Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen politikai indokkal...

Milyen politikai indokkal akarják a világ népességét egy milliárd főre csökkenteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 13:29
 51/97 anonim ***** válasza:
77%

ma 15:21


Megnéztem. Tisztázzunk, akkor egy két dolgot! Először is ki az a Kevin Trudeau? Utánajártam, volt börtönben, köztudottan csaló és az alternatív gyógymódok szószólója. Na most ennek higgyek? Ugyan már!


Másodszor, szerinted a szentkorona rádió hiteles? Hát baromira nem!


Miket állítanak az oldalon?


"Ennek ellenére a programjuk a valóságban az eugénika áltudományának gyökereiben van..."

Kezdjük ott, hogy az eugenika nem áltudomány, sok ága van, de amire itt hivatkoznak az ma még nem kivitelezhető!


"...amiben a Földön az emberek két osztálya létezne: a kormányzó elit és "munkásméhek"."

Lásd fentebb, ez nem megvalósítható! Másrészt a méhek, ha sokan vannak le tudják gyűrni az elitet. Most ne gyere nekem a genetikailag módosított intelligenciával, mert ez cáfolható. Mi emberek sokkal, de sokkal intelligensebbek vagyunk a piránháknál, de mégis csoportosan csontig rágnak.


"Az "elit" magát nem a pénz vagy a hatalom által definiálja, hanem a genetikai leszármazás alapján."

Ha nagy a belterjesség, akkor az csakis korcsokat eredményezhet! Nemhogy nem lesznek eszesebbek, de még sokkal sebezhetőbbek is lennének. Lásd a királyok közötti házasságokat, ahol az utódok némelyik géndefektes vérzékeny lett. Nagyszerű, megb@szhatják a "származásukat"!


"Azokkal az alakokkal voltam a találkozón, akik lényegében azt mondták, hogy a buta embereknek a kétharmadát el kell tüntetni ebből a világból" - mondta Trudeau

Csakhogy tudományosan sehogy sem lehet kiszűrni a butákat! Meg aztán ki a buta? Aki nem tud műveltségi dolgokat? Vagy aki nem ért az atomfizikához? Ugyan már! Sok "paraszt" sokkal okosabb a saját területén, mint a kutatók. Meg aztán a királyi családok sarkainak is lehet szégyenkeznivalójuk, ők semmit nem tettek a pozícióikért, ergo ők a leglustább, leghülyébb banda!


"Szerintük a kínai példát kellene követni a népességi probléma megoldására, ahol az egy gyermekes családmodellt támogatják, és azokat sújtják mindenféle terhekkel, akik több gyermeket vállalnak."

És ebben mi rossz van? De ezt nem itt a nyugaton kellene ám bevezetni, itt fogyunk, még a hülye is tudja.


"Kínában vannak olyan rendőri egységek, akik elrabolnak állapotos nőket és erőszakkal abortuszt követnek el rajtuk."

Itt már rögtön hazudozik. Kína diktatúra, de azért nem barbárok, ha ott ilyen eset megtörténne, akkor ki is végeznék az elkövető állami hivatalnokot. Volt egy eset: az egészségügyi minisztert kivégezték, mert három ember meghalt egy olyan tejtől, amit az ő tudomásával forgalmaztak. Erről ennyit!


"Szerintük a világ lakosságát 95%(!) kellene csökkenteni."

Tudománytalan! A népesség nem revitalizálódna, kihalnánk! Bizonyította már a tudomány!


Többit nem is kommentálom, mert fárasztó, hamis és csak az agyam b@ssza fel, hogy mennyi barom van.


"Olvasd el a a Luganoi Tanulmányt..."

Te szerencsétlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A lugánói tanulmány szerzője bevallotta, hogy csak fikció, fantázia a regénye! És nem utólag, hanem előtte, de ezek a f@sszopók mindent kifordítanak!


Tudod mit?! Rettegj b@zmeg! Tudod, már platon is írt a világkormányról, ő is benne van! Meg az nem számít, hogy Alex Jones csak egy kis kötschög volt a "végjáték" előtt, utána híres rádiós műsorvezető lett, nem furcsa? Biztos nem szedte meg magát... Idióták!

2012. febr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
5%
Azok akik szerint nem kellene ennyi emnber a fölre, megkérdezem, hogy ha velük kezdenénk ?
2012. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
51%

Nem szidtam sehol a zsidókat, de te elkezdesz antiszemitázni... Ügyes vagy... Igazi liberális vagy. Nem is ismersz, de te elkezded aggatni rám a kirekesztő meg antiszemita jelzőket azért mert nem értünk egyet...


Először is, én nem rettegek semmitől a matektanáron kívül:D


Tegyük fel hogy csaló a Trudeau, de ott van még David Foreman, Roger Martin, Eric R. Pianka meg John Holdren, akik szorgalmazzák a nagyfokú takarítást...


John Holdren is erőszakkal akarja abortuszra kényszeríteni a nőket meg egész bolygóra kiterjedő diktatúrát akar bevezetni ahhoz hogy ez meglegyen....



http://www.youtube.com/watch?v=jSqcRMVbtpo


"The world today has 6.8 billion people. That's heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent."


Remélem ezt le tudod fordítani...

Ha nem, akkor lefordítom neked.


Ha ezt is lepontozod, akkor csak sajnálni tudlak. Ezek szerint az emberek egy része "felesleges".

2012. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
92%

Luganói tanulmányra visszatérve:


[link]


Akárhogyan is vélekedünk a könyvről, a bemutatott tényeket nem tagadhatjuk, hiszen azokat saját bőrünkön is megtapasztaltuk. Még emlékszünk a Bokros-csomagra, tudunk a kórházi ágyak számának csökkentéséről, az egészségügynek juttatott csökkenő támogatásról, a lakosság fejlődő országoknál is rosszabb egészségi mutatóiról, az alacsony várható élettartamról, és a magas halálozási számokról. Naponta éljük meg az alacsony életszínvonal valamennyi hátrányát, a közüzemek monopolhelyzetéből fakadó áremelések derékszíj-összehúzó hatásait, látjuk az elesetteket, a hajléktalanokat, megtapasztaljuk a társadalmi kohézió hiányát, azt, hogy hogyan próbálják a globalizáció hívei szétzülleszteni, kiiktatni nemzeti érzéseinket, nemzeti kultúránkat. Végül intőjelként arra is gondolnunk kell, hogy az IMF és a Világbank hazánk esetén is már korábban megfogalmazta a "tervet", ami szerint túl sokan vagyunk, 2-3 millióval kevesebb magyar is elég lenne.


Susan George könyve tehát nagyon is az elevenünkbe vág. A lokalizációval kapcsolatos befejező gondolatait ezért akkor is nagyon komolyan kell vennünk, ha érvelését esetleg nem tudjuk teljesen elfogadni.

2012. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
94%

ma 19:31


Hol antiszemitáztam? Légy szíves mutasd már meg.


"The world today has 6.8 billion people. That's heading up to about nine billion. Now if we do a really great job on new vaccines, health care, reproductive health services, we could lower that by perhaps 10 or 15 percent."

Úristen!

Ezt a konferenciát végig láttam és semmi köze a képzelgéseidhez. Ez a baj az összeesküvés-hívőkkel, hogy tanulatlanok és mindenbe belelátnak mindent. Itt egyébként a tuberkulózis elleni oltásról beszél, ugyanis a fejletlen országokban nagyon sok gyereket elvisz ez a kór. Ha jól végzik a dolgukat, akkor ezek megmenekülnek és csökken a szaporulat. Most nekem ne kezdj el magyarázni, mert itt Európában is ez a folyamat ment végbe. Amint leküzdötték a magas gyermekhalandóságot, úgy csökken a szaporulat. AIDS-elleni vakcinákkal is kísérleteznek, hú de szörnyű ez a Gates! Tényleg, el sem tudod képzelni, hogy ezek az emberek már halálra keresték magukat és emberbaráti szeretetből segítsen a szenvedő embertársainak?


"Tegyük fel hogy csaló a Trudeau, de ott van még David Foreman, Roger Martin, Eric R. Pianka meg John Holdren, akik szorgalmazzák a nagyfokú takarítást..."

Kik ezek? Soha nem hallottam róluk!


ma 19:34


"Akárhogyan is vélekedünk a könyvről, a bemutatott tényeket nem tagadhatjuk, hiszen azokat saját bőrünkön is megtapasztaltuk."

Ja, amikor már elfogyott az érv és megcáfoltak, akkor elkezdesz spekulálni. Nagyszerű. Egyébként miért van, hogy ezek csak Magyarországon "jöttek" be? Sehol máshol! De ilyet egyébként könnyű csinálni: a jövőkutatók jelzései alapján én is tudnék írni ilyeneket, és amikor bejön, akkor lehet rá hivatkozni, hogy mekkora összeesküvés van itt kérem szépen, és hogy ez előre el lett tervezve. Így megy ez a rettegőknél.


"...ami szerint túl sokan vagyunk, 2-3 millióval kevesebb magyar is elég lenne."

Még mindig nem fogod fel, hogy a világnépesség arányaiban a fejlett országok milyen jelentéktelen részt képviselnek - pláne, hogy csökken a TFR. Miért mindig a magyarok ellen esküdnek össze? Tudom, mert itt a pilisi szívcsakra, amit egyébként a dalai láma is cáfolt, sőt kiröhögte.

2012. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
51%

Akkor kevertelek a 16:14-essel. Az antiszemitázott engemet.


Annyit elárulok, hogy John Holdren Obama tudományos tanácsadója. A többit keresd ki ha ügyes vagy. Azt meg írtam ebben a topicban, hogy ki Eric R. Pianka.


Már egyszer linkeltem Holdren mániáját.


Azt honnan veszed hogy csak a magyarok ellen esküdtek össze? Ezek az egész Föld lakosságát akarják csökkenteni. Egyesek ebola vírussal, mások meg csak impotenciát / meddőséget okozó szerekkel akarják elindítani a népességcsökkenést.


Najó, félreértettem Bill Gates szavait. De mások már elég durva dolgokat mondanak:



"Society has no business to permit degenerates to reproduce their kindm" - Theodore Roosevelt


"A total world population of 250-300 million people, a 95% decline from present levels, would be ideal." - Ted Turner, in an interview with Audubon magazine


"In order to stabilize world population, we must eliminate 350,000 people per day. It is a horrible thing to say, but it is just as bad not to say it." - J. Cousteau, 1991 explorer and UNESCO courier


"I believe that human overpopulation is the fundamental problem on Earth Today" and, "We humans have become a disease, the Humanpox." - Dave Foreman, Sierra Club and co founder of Earth First!


"We must speak more clearly about sexuality, contraception, about abortion, about values that control population, because the ecological crisis, in short, is the population crisis. Cut the population by 90% and there aren't enough people left to do a great deal of ecological damage." - Mikhail Gorbachev


"Depopulation should be the highest priority of foreign policy towards the third world, because the US economy will require large and increasing amounts of minerals from abroad, especially from less developed countries." - Dr. Henry Kissinger


"World population needs to be decreased by 50%" - Dr. Henry Kissinger


"War and famine would not do. Instead, disease offered the most efficient and fastest way to kill the billions that must soon die if the population crisis is to be solved. AIDS is not an efficient killer because it is too slow. My favorite candidate for eliminating 90 percent of the world's population is airborne Ebola (Ebola Reston), because it is both highly lethal and it kills in days, instead of years. "We've got airborne diseases with 90 percent mortality in humans. Killing humans. Think about that. "You know, the bird flu's good, too. For everyone who survives, he will have to bury nine." - Dr. Eric Pianka University of Texas evolutionary ecologist and lizard expert, showed solutions for reducing the world's population to an audience on population control


"Maintain humanity under 500,000,000 in perpetual balance with nature." - Anonymously commissioned Georgia Guidestones


"If I were reincarnated I would wish to be returned to earth as a killer virus to lower human population levels." - Prince Phillip, Queen Elizabeth's husband, Duke of Edinburgh, leader of the World Wildlife Fund

2012. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
51%
2012. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
Igen, a Föld népességének csökkentése nem elvetendő idea, mi a baj vele? Neked láthatóan nem tetszik, de közben nyugodtan kiirtanád a kínaiakat, az indiaiakat, az afrikaiakat, abban semmi kivetnivalót nem látsz. Nem érzed az ellentmondást? Hogy mi az erkölcsi probléma?
2012. febr. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
10%

Én nem kiirtásról beszéltem, csak korlátozott csökkentésről. Azt meg elmondtam hogy miért ott kellene. Mert Indiában és Afrikában vannak a legnagyobb lepra /putritelepek. Illetve mind 3 helyen jellemző, hogy 1 helyen 20 ember kuporog egy kunyhóban.


Európában minek kell népességcsökkentés? Meg az USA-ban? Ezek az emberiség 90%-át akarják eltakarítani a humánus 3/7-emmel szemben.

2012. febr. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 anonim ***** válasza:
5%

JAVÍTVA:


Illetve mind 3 helyen jellemző, hogy 20 ember kuporog egy kunyhóban.

2012. febr. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!