Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol lehet a legkemenyebb...

Hol lehet a legkemenyebb népség a világon? Oroszorszag szerintem az elso helyen van ebbe es szerintetek?

Figyelt kérdés
Konkret valaszokat kernek!

2013. jún. 3. 10:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
77%
,,legkemenyebb népség" hát ezt meg hogy értelmezzük?
2013. jún. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 ettro ***** válasza:
93%

Értelmezhetetlen a kérdés.


Ha legerősebb, akkor az több is van.


Ha konok, kemény fejű, abból is van több, de abban mi is benne vagyunk.


Ha csontsűrűség szempontjából, akkor jó kérdés. XD XD XD

2013. jún. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

A Afrikaiak, azon belül is a dél-afrikaiak. Szerintem talán az uj-guineaiak azok akik eléggé barbárak még.


[link]

2013. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
41%
A kérdező szerintem a legszívósabb népet keresi. Ha igen akkor az európai népek ki is estek. Az oroszok nem rossz tipp de én a mongolokat mondanám. A bennszülött népek szerintem nem szívósak, igazából olyan környezetben maradtak fent ahol nem kemény az élet.
2013. jún. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

Az oroszok egyre jobban hasonlítanak a nyugati elkényeztetett népekhez. Ez főleg a nagyvárosi lakosságra igaz.

Mindenképpen valamelyik afrikai vagy közel-keleti nép. Mondjuk szerintem az izraeliek is eléggé kemény népség, már ha jól értelmezem a kérdésed.


De ha úgy vesszük, hogy melyik az a nép, amelyik a jég hátán is megél, leghamarabb alkalmazkodik és bármilyen sz@rból kimászik, akkor az viccen kívül a magyar.

2013. jún. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
79%
A szerbeket nem szabad lebecsülni ebből a szempontból.
2013. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Is igen a legszivosabbakat mondtam!

2013. jún. 3. 14:42
 8/30 anonim ***** válasza:
85%

mexikóiak tudnak nagyon keményke lenni sok agresszív is

magyarok nagyon erősek erő sportokban világ legerősebb embere nem naturálba katona erwin

világ legerősebb embere naturálba fekete lászló

szerbek agresszívek

oroszok kemények

2013. jún. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Minél nehezebb körülmények között él egy nép, annál jobban érvényesül a természetes szelekció.

. A "túlélők" pedig keményebbek, erősebbek , szívósabbak, mint a nagyobb kényelemhez szokott populációk tagjai.

Legyen az a Kaukázus, a Himalája, sivatagok, zord hegyek,dzsungelek,mind kitermelik a maguk "legkeményebb népségét".

Egy börtönőr ismerősöm mesélte, hogy odabent még a legkeményebb magyar, ukrán, szerb, egyéb kelet-európai bűnözők is tartottak, sőt féltek egy kis vézna, alacsony emberkétől. Az illető csecsen volt...

2013. jún. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Az Minddegy hgy magas vagy Nem attol fug ki volt aza ferfi biztosan valami maffiozo!
2013. jún. 5. 13:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!