Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen politikai indokkal...

Milyen politikai indokkal akarják a világ népességét egy milliárd főre csökkenteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 13:29
 71/97 anonim ***** válasza:
37%

Az a megállapítás, hogy a cionistáknak sok dologba van beleszólásuk, nem hülyeség. De ez nem tartozik a témához. A cionistás dolgot itt vitassuk meg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__2..



Trudeau-ra visszatérve:


ha kitalálta, akkor rendkívüli képességekkel bír, mert az állításaival egybevágó dolgok történnek, illetve vakmerő is, hogy botrányt csinál ebből.


Meg elég érdekes, hogy a luganói tanulmány "fikciói" bejönnek.


Még Bill Gates-et is megvitatom majd itt, ha lesz időm.

2012. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
100%
Ne itt reklámozd a másik paranoiádat!
2012. febr. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
6%
Én nem paranoiás vagyok, én csak tényeket mondok. Meg gondolkodom veled ellentétben. Szerinted normális, hogy Izraelnek mindent szabad annak ellenére hogy egy törpeállam? Meg miért támogatja az egész nyugat Izraelt? Ha tudtad volna, Simon Peresz beismerte azt, amit már régóta tudunk: mi cionisták gyarmatai vagyunk.
2012. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze... Beismerte... Neked tényleg nincs életed ezen kívül?
2012. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
100%
Én kérek elnézést, a tudatlanságomért, és köszönöm hogy felnyitottad a szemem.
2012. febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
31%

"Simon Peresz kijelentése"


http://www.youtube.com/watch?v=JL4Cu-K17vE


Van rendes hobbim, ott van annak a lovaglás, akkor osztom az "Igét" ebben a témában, mikor nem tudom magamat feltalálni.

2012. febr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
91%
Ismerem Simon Peresz kijelentését. Hogy lehet ezt komolyan venni?
2012. febr. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
5%

Nyugodtan lehet szó szerint venni.

Vedd azt is szószerint hogy

Szabadságharcot vívunk az IMF ellen...


- Tankok helyett bankok. Így vívják a mai háborúkat. Épp erről szólt Simon Peresz beszéde.

És így vette fel a harcot az ország is a bankhatalommal szemben.


Hallottál a következőkről?:

- Club Aliga (izraeliek által áron alul, jogtalanul megvett ingatlanok),

- Sukoró (izraeli befektetők által a Velencei-tó partjára tervezett bűnbarlang-rendszer + külön erre szóló alkotmánymódosítás és az államot megkárosító telekcserék),

- Törökbálint (óvodák és egyéb közhasznú épületek helyett többezres lakópark építési tervezete, szintén izraeli befektetők által),

- Hunvald-ügy, Hagyó-ügy (mindegyikben érdekes módon "izraeli üzletemberek" szerepelnek a vádiratokban)

- A luxusvillák vevői között egyre magasabb számban vannak az izraeli állampolgárok (egy ingatlanokkal foglalkozó, pártfüggetlen műsorban mondta egy ingatlankereskedő.)


Soroljam még? Neked úgyis felesleges...

2012. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
Valóban, mert tökmindegy. Más külföldiek is vettek bőven ingatlanokat Magyarországon, az miért nem zavar? Ja, igen, a szélsőjobbosokat csak Izrael ingerli, de nagyon.
2012. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
4%

Ha olaszok vagy japánok vásárolnák fel Magyarországot, az sem tetszene nekem. Magyarország mindig is a magyaroké volt, s az is lesz.


A jelen helyzet azt mutatja, hogy cionisták rabjai vagyunk...

2012. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!