Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Milyen politikai indokkal...

Milyen politikai indokkal akarják a világ népességét egy milliárd főre csökkenteni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 13:29
 31/97 anonim ***** válasza:
36%

"linkelj még be légyszi egykét ilyen szennylapot, hátha akkor igazad lesz"


Nem linkelek bumbus. Ha lusta vagy keresni magadnak akkor maradsz tudatlan. Nekem most más dolgom van. Bájbáj.

2012. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
0%
*Ez tény!
2012. jan. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
23%

a szabadkőművesek céla ez,

ezért terjesztik a homoszexualitást

2012. jan. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim válasza:
0%
A hírt megerősítem. 2015. évre tervezzük a lakosság kötelező újraoltásának elrendelését, melynek végrehajtását 2018. áprilisára fogunk befejezni. Az oltáshoz a Z3X28 DK szérum használatát írták elő, ez az úgy nevezett Nemzetbiztonság 23 szérum.
2012. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
28%

"A hírt megerősítem. 2015. évre tervezzük a lakosság kötelező újraoltásának elrendelését, melynek végrehajtását 2018. áprilisára fogunk befejezni. Az oltáshoz a Z3X28 DK szérum használatát írták elő, ez az úgy nevezett Nemzetbiztonság 23 szérum."


hooogyne...szerintem meg inkább 2019 február 4.-ére tervezik a GYF34-SW szérummal amit a CIA és az FBI a szabadkőművesek közreműködésével gyárt... EMBEREK AMI ÍRVA VAN AZ NEM MINDIG IGAZ...

ilyen szövegeket én is is összedobok wc-zés közben... ti meg beveszitek és szentül hisztek az elméleteitekben mert csak ti vagytok az egyetlenek akik átlátják a helyzetet. micsoda RETARDÁLTAK vagytok...

2012. jan. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
94%
Az 51 %-os milyen kitartó. És még vannak, akik képesek az agyament őrültségeit 100 %-ra felpontozni. Felesleges velük foglalkozni szerintem, terjesszék csak a hülyeségeiket egymás között, úgysem lehet őket meggyőzni.
2012. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
14%
cionista világhatalom megteremtése régóta téma a szabadkőművesek körében, tehát nem lep meg, hogy irtnai akarják a föld lakosságát
2012. jan. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
3%
cionista világhatalom megteremtése régóta téma a szabadkőművesek körében, tehát nem lep meg, hogy irtani akarják a föld lakosságát
2012. jan. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
5%
Érdekes látni hogy még mindig mennyi ember naiv és alszik,de hála Istennek egyre többen ébrednek és ez nagyon jó!Ha tisztában vagyunk a dolgokkal akkor sok folyamatot tudunk pozitívan befolyásolni.Nagyon is valós veszély az Új Világrend amolyan George Orwell módra de hiszem hogy nem fog megvalósulni egyszerüen azért,mert nem történhet az mit a világ népességének 1 %-a akar!
2012. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
30%
Összeesküvés mániás idióták vagytok. Semmi több.
2012. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!