Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen politikai indokkal...

Milyen politikai indokkal akarják a világ népességét egy milliárd főre csökkenteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 13:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 anonim ***** válasza:
84%
2,8 milliárd embert "eltüntetni"... Bravo.
2012. márc. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/97 anonim ***** válasza:
32%

Én amiatt csökkenteném, hogy ne nyomorogjanak sokan ( 10 - 15 ember ) egy kunyhóban.


Emiatt fasiszta vagyok?


Ezek meg amiatt, hogy kevesebb birkát kelljen irányítaniuk. A szén-dioxidos dolog ökörség. A természet sokkal több szén-dioxidot termel, mint mi. Hülye indok, a hülyeség teteje hogy a szén-dioxid termelés miatt akarják csökkenteni a népességet.



Szerintem mindenki jól járna azzal, ha felszámolnák végre az indiai és afrikai nyomortelepeket. Indiában 1 milliárdot kéne eltüntetni, Afrikában 800 milliót, Kínában 1 milliárdot. És ezt az egy gyermek politika bevezetésével és az impotenciát okozó szerek osztogatásával kéne végrehajtani. Nem pedig a rákos megbetegedések gyógymódjának nem alkalmazásával vagy az ebola terjesztésével.


Ezeket ( John Holdren, Bilderbergek, az az egyetemi oktató vagy Bill Géc ) nyugodtan lehet fasisztának vagy elmeháborodottnak nevezni.

2012. márc. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
29%
:(
2012. aug. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
52%

#10/93.

Hát ez a Lugánói Jelentás a neonácizmus "tökéletes"szinonimája!Egy amolyan modern Mein Kampf.

Én is azt mondom,hogy erre a bolygóra bőven elég lenne 0.5-1-milliárd ember,de ez azért már elég meredek!

Eddig sem túlzottan rajongtam a kapitalizmusért,de ez már bőven bizonyítja,hogy a kapitalizmus, s a nácizmus(illetve ez már amolyan inter nácizmus),ha a profitjáról,s annak a maximalizálásáról van szó,akkor maximálisan egyet tud érteni egymással,sőt a legmesszebb menőkig hajlandó együtt működni egymással!

Mi a garancia arra,hogy ha mondjuk a szegényeket kiírtották(mellesleg,azok jórészt őmiattuk szegények),akkor a megmaradt önző szűk kizsákmányoló elit marad meg a földön,akkor a természeti erőforrások további gátlástalan mértékű kizsákmányolása megszűnik? Szerintem aligha.A végén,majd ők is elkezdik egymást gyilkolni,mert mindig lesz köztük a rájuk jellemző nagyzási hóbort,s így újra kialakul majd egy "szegényebb" szegényedő réteg.

Szerintem ezt meg lehetne oldani,a fent vázoltak alkalmazása nélkül is,igaz a folyamat sokkal lassabban,és meglehet hogy kevésbé költség kímélően menne végbe,s sokkal több munkát igényelne,s igaz nem lenne kevesebb konfliktus,de globális méretekben olyan szabályokat-törvényeket kellene(igaz)kényszeríteni a föld minden lakosára,amely csak maximum 3-gyereket engedélyez családomként! az ENSZ-népesedéssel,szociális kérdésekkel,valamint oktatási ügyekkel foglalkozó hivatalai ellenőriznék azt,hogy ezeket a szabályokat,minden ország,betartja e,(s szigorúan tiltva lenne a rasszok szerinti szelekció(pl:faji diszkrimináció a kisebbségekkel szemben))amelyik ország nem tartja be a népeség korlátozó szabályokat, az ellen lehetne szankciókat alkalmazni.Az oktatási rendszeben is azt sulykolnák mindenkibe,hogy jobb a maximum 3-gyerekes családmodell,s a monogám párkapcsolat,mint a poligám,sokgyerekes.Így tartósan biztosítható lenne,igaz csak lassan,de fokozatosan az emberi népesség globális csökkentése,s az oktatás fejlődése lehetne a garancia a környezettudatosság terjedéséhez, a kizsákmányolás,s a szegénység visszaszorulására.

2013. okt. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
52%
Ezenfelül, az egészségügyi problémák is "könnyebben"megoldhatók lennének,egy csökkenő népesség járványügyi szempontból is védhetőbb lenne,persze a fent említett ENSZ-szervekkel el kell érni,hogy a jobb gyógyszerek-egészségügyi szolgáltatások mindenki számára elérhetők legyenek.Így már frakón feljavulhatna az emberi populáció génállománya is,mert az öröklődő betegségek-fejlődési rendellenességek is jobban kiszűrhetők-nyomon követhetők-kutathatók,s egyszer majd az ezekben szenvedők is gyógyíthatók lehetnének,addig is az ezekben szenvedőket addig is viszont kötelezném,nemre,rasszra,nemzetiségi,társadalmi,vagyoni hovatartozásra-helyzetre való tekintet nélkül,a művi sterilizálásra!
2013. okt. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
52%
A legundorítóbb emberfajta a tőkés kapitalista!!
2013. okt. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim válasza:
52%

"Ezt a konferenciát végig láttam és semmi köze a képzelgéseidhez. Ez a baj az összeesküvés-hívőkkel, hogy tanulatlanok és mindenbe belelátnak mindent. Itt egyébként a tuberkulózis elleni oltásról beszél, ugyanis a fejletlen országokban nagyon sok gyereket elvisz ez a kór. Ha jól végzik a dolgukat, akkor ezek megmenekülnek és csökken a szaporulat. Most nekem ne kezdj el magyarázni, mert itt Európában is ez a folyamat ment végbe. Amint leküzdötték a magas gyermekhalandóságot, úgy csökken a szaporulat. "

Ha többen menekülnek meg a tuberkulózistól, akkor miért csökken a szaporulat ? Akik megmenekülnek -szerencsére- azokkal , majd azok gyermekeivel TÖBB lesz.

2014. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!