Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A World Trade Center elleni...

A World Trade Center elleni támadás (2001. Szeptember 11) szerintetek valóban arab terrorista támadás volt, vagy az amerikai kormány által előre megrendezett színjáték?

Figyelt kérdés
Szerintem az utóbbi, de ki hogy gondolja?

2013. márc. 22. 13:45
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
68%

Nem tudom, mennyire nézted meg a linket amit küldtem. A Cardington tűztesztnél pontosan 1213 fokos gázhőmérsékletet mértek, és az csak egy egyszerű irodai tűz volt. Csak bútorok és berendezés volt, míg itt azért csak egy repülő zuhant be az épületbe, kerozinnal tankolva. Az 1300 fok teljesen reális a WTC-nél.


Viszont szerintem elkövetsz egy alapvető logikai hibát: eleve feltételezed, hogy az épületeket le akarták rombolni. De miért? A világszenzáció már azzal meg volt, hogy belerepült 2 utasszállító a tornyokba (emlékszem anno még a ledőlés előtt értem haza, és már akkor ezzel volt tele az összes TV).

2013. márc. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/297 A kérdező kommentje:

Viszont tűztől acél épület még nem omlott össze. Küldött valaki erről egy videót, amiben ezt egy szakértő! csoport tényekkel alátámasztja.


Hát azért, mert ha csak füstöl, nem hal meg annyira ember, nincsenek hűség áldozatok. Most ugye azt te sem akarod mondani, hogy ha nem omlott volna össze, akkor is ugyanekkora szenzáció lett volna, mint akkor, amikor összeomlott.

De mint már mondtam, szerintem a robbanóanyagok egy "B" terv is volt.

2013. márc. 23. 16:18
 53/297 anonim ***** válasza:
54%
A róbanó anyag végképnem indokolja az roban arővid hatás idő miat nem ad át sok hőt . VAlószinőb hogy a tüz volt ijen foró. Amint előtem részletezték a kamion és 20tona c4 az egyszerb let volna. Mért regel tőrtént amikor kvesen voltak bent? Hát 4 gépet nehéz eltériteni egyszere ugyanaz az utas légyszámal. A pentegonak ahogy a biztonsági kamera felvételen láthatod a sétáló emberekből látszik hogy a akmera csak 2-3 másodpercenként rőgzit egy képet egy repülő 900k/h val megy m/s ben ez 250m/s és egy boing 747 es rővideb mint negyed kilóméter tehát két képkocka kőzt elhuzhat a kamera előt ha elég kőzelvan ha leirjátok a látószőgét és pontosan hogy menyi időnként csinált képet megmondhatom mijen távrol huzhat el a kamera előt kb. A kráter a semikőzepén lezuhant gépnél meg jóhogy nem szárformáju lesz a kráter nem tapsi hapsi film fögőlegesen esen hanem volt egy tőbszáz kilóméter per orás viszntes tengejó sebeség vektora tehát felszántja a talajt ami egy csiklesz ved hozá hogy kőzbe tőrik ismegvan az alakja .A pentegonba meg azért pont oda csapódot mert nem ojan könyú jó szohet találni és nem tudták hova kell . Ráadásul akik kinyirnak tőbezer embert nem szőszőlnének irányiot robantásal a hoyg megkiméljenek párat és nem pont a felujitás alat áló részbe vezetnek egy repülőt vagy rakétát ahogy az őszesküvés elmélet prtiak álitják ráadásul ha előre tervezet tőbhalot a pentagonban nagyob esélytt jelntene a saját emberek megfelelő hejre álitásában. a 7 es épültremeg szerintem rá eset valami.
2013. márc. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/297 A kérdező kommentje:
mi?
2013. márc. 23. 16:21
 55/297 anonim ***** válasza:
43%

"Csak bútorok és berendezés volt, míg itt azért csak egy repülő zuhant be az épületbe, kerozinnal tankolva. Az 1300 fok teljesen reális a WTC-nél."


Ezt már megcáfolták a videóban, amit már háromszor belinkeltem. Ha olyan nagy tűz lett volna, akkor miért bámészkodtak kifelé a túlélők onnan, ahol berepül a gép? Ott nem 1300 fokos tűznek kellett volna égnie? Hogy jutottak egyáltalán oda? Ha tényleg olyan nagy tűz volt, akkor miért nem terjedt át az emeletek másik végébe? Miért (oxigén hiányos levegőre utaló) fekete füst szált ki a becsapódás helyéről? Miért nem láttuk kívülről a lángokat? Ha olyan nagy tűz lett volna, ami megolvasztja az acélgerendákat, akkor a becsapódás helyén nem csak egy nagy fekete lyuk tátongott volna, hanem erős lángok csapódtak volna ki.


"Viszont szerintem elkövetsz egy alapvető logikai hibát: eleve feltételezed, hogy az épületeket le akarták rombolni. De miért? "


Így kb 1000x nagyobb lett a szenzáció. Ha nem omlottak volna le, akkor elkönyvelték volna úgy, mint a 93-as merényletet.

2013. márc. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
68%

"Miért nem láttuk kívülről a lángokat?"


Ne nyalj be minden hülyeséget:

http://www.youtube.com/watch?v=vwKQXsXJDX4


Ha nem látsz lángokat, irány szemészhez. A nagy hő amúgy sem az ablaknál fog keletkezni, hanem bent, az épület belsejében.

Az emberek meg nyilván nem bámészkodtak az ablaknál, csak beljebb nagyobb volt a hő.


És senki nem mondta, hogy megolvadtak az acéloszlopok. Leírtam mi a különbség a folyás és az olvadás között.


Azt meg azért lássuk már be, más, ha egy teherautót vezetnek egy épületnek, és más ha repülőt. Az utóbbi messzemenőkig nagyobb szenzáció. Már csak azért is, mert amerikai állampolgárok ültek azokon a gépeken, és nem 1 db öngyilkos merénylő vezetett egy autót.

2013. márc. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/297 A kérdező kommentje:

Itt arról van szó, hogy te leírtad, hogy nem feltétlen olvadnak meg, ezáltal nem esnek szét.


Csak hogy ezek az acéldarabok darabokban voltak.

2013. márc. 23. 16:56
 58/297 A kérdező kommentje:

Az emberek bámészkodtak az ablaknál, beljebb volt nagy hő


Becsapódik a repülő, nyilván, aki ott van, meghal. Ez lenne a logikus. Több embert lefotóztak, aki konkrétan a lyuknál áll, ahol becsapódott a repülőgép. Na most, mivel ha eredetileg ott lettek volna, meghalnak azonnal.


Ezek szerint az épületben máshol voltak, és később mentek a lyukhoz, amit a repülő okozott. Hogy tudott akkora hőn keresztül menni több ember, ha némelyek azért bámultak ki az ablakon, mert bent akkora magas a hő? És egyiken sem voltak semmilyen égés nyomok!.

2013. márc. 23. 17:00
 59/297 anonim ***** válasza:
47%

"Ne nyalj be minden hülyeséget:

http://www.youtube.com/watch?v=vwKQXsXJDX4"


Nem nyalok be semmit, mert magam néztem meg a videókat és az alapján mondtam a dolgokat. Most mit akarsz ezzel? Ez csak nekem ad igazat, nem értem miért linkelted be. Oxigén hiányos füst száll ki, nem éget erősen a tűz. A tűz pedig nem a becsapódás helyén látszik, hanem a másik oldalon. Valószínűleg iroda tűz alakult ki, de biztos hogy nem a kerozin égett, mert akkor sokkal nagyobb tűz lett volna.

2013. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/297 anonim ***** válasza:
7%

"És senki nem mondta, hogy megolvadtak az acéloszlopok. Leírtam mi a különbség a folyás és az olvadás között. "



Akkor itt egy újabb ellentmondás, ugyanis az acélrudakat 6-7 méteres darabokban szedték össze a tűzoltók. Amúgy mivel magyarázod azt, hogy termit maradványokra bukkantak a romok között?

2013. márc. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!