Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A World Trade Center elleni...

A World Trade Center elleni támadás (2001. Szeptember 11) szerintetek valóban arab terrorista támadás volt, vagy az amerikai kormány által előre megrendezett színjáték?

Figyelt kérdés
Szerintem az utóbbi, de ki hogy gondolja?

2013. márc. 22. 13:45
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:
91%

"Mert fogalmad sincs arról, mit beszélsz. :) Nézzél még kicsit utána az iszlám vallásnak. Hogy beszélhetsz olyanról, amiről fogalmad sincs?"


Engem mindig is nagyon érdekeltek más kultúrák, így az iszlám kultúra is. De sehol nem találkoztam olyan törvénnyel, szokással vagy bármi mással, ami tiltaná a vörös fejkendő használatát, vagy kimondaná, hogy csak zöldben lehet terrortámadást elkövetni.


"Leírom újra: kombinálják, vagy összevonják olyan járatokkal, amelyek arrafelé mennek. Ismét: ha nem tudsz valamiről semmit, miért beszélsz róla "


Én meg leírom újra: piaci verseny van. Nem fognak egy-egy üresjáratot megszüntetni, ha összességében nyereségesek. Csak akkor vonják össze, ha sorozatosan veszteséges az üzemeltetése.


"Ezt ugye te sem hiszed el? 2001 előtt is megvoltak ezek a biztonsági előírások. A légierőnek ez kötelessége."


2001 előtt fele ennyire sem vették komolyan, ez tény, amit nem vitathatsz el.


"Ismét egy hatalmas tévedés. Az amcsik 9-re járnak dolgozni, és nem is 9:59-kor csapódott be. Erről sem tudsz semmit, mégis beszélsz róla :)"


Bocsánat, 9:59-kor összeomlott, a becsapódás 9:03-kor volt. Akkor legyen igazad, 9-re járnak dolgozni az amcsik. Semmi más nem történt, mint előre hoztunk mindent egy órával, az állításom továbbra is áll.


A harmadik vitapartner meg jókat mond, csak gépelni nem tud. Jó lenne javítani ezen, mert az íráskép miatt nem komolyan vehető.

2013. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/297 A kérdező kommentje:

+Engem mindig is nagyon érdekeltek más kultúrák, így az iszlám kultúra is. De sehol nem találkoztam olyan törvénnyel, szokással vagy bármi mással, ami tiltaná a vörös fejkendő használatát, vagy kimondaná, hogy csak zöldben lehet terrortámadást elkövetni."


Akkor azért ennek még nézzél utána. Hamász, Al-kaida, Palesztina stb..nézd meg, hogy milyen színű fejkendőt viselnek, milyen színűek a zászlóik stb. Bár felesleges, mert úgyis csak ezt fogod szajkózni.


"Én meg leírom újra: piaci verseny van. Nem fognak egy-egy üresjáratot megszüntetni, ha összességében nyereségesek. Csak akkor vonják össze, ha sorozatosan veszteséges az üzemeltetése."


Véletlenül 4 gép a támadás napján szinte teljesen üresen, teletankolva, hosszú útra elindul. Teljesen hihető amúgy.


"2001 előtt fele ennyire sem vették komolyan, ez tény, amit nem vitathatsz el."


Így van, utána minden repülőn sokkal komolyabb vizsgálatok...Jaa, hogy te most a légi védelemről beszélsz? Most te komolyan el is hiszed ezt? Hát már a new yorkiak sem hiszik el, pedig ő nálunk ebből nem 1 nem 2 vizsgálat volt.


"Bocsánat, 9:59-kor összeomlott, a becsapódás 9:03-kor volt. Akkor legyen igazad, 9-re járnak dolgozni az amcsik. Semmi más nem történt, mint előre hoztunk mindent egy órával, az állításom továbbra is áll."


Mert egy ilyen munkahelyen szokás, hogy 47 ezer ember egyszerre késik el a munkahelyéről. Igen, ez áll.


Mindegy, akármit írok, ugyanezt fogod mondani. Nem akarom megváltoztatni a véleményed, csak például a fejkendős dologban már nem tudom mit próbálsz meg bizonyítani. Meg a többiben is akár. Nézd meg azokat, amiket írtam.

2013. márc. 24. 13:36
 73/297 anonim válasza:
60%
ez fasszsag. ugy ezt nem gondjátok komolyan, Hogy az amcsik sajat maguknak csinálnak dollár milliárdos károkat. badarsag. ok sem hülyek hogy csak azért leromboljak 2 wtc. t hogy ra foghassak a bin ladenre.
2013. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/297 A kérdező kommentje:
Nem is erről volt szó, ha figyeltél volna.
2013. márc. 24. 13:49
 75/297 anonim válasza:
hat de, ez volt a kérdés
2013. márc. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/297 A kérdező kommentje:
Az évekig tartó háború miatt rombolták le, az olajért. Az a pár milliárdos kár, amit okoztak, már azóta sokszorosan megtérült.
2013. márc. 24. 13:54
 77/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

Fejkendő:

[link]


csak annyit írtam be, hogy arabian terrorists


De itt van az is, hogy islam terrorists


[link] #um=1&hl=hu&safe=off&tbm=isch&sa=1&q=islam+terrorists&oq=islam+terrorists&gs_l=img.3...45568.46892.0.47592.6.6.0.0.0.0.63.329.6.6.0...0.0...1c.1.7.img.kb9WEvD8iPc&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.44158598,d.Yms&fp=c09686743b9b7642&biw=1366&bih=608



Én vöröset is látok, sőt a zöld összesen 2 képen jelenik meg. Úgy látszik mégsem annyira általános az a zöld szín



És nem is mondtam, hogy mind a 47000-n elkéstek. Csak azt, hogy egyrészt késhettek is sokan, másrészt volt majd egy órájuk kimenekülni az alsóbb szintekről (amit szépen figyelmen kívül hagysz). Még ha a lift nem is működik, lépcső azért van, és lefelé könnyű futni.

2013. márc. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/297 A kérdező kommentje:

[link]


Inkább ezt nézd meg :)

2013. márc. 24. 14:00
 79/297 A kérdező kommentje:
"a zöld az iszlám vallás szent színe, ami a sivatagi oázist és a mohamedánok egységét jelképezi. Mohamed próféta és utódai, a kalifák zöld kaftánt és zöld turbánt viseltek, és zöld zászló alatt harcoltak. Ma is a zöld az Arab Liga és sok iszlám állam nemzeti zászlajának színe."
2013. márc. 24. 14:01
 80/297 Pannónia Oroszlánja ***** válasza:

Én is olvastam azt a wikipédiáról szóló mondatot. Ez még nem jelenti azt, hogy feltétlenül csak zöldet viselhetnének.


Amit te linkeltél az viszont csak és kizárólag a hamas. Ez olyan, mintha a fideszre hivatkozva azt állítanád, hogy minden magyar narancsszínű ruhában tüntet.

2013. márc. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!