Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kölni események hatására...

A kölni események hatására változik e az európai menekültpolitika?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
Az ügynevezet arab menekültek nagy része gazdasági menekült és egy jelentős részük közönséges bűnöző, vagy vallási fanatikus. Én ritkán értek egyet Orbán Viktorral és Robert Ficoval, de ebben a kérdésben velük értek egyet. Egyet sem szabad beengedni.
2016. jan. 11. 15:30
 12/71 A kérdező kommentje:
Gazdasági menekült helyett a gazdasági bevándorló a helyesebb kifejezés, a lényeg, hogy nem valók Európába.
2016. jan. 11. 15:33
 13/71 anonim ***** válasza:

A politika már változóban van, a kérdés, hogy ennek milyen hatása lesz a gyakorlatban.

- Svédország már az év elején közölte, hogy nem tud több menekültet befogadni, ezért ellenőrzik a svéd-dán határt.

- Merkel már tavaly év végén kimondta, hogy csökkenteni kell a Németországba érkező menekültek számát. Egyelőre még a céljuk az, hogy más európai uniós országba rakják őket, de ha ez a szétosztás politika kudarcot vall, akkor feltehetően ott is szigorítani fognak. Hogy mi lesz, azt nehéz megmondani, de valószínűleg odáig nem mennek el, mint a britek, magyarok, svédek, hogy teljesen lezárják a határokat az illegális migrációval szemben és az ő esetükben ez sokkal nehezebben is lenne megvalósítható.

De ha minden európai ország keményen elkezdené védeni a határait és véget érne a migránsok szervezett utaztatása, valószínűleg a migrációs áradat is csökkenne kicsit. Komoly változást az hozna, ha elkezdenék az illegális bevándorlókat tömegesen kitoloncolni, hazavinni, de ugye ezt véghezvinni egyáltalán nem olyan egyszerű, mint mondani.

2016. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
Hamarosan megalakul az új frontex, majd meglátjuk mennyire lesznek hatékonyak(én pl nem várok túl sokat tőlük). Ez kb év közepe addig még lazán besétál 1 millió eredeti migráns... Kiderült, hogy vannak városrészek pl Kölnben ahová be nem merik tenni a lábukat a rendőrök...Ilyen van Párizsban is évek óta. Az egyik Német nagyvárosban 3000 lakos (asszem Düsseldorf) megalapította a saját rendőrségét, mert nem bíznak a német rendőrökben... Én őszintén sajnálom, hogy ez lett Németországgal egyben nyugat Európával... Végre kezdett kialakulni itt Európában egy olyan világ ami kezd kényelmes lenni, ad az emberi jogokra, fellép a betegségek ellen, magas a közbiztonság, az emberek békében élnek, megvalósíthatják legmerészebb álmaikat, és elfogadják egymást. Nem tudom mi lesz... de az biztos, hogy nem fog megtörténni amit szerettünk volna... Egy stabil ütőképes, Európa...
2016. jan. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
5ös vagyok. Merkel az én szememben balliberális. Jobboldalnak a "szélsőjobboldalt" nevezem.
2016. jan. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 A kérdező kommentje:
Ezt a videót most találtam. Nagyon jól összefoglalja a dolgokat: https://www.youtube.com/watch?v=6a1wceZouc0
2016. jan. 12. 08:39
 17/71 anonim válasza:

Kedves 4.!


Azért álljunk már meg egy szóra... Azért, mert te ismertél egy ilyen nőt, és mert Merkel is nő, nem szabad általánosítani. Képzeld, én is nő vagyok, és ha esetleg egy napon én irányítanék egy országot, amit hirtelen elözönlenének a migránsok, és ezek bűncselekményeket hajtanának végre, úgy kihajítanám az egész bandát az országból, hogy a lábuk nem érné a földet. Megsértették a vendégjogot. Természetesen előbb-utóbb Németország is belátja, hogy rossz úton járt, de lehet, hogy addigra nem egy terrorcselekményen lesz túl az ország. Gondoljunk csak bele, mi történne, ha mondjuk Szíriában magyar emberek kezdenének nőket molesztálni. Abban a pillanatban halálra köveznék őket. Az az ország, amelyik több millió katonakorú arab férfit beenged az országába, az idióta. Szerencsétlen lakosokat sajnálom, rokonaim is vannak kint, nagyon féltem őket.


Hatalmas baromság, hogy minden nő megsajnálná őket... Ha rajtam múlna, a molesztálók már rég halottak lennének. Erről ennyit.

2016. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
0%

"úgy kihajítanám az egész bandát az országból, hogy a lábuk nem érné a földet. "


Na ezert nem vagy te kancellar, mert kozod sincs sem a nemet alkotmanyhoz, sem a nemet torvenyekhez.


Az kulonboztet meg minket Sziriatol, hogy nalunk ilyenek vannak, ot meg nincsennek.


Ha nem tetszik elhuzhatsz oda.

2016. jan. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim válasza:
Rendben, akkor tűrjük birkaként, hogy robbantgatnak, erőszakolnak, lopnak, zaklatnak. Ha ők nem, majd a gyerekeik 30 év múlva. Mindet vissza kéne repíteni oda, ahonnan jött. Szép dolog a liberalizmus bizonyos keretek közt, de a liberalizmus nem kellene, hogy egyenlő legyen a hülyeséggel.
2016. jan. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:

"Rendben, akkor tűrjük birkaként, hogy robbantgatnak, erőszakolnak, lopnak, zaklatnak. "


Szoval most full gazra kapcsoltad a szalmabab-ervelest, ugye.


Az emberi jogoknak semmi koze az egvilagon a liberalizmushoz.

2016. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!