Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen politikai indokkal...

Milyen politikai indokkal akarják a világ népességét egy milliárd főre csökkenteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 13:29
 61/97 anonim ***** válasza:
5%

Komoly oldalakról linkeltem, fősodratú médiabeli oldalakról, hogy létezik olyan terv, hogy népességcsökkentés, de ennek ellenére lepontozzák a válaszomat. Miért?


14:12 január 19-én is ugyanazt írt mint én, de őt nem pontozták le. Miért?

2012. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó kérdés, megérdemelte volna.
2012. febr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
51%
Miért érdemelte volna meg?
2012. febr. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 anonim ***** válasza:
92%

Te, Haggard, mi lenne, ha mással is foglalkoznál nemcsak ilyen hülyeségekkel?


Most volt időm egy kicsit netezni, kapásból utánanéztem Gorbacsov kijelentésének. Sehol egy büdös szót nem hallani tőle ilyesmiről, kivéve, amit "illuminati" és hasonló rettegő-oldalak raktak ki. Teljesen hiteltelenek ezek.


A georgiai guidestonest meg egy rózsakeresztes ipse csináltatta a hidegháború alatt, mert félt az atomháborútól és ezt hagyta mementónak. Amúgy is olyan dolgok vannak azon a kövön, amikkel mélységesen egyetértek. A depopuláció meg nem egyenlő a népirtással ezt csak te látod bele.


Én itt a vitát befejeztem, ennek nincs semmi értelme, parttalan. Azt gondolsz, amit akarsz.

2012. febr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
47%

Amit én linkeltem ( [link] ) a Gorbacsovos mondás forrásaként, ott nincsen szó az illuminati-ról. Az nem rettegő oldal.


Meg a lifesitenews és a foxnews sem. Főleg az egyetemi előadó oldala sem.


Vita részemről lezárva. Higgyed el, hogy a Bilderbergek nem akarnak népességcsökkentést.

2012. febr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
Amit linkeltél, nem rettegő oldal. :DDDDDDDD Akkor micsoda? :DDDDDDD A főoldalról néhány cím: A keresztény összeesküvés... Az Északi Modell, a globális elnyomás módszere... Az Eu betiltja a gyógynövényeket, és a GMO-t támogatja... Uramisten, ez nálad a megbízható honlap? Minden erőlködéseddel egyre jobban lejáratod magad.
2012. febr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
És kérlek, tanulj meg angolul.
2012. febr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
51%
És a lifesitenews meg foxsitenews? És az egyetemi oktató oldala?
2012. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg utolsó reagálásom, aztán rádhagyom.


"És a lifesitenews meg foxsitenews? És az egyetemi oktató oldala?"

A foxsitenews az amerikai konzervatívok fellegvára, a lifesitenews meg a kanadai megfelelője. Kb. olyan dimenziókban gondolkoznak, mint a hazai jobbikosok krémje, akik szerint a világot a zsidók irányítják. Azt még jobb, ha tőlem tudod, hogy az amerikai konzervatív keménymag szerint az EU a sátán műve, új Babilon és ezért az USA-nak el kell pusztítani. Ilyenekkel vállalsz te közösséget...

2012. febr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
94%

"És az egyetemi oktató oldala?"

Magyarországon is van egy-két flúgos egyetemi oktató, akiket nem vállalnak fel. Mindenhol vannak ilyen deviánsok.

2012. febr. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!