Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A World Trade Center elleni...

A World Trade Center elleni támadás (2001. Szeptember 11) szerintetek valóban arab terrorista támadás volt, vagy az amerikai kormány által előre megrendezett színjáték?

Figyelt kérdés
Szerintem az utóbbi, de ki hogy gondolja?

2013. márc. 22. 13:45
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/297 A kérdező kommentje:
Hát ez kész. Na jó, ne engem idegesítsél a hülyeségeiddel már. Magyarázd meg légyszíves, hogy egy iszlám fanatikus nem zöldet hord, ha egyszer az a szent színe. Higgyél te is amit akarsz, meg én is. Ilyen aprólékos kötekedésnek semmi értelme.
2013. márc. 24. 14:10
 82/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
50%

De hát képekkel bizonyítottam, hogy vöröset is hordanak!!!! És én vagyok a hülye?


A helyzet az, hogy sikeresen végigcáfoltuk az összeesküvés elmélet majdnem minden állítását. Itt az ideje, hogy elgondolkodj: talán nincs is összeesküvés, és minden úgy történt ahogy állítják hivatalosan.

2013. márc. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/297 A kérdező kommentje:
Te semmit sem cáfoltál meg, csak hogy felvilágosítsalak. Megcáfolták már az épülettel kapcsolatos dolgaidat is, csak utána már nem akart veled senki sem vitázni, mert teljesen felesleges. Én nekem is ezt kellett volna.
2013. márc. 24. 14:17
 84/297 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy csak elkeserítselek. Amit küldtél, az nem a "bevetési" fejkendő, hanem az állandó használatú. De amúgy stimmel.
2013. márc. 24. 14:18
 85/297 A kérdező kommentje:

"Pár nappal a támadások után, nyilvánosságra hozták az utaslisták alapján azoknak a neveit, akiket terroristaként azonosítottak, köztük az FBI által is keresett terroristák neveit, mint Atta, Alomari, stb. Ez azt jelenti, hogy az összes terrorista a SAJÁT NEVÉRE foglalt jegyet a járatokra!!? Sőt, a támadás előtt a saját hitelkártyájukkal fizettek és éltek vidáman, lejárt ideiglenes vízummal. Többet közülük köröztek! És senki nem vett észre semmit..."


Öregem, te még ezt is valami nyakatekert mondattal megcáfolnád.

2013. márc. 24. 14:20
 86/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
Még hazudsz is! Senki nem cáfolta meg amit az épületekkel kapcsolatban leírtam! De ha az megnyugtat, írj valamelyik tanárnak a BME-n, és kérdezd meg. A hidak és szerkezetek tanszék bármely tanára tud neked válaszolni, hogy miért úgy dőlt össze az az épület ahogy.
2013. márc. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/297 A kérdező kommentje:

Leírták előttem, megcáfoltak :)

Na de, ezt nem akarod "megcáfolni" valahogy, amit írtam? :)

2013. márc. 24. 14:27
 88/297 anonim ***** válasza:
67%

"sikeresen végigcáfoltuk az összeesküvés elmélet majdnem minden állítását."


Most ugye csak viccelsz?

Elmondtunk egy csomó bizonyítékot amire semmilyen válasz nem érkezett! Ha mégis érkezett, az csak valami feltételezésen alapuló demagóg hülyeség volt.


A te dolgot, ha hazugságban akarsz élni.

A te dolgod, ha a tv és az oktatási rendszer által kreált világkép alapján akarsz élni.

A te dolgot, ha továbbra is tudatlan birkaként akarsz élni, aki vígan béget miközben terelik a vágóhídra.


DE ne próbálj másokat is lehúzni a te szintedre, ennyit kérek!

Köszönöm!

2013. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
90%

Én, mint statikus elmondtam a véleményem, ami csúnyán belerondít az egész összeesküvés-elméletbe. Elmondtam mi a termit, ami bizonyítja, hogy egyáltalán nem biztos, hogy volt a helyszínen. Minden úgy történt, ahogy a nagy könyvben meg van írva. Minden megválaszolható logikusan. Ti meg keresitek az irreálisabnál irreálisabb megoldásokat.


Tudjátok mi a bizonyíték az összeesküvés elméletre: minél több választ adsz meg, annál több kérdés merül fel, amihez újabb összeesküvéseket kell társítani, így egy nagy összeesküvés hálód lesz. Ha elfogadjátok egy szakértőnek, hogy úgy omlott össze az egész ahogy kellett, akkor máris nem kerestek a helyszínen termitet (ami nem is volt ott), és máris minden logikus lesz.

2013. márc. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/297 A kérdező kommentje:

Abból látszik, hogy igazunk van, hogy csak ezzel az egy dologgal tudsz mit kezdeni. Tudod mit, legyen igazad (nincs), de legyen most. Rendben, megcáfoltál egyet. És a többi? Amit az imént küldtem, a körözött terroristák nevei az utaslistán? Vagy a fejkendő? Bemásoltam egy általános arab viseletet. Ami kb nálunk a sapkának felel meg télen. Egy iszlám fundamentalista nem ilyet hord meghatározó időszakban. És a többi még, amire semmilyen választ nem tudtál adni.


1 dologról beszélsz folyamatosan a több dolog mellett, és azt gondolod, hogy ha azt bebizonyítod, ami nem sikerült, akkor már annyi is az összeesküvés-elméletnek? Több dolgot írtunk, nem csak ezt az egyet.

2013. márc. 24. 15:20
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!