Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Pozsony valóban ennyire...

Pozsony valóban ennyire fejlett, gazdag város?

Figyelt kérdés

Az EU-s statisztikák szerint a Pozsonyi kerület az Unió ötödik legfejlettebb régiója, 46 600 EUR az egy főre jutó GDP, amivel az EU-s átlag 186%-án áll.

Magyarországon pl. Közép-Magyarország a legfejlettebb régió, ahol az egy főre eső GDP 27 600 EUR, ami az unió átlagának 110%-a.

Tényleg ennyire fejlett a szlovák főváros? Még sosem voltam ott, de a közeljövőben tervezek menni, hogy felmérjem a terepet.


2015. máj. 3. 10:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
75%
Igen, szlovákiának ama kicsi csücske valóban gazdagabb mint budapest összességében, viszont kelet szlovákia olyan mint nálunk borsod. Nem csak gazdaságilag (...)
2015. máj. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
A negyediknek írnám, hogy én voltam Pozsonyban nem is egyszer és eléggé le van pukkanva a belváros is. Sok ott a macskakő, amik nincsenek a legjobb állapotban, szemét az van bőven, illetve graffiti, omladozó falak. Látnivalója sincs nagyon, csak az a vár. De te is csak ahhoz értesz, hogy mocskold azt ami magyar, gratulálok neked is. Ülj fel a vonatra és irány Pozsony, meglátod h igazam lesz.
2015. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
56%

" balkáni mint Budapest, hanem szép és tisztán tartott. A Szlovákok tényleg nem egy igénytelen népség mint sajnos a magyarok..."


Dehogy nem. Még igénytelenebbek vagytok.

2015. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Olyan, mint Borsod? Nézd már meg Hegyalját (Tokaj, Tarcal, Mád, Bodrogkeresztúr pl.), vagy akár Tiszaújvárost!! Gyönyörű, folyamatosan fejlődő régió! A Taktaköz meg Ózd környéke gáz, ok. De arra kb nem is érdemes menni! Nincs ott semmi. Salgótarján és környéke sokkal lepukkantabb!
2015. máj. 5. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!