Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gondolnak bele az emberek...

Nem gondolnak bele az emberek hogy amit amerika csinál az terrorizmus és amit vele szemben tesznek az a jogos önvédelem?


2014. ápr. 16. 11:57
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
20%

"jogos önvédelem"

Ilyen nincsen, ezt a hibát csak a legnagyobb tirpák parasztok vétik.

"jogos védelem"<-- ilyen fogalom van a büntetőjogban.

2014. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy jogászok írogatnak ide.. Diploma nehéz volt? Mennyibe került?
2014. ápr. 16. 12:17
 3/52 anonim ***** válasza:
62%

Hát nem. Ez a zene egy kalap s*art sem ér amiről pedig énekel az annál is lentebb van.

Inkább Amerika mint Irán vagy Oroszország.

A videó alatti sok szittya magyar kommentből kiderül h kb 40 alatti IQ-val rendelkeznek.

2014. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
29%
Nem vagyok jogász, csak értelmes.
2014. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:

Persze mert nem fogalmaz diplomatikusan. Tessék egy szebb videó de gondolom ez sem győz meg... http://www.youtube.com/watch?v=NysQR8X8W9M

Lehet úgy fogalmazni hogy előre megfontolt aljas indokból elkövetett emberölés, vagy úgy hogy rohadt gyilkos állat. Ugyan az.

2014. ápr. 16. 12:22
 6/52 anonim ***** válasza:
39%
Sejtettem én már honnan fúj a szél. Még mikor csak amerikáztál akkor sejtettem, de most h Izrael-palesztin háborút felhoztad már rájöttem h te is egy zsidózó antiszemita őő akarom mondani anticionista vagy. Nőj fel.
2014. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
Hát nem is a négerek csinálják a bajt. Amerika zsidó kézben van. Pontosabban bankár és multinacionális cégek kezében. Ezek meg Izraelben vannak otthon. Ezért segíti őket amerika. A Gáza,Vietnám, Cosovo, Irán nem volt gyanús? Ezeket nem Terinéni pénzeli, miért kéne elhallgatni. Meg a válság is onnan indult. Gondolom a sok fedezetlen dollár miatt. Amit a Fed nyomtat ami zsidó kézben van. Nem utálok minden zsidód de aki ezt teszi nem mentesíti bűnei alól hogy zsidó.
2014. ápr. 16. 12:31
 8/52 anonim ***** válasza:
6%

A kérdező kb. olyan szinten van, mint a magyarországi zsidók, akik minden bokor mögött SS-hadosztályokat látnak, amik természetesen őket akarják legyilkolni és még Orbán Viktor is egy náci sas, meg még Gyurcsány Ferenc is antiszemita, mert ő csak naponta hatszor akar harcolni a fasiszták ellen a kívánatos napi nyolc helyett.


Csak a kérdező a másik üldözési mániás oldalon áll.

2014. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
92%
Ja és természetesen nem vagy antiszemita, csak anticionista.
2014. ápr. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Én a reális kimondom oldalon vagyok. A zsidók tényleg sokan nem szeretik itthon nem tévednek. Ugyanakkor nem is leselkedik rájuk veszély makszimum nem köszönnek nekik. Viszont [link] ez nem egy kitaláció. Egy iskolai tanár Woodrow Wilson írta alá akinek pénzelték cserébe a kampányát. Azóta körülbelül csak zsidók igazgatták. Pénzelték a háborúkat, mindkét oldalon, és fedezetlen pénzeket adtak, visszahívtak pénzeket miután kiadtak, stb. sok kis korrupt üzlet, most meg a második válságot is megcsinálták. Mert valószínű az alapítás és az első válság közt eltelt időből hogy az is ők csinálták. A bush bankok a nácikat, és angolokat is pénzelték. A rockefeller olajjal mentek a náci tankok az eugenikát amerikai példáról vették át a nácik. Most keleten pénzelik a diktátorokat például Khadafit akit mindaddig nagyon jó vezetőnek tartottak. Ezek bűnök de annyival el van intézve jaaaj hát ők zsidók nekik szabad.
2014. ápr. 16. 12:54
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!