Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol lehet a legkemenyebb...

Hol lehet a legkemenyebb népség a világon? Oroszorszag szerintem az elso helyen van ebbe es szerintetek?

Figyelt kérdés
Konkret valaszokat kernek!

2013. jún. 3. 10:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Tudom, nincs is baj a kérdésekkel, persze hogy kérdezhetsz, de amúgy ha nem érkezik elég válasz akkor érdemes új kérdésben kiírnod. Mármint nem pont ugyanazt amit már feltettél.. Meg a régi kérdéseket ki is emelheted újra, de ezt gondolom tudod.
2013. jún. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Persze!Ertem ! :))
2013. jún. 19. 09:55
 23/30 anonim ***** válasza:

Mindenképpen dobogósok az eszkimók. Nem agresszívek, de ahol élnek, ott a legtöbb nép nem sokáig bírná.


Úgy vettem észre a kommenteknél, hogy a keménység vagy szívósság gyakran keveredik az agresszióval. Szerntem az agresszívebb népek inkább a többi néppel (emberrel) szemben kemények, a természeti körülményekkel szemben nem feltétlenül. (Bár az oroszok egy részére talán mindkettő igaz. Elég szívósak és elég primitívek is tudnak lenni.)

2013. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

az oroszokat ne istenítsétek, mert az országot megszállták, magyarok több ezrei haltak meg II. világháború alatt orosz munkatáborokban, és nem mellesleg utolsóként a kommunizmus bűneiről ne is beszéljünk


mindenhol ott volt ám a vörös csillag.


elvtárs...

2013. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Az oroszok cselekedetei hogy jönnek ahhoz, hogy mennyire szívósak?
2013. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

a cselekedetből és a tettekből árad a szívósság...


nem érted mi ???

2013. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

24-edik: Neked szubjektív véleményed van. Amúgy tudod hány millió orosz és ukrán ember halt meg a kommunizmusban? Hallottál már a Holodomorról? Hány orosz embert öletett meg és száműzött Sztálin? Tudod? A kommunizmus nem egyenlő az orosz néppel, de persze összefonódik.

Az objektív vélemény azt jelent hogy a saját sérelmeid és szubjektív véleményed helyett tárgyilagosan nézed a helyzetet.

Ki kellene már nőni ezt a "juj orosz az = kommunista gyilkos" felfogást.

Amúgy az oroszok nagyon vendégszeretőek, attól függetlenül hogy szívósok. Menj ki Oroszoba és csak azután mondj véleményt a mentalitásról, miután levetkőzted az elvakultságot.

2013. jún. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

"magyarok több ezrei haltak meg II. világháború alatt orosz munkatáborokban"


Az elvakultságát semmi sem támasztja alá ennél jobban. Az oroszok halomra öltek egy rakás magyart, de ha jól emlékszek mi támadtunk... Jajj ezek a szemét oroszok megvédték magukat...

2013. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Az 53%-os válaszoló nem csak elvakult hanem súlyos mentális problémákkal küszködik. Nem gond, ha nem tudsz érveket felhozni egy vitában de akkor legalább ne legyél alpári.

Hülyére röhögtem magad az írásodon szánalmas, hogy ennyire vagy képes...

Az oroszok messze a legkeményebbek az európai népek között. Hány megszálló hadsereg volt képes legyőzni őket a saját hazájukban? Olyan körülmények között éltek/élnek amiktől a megszállók feldobják a pacskert.

2013. jún. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nos.. azért nem a körülményektől függtek a dolgok elsősorban. Pont erre próbáltam felhívni a figyelmet korábban hogy a népszellem nem azonos a környezeti hatások eredményeivel. Pl.: az igazi magyarok éltek haltak hazájukért, csak sajnos azóta mi elnyugatiasodtunk... Az oroszokban is volt erős hazavédelmi ösztön, de teljesen más típusú mint a magyaroknál. Nem a "drága haza" megvédelek dolog volt domináns, hanem a területbirtokló üzemmód. Ettől függetlenül nagyon sokat lehet tanulni az oroszoktól és nagyon nemes mentalitásúak a nyugathoz képest.
2013. jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!