Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Hol a fenébe a tervezzem a...

Hol a fenébe a tervezzem a jövőmet, ha egyszer láthatóan hanyatlik nyugat-Európa, viszont kelet-Európa meg szegény? Ti hol tervezitek a jövőtöket?

Figyelt kérdés

Amerikába nincs zöld kártyám. Ausztráliába és Új-Zélandra szintén nagyon nehéz bejutni. Afrikában/Ázsiában/Dél-Amerikában érthető okokból nem akarok élni. Az EU nyugati része most épp a hattyú halálán van, ráadásul a hírek szerint még nem elég az a helyzet ami most van, több tízmillió migráns fog még oda vándorolni, akik között ugyanúgy lesznek terroristák. Kelet-Európa és Oroszország még mindig a kommunizmus utáni tőkehiányban és fejletlenségben szenved.

Hol lenne a legjobb élni szerintetek? (Normális, családos életet)


2015. nov. 14. 20:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Úgy látom ezek szerint nem csak az én ismerőseim aggódnak(akik szeretnének valamerre lépni) meg gondolkodnak a költözésen(akik kint vannak már):S
2015. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Én itthon tervezem. Nem lehetetlen itthon normálisan élni, hiába próbálják így beállítani.
2015. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Kanadában.
2015. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Magyarországon, vagyis itthon tervezem leélni az életemet. Én itt érzem a legnagyobb biztonságban magam, itt lehet szerintem normális, családos életet élni.
2015. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
18%

"Nem lehetetlen itthon normálisan élni, hiába próbálják így beállítani."


Hát. Ha Récsölnek hívnak, akkor tényleg könnyű a saját lábadon állni és elkezdeni a felnőtt életet.

De akkor sem leszel a sor végén, ha Mészáros vagy Vajna a családneved.

2015. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
19%

"Én itt érzem a legnagyobb biztonságban magam, itt lehet szerintem normális, családos életet élni."


Itt aztán lehet.

2015. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
74%
Svájcban, esetleg. De már ők is szigorítottak.
2015. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%

Lehet fikázni az országunk, mert tényleg rossz ha a gazdaságot nézzük, de a biztonságot tekintve nem rossz hely. (Sőt ha az anyagiakra visszatérünk, menjünk keletre és az itt mélyszegénységben élők is rájönnek, hogy még mindig van lejjebb...sajnos..)

Nincs elterjedve a terrorizmus, sem a őrült kaszabolók, akik iskolákba szaladnak be és egy fél sulit kinyírnak.

Nagy betegségek sem érintik igazán.


Amerikába bejutni nem annyira nehéz, amennyire mondják. Kell egy normális végzettség, és nyelvtudás. Utána ha végigmész a protokolon akkor bent vagy.

Afrika, Ázsia, Dél-Amerika érthető.

EU nyugati része sem olyan rossz. Azért, hogy ezek az államok megtörjenek több kell. A migráns dolog sem fog tovább tartani mint pár év.

Oroszország pedig jó hely, ha a végzettséged megfelelő hozzá. A mérnököket nagyon keresik, és jól meg is fizetik. ui: Az orosz lányok, lenyűgözőek. :D

2015. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%

Baromság.

Én is dolgoztam Nyugat-Európában (Ausztriában) évekig.Ezzel megalapoztam a jövőmet.

Magyarországról ingáztam naponta Bécsbe.


De, mivel már 30 múltam, elegem lett az állandó ingázásból, korán kelésből.


Jelenleg van egy fuvarozócégem.Ausztriában is, előtte Magyarországon is fuvarszervező voltam.


Milliárdos nem leszek belőle, de jobban élek,mint egy átlag osztrák.


Szerintem, így kell ezt csinálni.

A legtöbb magyart erre buzdítom, hogy dolgozzon pár évet kint, szedje meg magát, alapozza meg a jövőjét és csináljon vállalkozást.

2015. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
58%

"Sőt ha az anyagiakra visszatérünk, menjünk keletre és az itt mélyszegénységben élők is rájönnek, hogy még mindig van lejjebb...sajnos.."


Sőt, ha a kőkorszakot nézzük, akkor egyenesen milliárdosok vagyunk.

Csak tudnám, hogy az MSZP-kormány alatt miért nem jöttetek ezzel a "jobban élünk, mint Etiópiában, hát nem teljesen pompás és *asza nekünk?!" baromsággal.

2015. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!