Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Az hogy lehet hogy egy tanult...

Az hogy lehet hogy egy tanult jó szakmával rendelkező, nyelvet jól beszélő pl magyar embernek kevesebb joga és lehetősége van beilleszkedni egy nyugati országban mint egy afrikai vagy bármilyen menekűltnek?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem,ott vannak a fekák pl,nyelvet alíg beszélik,a munka büdös nekik,talán szakmájuk sincs.Beíratják őket ingyen nyelviskolában,talán még segélyt is kapnak éa kb a seg..gük kivan nyalva.Oda megy egy bármely keleto országból egy igényes ápolt,nyelvet jól beszélő tanult ember,annak meg mindenért keményen meg kell küzdeni.Miért éri meg az adott országnak pl Ausztriának foglalkozni a sok menekűltel?
2014. aug. 19. 15:26
1 2
 11/14 Singham ***** válasza:

Megmondom én miért csinálják ezt a magyarral: sok a negatív tapasztalat a munkáltatók részéről. A kint élő magyarokra is ugyanúgy igaz, hogy nyelvet alig beszélik, a munka büdös nekik, talán szakmájuk sincs, beíratják őket egy ingyenes nyelviskolában, talán még segély is kapnak és élnek, mint az a bizonyos Marci Hevesen. Ne hidd azt, hogy pusztán az arabok, négerek, stb ,,menekült" ilyen. Mint írtam, ugyanúgy ezt teszik sok ,,honfitársunk" is. Beszélj olyanokkal, akik már a nagy kivándorlási láz előtt kint éltek. Régebben a magyarok konkrétan keresettek voltak Németországban. Gyakorlatilag a bevándorlók közül őket alkalmazták inkább, mivel akkor olyanok mentek ki, akik tényleg dolgozni akarnak. Na, pár év alatt a nagy ,,kivándorlási láz" által kiment magyarok teljesen negatív képben állítottak be minket. Amit írtam azok vannak: nyelvet egyáltalán nem beszélik (a tipikus angollal mindenhol elboldogulok felfogás erőltetése), a munka büdös nekik, szakmájuk nincs (vagy az is büfészak). Elküldik őket ingyen nyelviskolába, ahol persze csesznek tanulni, ami miatt a tanárok körében is negatív tapasztalat alakul ki velünk szemben.

Olyan meg soha a büdös életben nincs, hogy jó szakmával rendelkező, nyelvet jól beszélő nem tud elhelyezkedni. Azok pusztán kamu szövegek. Legtöbbjük valójában meg se tudott szólalni és büfé és ruhatáros szakuk volt, dolgozni meg egyáltalán nem akartak, csak a sok pénz kell neki. Ezekből van elegük az összes külföldi országnak, ezért van ennyi negatív tapasztalat velünk.

2014. aug. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem kell angliába menni. Pöffeszkedő banda, a népük büdös, a királyi családjuk a nők prostik, a hapsik meg torzszülöttek... mi vonz oda? A pénzük? Az abból van, hogy szétrabolták a világot.
2014. aug. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#11, mióta mindenki magyar ha egyszercsak gondol egyet, az a magyar messze nem biztos, hogy magyar. Jöhet romániából, szerbiából, akárhonnan, lehet idénbarnult, piros, ződ, kék, akármi... aztán szerencsétlen nyomorult hülye angol honnan álmodja, hogy ez miféle, ha egyszer magyarnak mondja magát.
2014. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Singham ***** válasza:
13-as: Én konkrétan a tényleges magyarokról beszéltem. :)
2014. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!