véleményét, ezért nem is tudok pontosan véleményt alkotni, szal kérem mellőzni a hülye stb kommenteket...
2011. okt. 12. 20:43
1 2 3 4 5
 41/47 bumbi02 ***** válasza:
41%
De még senki se válaszolt - érdemben - arra a kérdésre: hova tünt 6 millió zsidó?
2011. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
80%

ma 08:42


Végignéztem minden oldalt, de a visszatérteket ezek szerint nem tartják fontosnak megemlíteni, egyébként nemrég tárlatvezető voltam egy holokauszt kiállításon, ott mondták a felkészítés során, pedig ők aztán biztos nem cáfolják, hogy volt holokauszt.


10:58


Nem a jelenlegi, hanem a Horthy féle 1941-1945-ös Magyarországról van szó, ahol az összes zsidóság kb. 8-900 000 fő között volt.


"Ha munkatáborok voltak, akkor mit kezdtek az idősekkel a betegekkel meg a gyerekekkel?"


Könnyű fizikai munkára őket is be lehetett fogni, például a "Kanadában" ők válogatták szét a csomagokat, nem katonák. Persze aki magával hozta a kisbabáját, mert nem tudta hova tenni, azt úgy vették, mint ha ott sem lett volna, nem kapott fejadagot, sem felügyeletet, és vagy meghalt, vagy túlélte.


"Miért etették volna őket ha a háború vége felé már a saját katonáikat sem, vagy alig tudták"


Ezt a kérdést én is feltettem. Ha valakit meg akarok ölni, azt nem etetem.


"Ha te is elismered hogy ennyi embert elvittek, akkor hol szállásolták el őket?"


Láttál már képet Auschwitz Birkenauról?

Az egész táborrészben majdnem 400 barakk állt, és mindegyikbe több száz ember befért, de még többet össze lehetett zsúfolni. De ezenkívül rengeteg másik tábor is volt.


"Szerinted a holttesteket egyesével égették? Mi a helyzet a gödrökkel?"


A kemencék elvileg egy személyesek voltak, amibe persze be lehetett rakni több halottat is, de még így is bőven a gázkamra hivatalos hatásfoka alatt vannak. Égetőgödrökben pedig nem lehet egy nap 10 000 embert elégetni, mert akkor az egész tábornak egy égetőgödörnek kellene lennie.


"Hova tűntek el komplett családok?"


Nem azt mondtam, hogy senki nem halt meg Auschwitzban, hanem hogy nem a népirtás volt a cél. Budapest bombázásakor is haltak meg/tűntek el komplett családok, de ott sem a népirtás volt a cél.


bumbi02:

"De még senki se válaszolt - érdemben - arra a kérdésre: hova tünt 6 millió zsidó?"


A 6 milliós számot nem tartom valószerűnek, erre a kedvenc példám az, hogy elvileg Auschwitzban 4,6 millió zsidó halt meg, de ezt a táblát 1992-ben lecserélték 1,4 millióra. A szám előtte és utána is 6 000 000 maradt. A maradék 3,2 millió zsidó az most mi? Feltámadt? Elhanyagolható? Mégis másképp haltak meg? Ennyien?

Egyébként volt, aki meghalt, ( aki mondjuk a bombázások során halt meg, az is a holokauszt áldozatának számít, csak azért, mert zsidó?) Nagy részük a túlélőknek kivándorolt, (Izrael, SZU, USA, stb.) de ahhoz képest, hogy a népirtás volt a cél, rengetegen jelentkeztek mint holokauszt-túlélők a kártérítésért.

2011. okt. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
12%

Nem lehet tudni pontosan, hogy hanyan tertek vissza, mert:


Egyreszt azt sem lehet pontosan tudni hanyat vittek el. Pld a legtobb helyen a zsinagogat kiraboltak, felgyujtottak vagy a "papirnemut" (tora, imakonyvek, anyakonyvek) kidobtak, szel elhordta, eso elmosta. Es nagyon sok hitkozseg (kulonosen a falvakban) a haboru utan nem szervezodott ujra, mert egyetlen zsido sem tert vissza.


Masreszt pedig a haboru vegen az embereknek kisebb gondja is nagyobb volt, mint osszeszamolni onmagukat.


Ezzel egyutt, 1946-ban a MO-n tartozkodo zsidok szamat a JOINT (amerikai zsido segitsegnyujto szervezet) MAX 50 ezerre becsulte. Hogy jon ki ez a szam?

Azt kell tudni, hogy a VH ELOTT MO-n az emberek TOBBSEGE egy bizonyos szintig vallasos volt. A zsidoknal ez azt jelentette, hogy Peszachra megszereztek a maceszt es Yom Kippurkor elmentek a templomba.

1946-ban a maceszt az amerikei JOINT osztotta a (megmaradt) hitkozsegeknek, a hitkozsegek rendelese alapjan. A zsinagogakban pedig meg tudtak becsulni a Yom Kippurkor megjelentek szamat. Ezek szerint kb 26-28 ezer zsido lepett kapcsolatba a hitkozsegekkel. Tetelezzuk fel, hogy a zsidok negyede nem vette fel a kapcsolatot (ami nem igaz, hisz az ujrakezdeshez a JOINT jelentette az egyetlen segitseget)

2011. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
12%

Elozo vagyok

Ja, es meg egy: a MO-n elo zsidok 1946-ban szinte kizarolag a 18-45 eves korosztalyba tartoztak. Vagyis majdnem az osszes oreget es gyereket sikerult legyilkolni.

2011. okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
36%

76%-osnak

A te 200 ezred valoszinuleg a valosagban 20 ezer.

2011. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
74%

Ez hihetetlen!

Annyit tudunk, amennyit tudhatunk.

Vannak még élő haláltábort megjáró emberek! Én ismerek egyet. Mesélt! Részletesen!

9 en voltak testvérek, budapestről vitték el őket. Vagonokba voltak összezsúfolva. Auswitz birkenau-ban volt 1 évig. Egy nővére canadába ment, az apja, anyja, kisebb testvérei meghaltak. Egészen egyszerűen, amikor válogatás volt, ő és még két testvére a másik oldara állhatott, oda, ahol ahová azokat állították, akiket munkára szántak. 19 éves volt akkor. A szüleit, kisebb testvéreit megölték.

Sokszor állt Mengele előtt, aki csak rábökött emberekre. Ettől függött az életük.

Általában egy darab kenyeret, és vizet kaptak, sokszor semmit. És igen, akiket nem öltek meg vagy megbetegedtek, vagy egyszerűen éhen haltak.

Keressetek olyan embert, aki átélte, és miután beszéltetek vele, utána mondjátok, hogy nem igaz!!!

A mai napig tisztán emlékszik rá, 38 kiló volt, amikor hazajött.

Teljesen mindegy, hogy az az elmebeteg, és az általa agymosáson átesett vezérei, vagy megfélemlített követői mit akartak, mi volt a céljuk.

Ártatlan embereket, férfit, nőt és gyereket zárt gettoba és később gyilkolt le tömegével. Mindenki más meg csak "nézte".

2011. dec. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
:(
2012. aug. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!