Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A World Trade Center elleni...

A World Trade Center elleni támadás (2001. Szeptember 11) szerintetek valóban arab terrorista támadás volt, vagy az amerikai kormány által előre megrendezett színjáték?

Figyelt kérdés
Szerintem az utóbbi, de ki hogy gondolja?

2013. márc. 22. 13:45
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/297 A kérdező kommentje:
Bemásoltál*
2013. márc. 24. 15:21
 92/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
93%

Mi az, hogy nem sikerült? 5 éven át tanultam az egyetemen statikát és szilárdságtant! Ezt te el tudod mondani magadról? Nem. Akkor hogy tudod azt állítani, hogy nem nekem van igazam.


A fejkendő még mindig nem érv. Te csak a hamaszt tudtad linkelni, én meg fegyveres terroristákat. A termittel sem tudtok mit kezdeni. Innen már egyre gyengébb lábakon áll az elmélet.

2013. márc. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/297 A kérdező kommentje:
Körözött terroristák az utaslistán. Na? :)
2013. márc. 24. 15:34
 94/297 anonim ***** válasza:

Előszőr is a számtógépes nyilvántartás lasab volt mint most ha meghalnak nem nagyan érdekli őket hogy lelepleződnek sőt csinált Videót ahol elmondot mindet.

De akor most cseréljunk hejet ird le mitőrtőrént . Az a 40ezer ember hogy menekült meg . Hány embert szerveztek bele és megprobáljuk mi megcáfolni. De ugy ird le hogy minden kérdőjelre meg a dja a választ az ősze esküvés elmélet mert sok van belőle és nem tudom mejikbe hiszel. Ne csal a hivatalos verzió kifogásait hanem azt ahogy szerinted tőrtént.

2013. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/297 A kérdező kommentje:

Először is: "A számítógépes rendszer lassabb volt". Ez e legtrógerebb kifogás. Ne Magyarországból indulj ki, itt az USA-ról van szó. 2001-ben sokkal fejlettebb volt, mint mi.

Már leírtam, mi az álláspontom. Rengeteg olyan kérdés van, ami megoldatlan az ügyben.

Körözött terroristák az utaslistán, a tornyok megmagyarázhatatlan összeomlása, a tűzoltók jelentései, a civilek jelentései, a támadás előtt pár hónappal tették csak bele a terrortámadás záradékot, (nem mondjuk 93 után), a szervezési nehézségek (külföldről ilyen precízen irányított támadás, melyet nem vett észre semelyik titkosszolgálat), az alkalmatlan pilóták, azok, akiket megvádoltak azzal, hogy ők követték el, mégis némelyik jelentkezett, hogy vígan él, az üres célpontok, a légierő hiánya, a 7-es épület indokolatlan összeomlása, és maga az, hogy mennyire kapóra jött az USA-nak, és a hirtelen jött gyors háborús kedv.

2013. márc. 24. 18:25
 96/297 anonim ***** válasza:
Akor ird le eseményről eseményre mert csak azokat irod ahol nem fogadod el a hivataloselméletet.. Kiváncsi vagyok hogy irod le ősze fügően az őszeesküvés elméletet. Mit hogyan robantotak fel kiket értesitetek rola Pl x szervezet meg y épultek dolgózói kb hány főt.
2013. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/297 A kérdező kommentje:
Először is, nem én terveztem meg, szóval én azt honnan tudnám, hogy kinek szóltak. Én csak felvetettem néhány olyan dolgot, ami több, mint véletlen és furcsa. Tessék, cáfoljátok meg.
2013. márc. 24. 18:45
 98/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

De hiszen már megcáfoltuk!

Leírtam miért dőlt össze az épület.

2013. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/297 A kérdező kommentje:
Látszik a magyar oktatás sosem volt a toppon. Az előző hozzászólásomban vagy 8 dolgot leírtam, te meg folyamatosan egyel vagy elfoglalva. Ezért kellett 4-5 év egyetem, hogy még olvasni se tudj?
2013. márc. 24. 19:08
 100/297 anonim ***** válasza:
91%
Akor csak magyarázd el mikép kiméltek meg az ősze esküvok 40ezer embert a WTC ben , Mért zuhant le a semi közepén egy utas szálitó (ha azt irod kilőték mért ). Mért irányitot robantást használtak ahogy álitod mért pont termitel aminek elvileg a maradványait megtalálták szerinted . Az ősz esküvés elmélet tele van jukakal most te tőmd be ezeket ne a 10szer elmagyarázot alátámasztot dolgokba kős bele.
2013. márc. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!