Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol lehet a legkemenyebb...

Hol lehet a legkemenyebb népség a világon? Oroszorszag szerintem az elso helyen van ebbe es szerintetek?

Figyelt kérdés
Konkret valaszokat kernek!

2013. jún. 3. 10:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Lehet hogy maffiózó volt, de nem erről van szó kérdező.

Hisz a csecsen mellett bent lévő más emberek más országokból, szintén bűnözők voltak.

Én is ismertem 1-2 ilyen embert aki elég ijesztő volt függetlenül attól hogy mekkora volt testileg, olyan volt mintha ne lenne bennük félelem és bármire képesek lennének, emellett igazán robbanékony természetük volt. De az utolsó inkább arra utalt hogy vannak olyan népek akik ilyenek lettek a zord körülmények miatt, mint pl csecsenek.

Kemények sok szempontból lehetnek a népek: fizikailag, lelkileg, mentálisan. A székelyek egyértelműen beletartoznak ebbe a kategóriába, ezen kívül más hegyvidéki vagy szibériai népek is. Ők kemények. Az oroszokat inkább szívósnak mondanám. Strapabíróak, a legnagyobb tűrőképességgel rendelkeznek és talán ebből fakad az is hogy türelmesek tudnak lenni nem csak másokkal de magukkal is, ez viszont nem jelenti azt hogy lassúak lennének. A mentalitásuk "aktívabb" mint a magyaroké. Úgy értem tettre készebbek, nem sajnáltatják magukat mint a magyarok.

Viszont nem mindig a környezeti körülményeket kell nézni, ha azt akarjuk tudni hogy milyen egy nép. A történelmet, a hagyományokat és sok más dolgot figyelembe kell venni ha meg akarjuk ismerni a népszellemet, szóval ez nem csak attól függ hogy hol él az a konkrét nép.

Tehát szerintem is az oroszok a legszívósabbak, a szerbek agresszívak, a legkeményebbek pedig azok akiket fentebb írtam pl székelyek.

2013. jún. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Szerintem a csecsenek és a palesztinok.
2013. jún. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Egy Szoval vannak mindenhol!

De a az Eszak-Amerikaiak (Pl:Egyesult allamok) milyen sorrendbe sorolhatok a kerdes szempontjabol?(!)

2013. jún. 10. 22:47
 14/30 anonim ***** válasza:

Igen vannak mindenhol :) De azért erősen belejátszik a népszellem, a mentalitás. Pl ami a tengerpari oroszokra is jellemző az a szibériai, keményebb vidékeken lévő oroszokra is, tehát nem csak helytől függ. Ugyanígy a magyaroknál is, hiába székely vagy palóc vagy más magyarról van szó, vannak a népnek alaptulajdonságai, bár a pesti vagy túlzottan elnyugatiasodott magyarok már nem annyira lsznek "magyar típusúak".

Az USA pont az ellenkezője szerintem: tunya népség. Ez általában jellemző a gazdagabb, elkényelmesedett, fogyasztói társadalom bűvkörében élő emberekre: eltunyulnak.

Kanada is gazdag ország, de már sokkal jobb kategória mint usa. Ott van Alaszka is; az ottaniak gondolom az időjárás miatt nem tudnak annyira elkényelmesedni, hisz zord ott is az időjárás. Kénytelenek a természettel összhangban élni, nincs idejük arra az agymosásra ami amerikában megy/ment. Kalifornia pl az egyik legjobb éghajlatú állam az USA-ban, de mégis sokkal öntudatosabbak. Ja és szerintem a Texasiak a legkeményebb amerikaiak.

2013. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
És Ukrajna?Mit tudtok rola mondani??
2013. jún. 12. 11:51
 16/30 anonim ***** válasza:
az ukránok is elég kemények
2013. jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Hű te most végigkérdezel minden országot? :D Ukrajnában is sokféle ember van! Ugyanúgy mint Mo-n. Ugye az orosz mentalitás nagy hatással van Ukrajnára, de azért mégis mások mint az oroszok. A legegyszerűbb megfogalmazás az hogy az ukránok kedvesebbek mint az oroszok. Persze ez csak felületes megfogalmazás, de valamennyire igaz. Ja és a nyugati ukránok (akik Kárpátalján és környékén élnek) elég agresszívak a magyarokkal mivel a nacionalizmus ott erősebb.

De a legtöbb magyargyűlölő az Mo-n van. Ez sajnos tény. Magyarként beszélnek, magyarnak adják ki magukat, de ők vitték véghez a legnagyobb hazaárulásokat. Ha ezeket a nyápic gyűlölködőket levesszük akkor természetesen a magyarok és az ukrános is kemények.

De ha általánosságba kérdezed akkor Ukrajnában erős emberek laknak - és persze nem mindenki.

Itt egy ukrán altatódal, ez jelenti azt is hogy szép lelkük is van. Én bírom az ukránokat de persze nem általánosságban, azaz nem a buta önigazoló nacionalistákra értem

2013. jún. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=8LQHkWRO9NE


Lemaradt :P

És tényleg fogadni mernék, hogy a texasiak a legkeményebb amerikaiak..

2013. jún. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:
Érte.De azért,hogy végig kérdezem megvan mindennek a jelentösége hiszen én kérdéseket teszek fel anyit amenyit én akarok!
2013. jún. 17. 09:02
 20/30 anonim ***** válasza:
Azt tudom, hogy a szaomaiaknak a legsűrűbb a csontozatuk, emellett agresszívek és kemények is, szóval őket is be lehetne kategorizálni ebbe a csoportba. A dél-amerikaiak akkor is harcolnak, ha már minden végtagjukat elvesztették, jóval keményebbek, mint az oroszok.
2013. jún. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!