Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Nem gondolnak bele az emberek...

Nem gondolnak bele az emberek hogy amit amerika csinál az terrorizmus és amit vele szemben tesznek az a jogos önvédelem?


2014. ápr. 16. 11:57
1 2 3 4 5 6
 51/52 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=kYgMeSFrqis


Igen tudom tudom... de azért érdekes csak gondoljunk bele egy kicsit.. anno galileit és magellánt is megpróbálták eltéríteni. Nem hitt senki abban hogy a föld nem lapos.

Jah és a cernt a részecskegyorsítót svájcban még nem említettem. Megpróbálnak a semmiből anyagot létrehozni. Ez nem lehetséges viszont antianyagot létrelehet hozni. Ha rájönnek hogyan akkor hirosima csak egy gránát volt. Az antianyag hatósugara sokkal nagyobb. Egyenlőre azonban csak minimális mennyiséget tudnak létrehozni illetve az is rögtön felszívódik.

2014. ápr. 25. 13:00
 52/52 anonim ***** válasza:
89%

Mondtam, nekem ilyesmire több idõm nincs, csak a lényegesbbekrõl 1 kevés, aztán pont. Voltaképp ennyi se lett volna, baromira hiányzik már az az idõ is, amit eddig töltöttem ezzel ( a Te lustaságod miatt ), hisz az összeesküvés-elméletek olvasásánál smmivel nem több a Mózes öt könyve a hozzátartozó jegyzetekkel, aminek a asszem, korábban megadtam, de biztos ami biztos :

Mozes ot konyve - Dr.Bernstein Bela forditása.pdf - [link] ( össz kb 200 oldal, kezdetnek elég az elsõ és az ötödik, amiben a közbülsõ három összefoglalása )

Mózes Öt Könyve és a Haftárák ( dr. Hertz J. H. a Brit Birodalom fõrabbija jegyzeteinek, magyarázatainak felhasználásával ) [link]

ABiblia többi könyvei zsidó fordításban: [link]


"maja civilizáció" - honnan a francból tudtak volna arról? Ez kb olyan, mint a mikor egy brit azt mondja: õ Salamon hajósainak leszármazottja, azért brit, mert a szövetség héberül brit :D . Nem vicc, van ilyen, de az állítás persze akkora szamárság, hogy vicc. Kb olyan mint a Hireo Solyma ( Jeruzsálem ). :D

"A magántulajdon eltörlése" - ez a kommunizmusnak volt a célkitûzése, a kommunista kiáltvány írja, hogy a munkásosztály majd a tõkések magántulajdonát társadalmi tulajdonná változtatja, mert ezzel mexünik a kizsákmányolás, mivel annak a magántulajdon az alapja. ( Utóbbi igaz, csak, mint tudjuk, a megoldás nem vált be. )

"A vallás megszüntetése " - Marx írta: a vallás a nép ópiuma. Hogy illuminált állapotban írta-e, nem tudom. :)

"A házasság eltörlése " - ennek meg mi köze a zsidósághoz? Már a Tóra elõírja, hogy ketubát ( házasságlevelet ) kell adni ( váláskor meg getet - válólevelet ) és találtak már a Babiloni korból ( 2500 évvel ezelõttrõl ) származó ketubát - ugyanaz a szövege, mint amit ma írnak. ( Úgy értem írtak akkor is, amikor ezt még nem találták meg ).

Továbbá nem lehet egy felavatott rabbi egy hitközség vezetõ rabbija, ha nincs felesége. ( Abban sem vok biztos, h fel lehet avatni ).


A listádról, csak akik hirtelen eszembe jutnak:

A Kennedy család ír katolikus család.

Onassis ( Jacklin Kennedy késõbbi férje ) görög. Attól persze lehet zsidó, de nem tudok róla.

A Rockefeller család persze amúgy zsidó, de emígy rég kitértek, keresztények. Ettõl persze van birtokuk Izraelben és ott van a családi sírhelyük is. Mivel a Messiási korban azok fognak elõször feltámadni, akik Jeruzsálemben, vagy közelében vannak eltemetve. ( És nekik telt ilyesmire. )

Russel - Sir Bertrand Russel ? Lehet, nem tudok róla.

"Ezek a családok akiknek van valami szerepük.. talán még a warburgok" - mer Te aztán tutira tudod. Valamennyien beszámoltak Neked. Csak tudnám, ha ekkora Nagyember vagy akkor mija lf bajod van. Egyébként mér csak a warburgok? A trabantok smafu?

"rockefeller familia pénzelte hitlert olajjal". ja. meg az amerikai hadsereget, amelyik kitakarította Nyugateurópából. Meg az oroszokat kik Keletbõl.


"eugenika meg nem német találmány", de gyakorlatban alkalmazni - ez hitlernek jutott eszébe. ahogy a maghasadás meg német találmány, de Amerikában építettek elõször atommagreaktort. ( persze zsidók. tényleg, alig volt más. mert a legjobb fejek európából kénytelnek voltak elmenekülni. )


Igazad van. Mindent a zsidók irányítanak. Ez az oka annak is, hogy nekem többnyire ötösöm volt matekból meg fizikából, Te meg bukdácsoltál. Mer a matekot meg a fizikát is a zsidók irányítják. meg az illuminált szbókõmérgesssek. hááppppeersze.


Bocs, de konteokat olvasgatni, kontovideokat nézegetni végképp nincs idõm, sorry.


a cernben nem antianyagot csinálnak, hanem higs bozont meg kvarkokat keresnek bizonyítandó, vagy cáfolandó a jelenleg elfogadott elméleteket. Ilyesmivel aztán végképp ne fáraszd magad, ez tudomány, ami szigorúan csak a tényekkel foglalkozik, ezért számodra hozzáférhatetlen.


azért, kapaszkodj, valójában csakugyan azt (is) kutatják, hogy a lett a semmibõl anyag. mert lett. legalábbis az utóbbi kb 80 évben úgy tudjuk. amióta Georges Lemaître belga katolikus pap, fizikus, egyetemi tanár levezette az általános relativitáselméltebõl.


Ismétlem: I-ten meghagyta nekünk a szabad akaratot, Te döntessz, hogy konteokban keresel magyarázatot kudarcaidra és hülyeségedre, vagy megpróbálsz valamilyen haszonos tevékenységre felhasználható ismeretanyagra szert tenni.

mint mondtam, tudom, aki tanul, az hülye, viszont aki nem, az is marad.

2014. ápr. 27. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!