Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kölni események hatására...

A kölni események hatására változik e az európai menekültpolitika?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim válasza:
Persze, én húzzak el a hazámból, és adjam át a helyemet egy migránsnak, mi? :D És tegyen így mindenki, aki ellenük van. Te is muszlim vagy, hogy ennyire véded őket? Mert ha nem, te az ő szemükben fabatkát sem érsz, és szemrebbenés nélkül felrobbantanának. Ezen azért gondolkodj el. Az emberi jogok pedig véleményem szerint azt illetik meg, aki emberként viselkedik.
2016. jan. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:

"Te egy magyar, európai nőnek írtad ezt."


Gondolod ez erdem? Egy uszito, xenofob, korlatolt ember vagy, semmi noiesseg nem szorult beled.


Egyszeruen azt nem erted, hogy aszerint a jogrendszer szerint, amiben te elsz, nem lehet talalomra embereket sem kivegezni, sem legeppuskazni a hataron, sem csak ugy kiutasitgatni.


Van nemzetkozi jog, vannak emberi jogok.


Egyebkent tobbek kozott ez a jogrendszer biztositja neked hogy nokent egyenjogu vagy a ferfiakkal, hogy egyaltalan irhatsz ide hulyesegeket.


De te egy korlatlan diktaturat akarsz, ahol barmit megtehetsz emberekkel, mert ok nem tetszenek neked.


Es annyi eszed van, hogy meg ezt a bazi nagy ellentmondast sem erzed.


Nem lehet politikai rendszerekbol kimazsolazni azt ami tetszik neked, es elvetni azt ami nem. Elvarod hogy egyenjogu legyel, hogy legyenek allampolgari jogaid, hogy legyenek emberei jogaid, de te ezeket a jogokat, a sajat jogrendszered vedelmet megtagadnal masoktol.


Namost ahol tetszolegesen agyon lehet loni, el lehet kergetni embereket, azok a diktaturak, ezert javasoltam neked Sziriat.

2016. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:

teljesen vitakeptelen vagy, ez a szinvonal a kocsmaba valo, ahol az egybites haverjaiddal vitatjatok meg ket feles kozott a vilag dolgait.


Jo szorakozast hozza.

2016. jan. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok és a kérdezővel értek egyet:)


A határok nem dísznek vannak.

Tessék aknamezőt vagy mi a francot állítani oda, meg igen, géppuskás őröket is és visszafordítani azt a nő gyűlölő, erőszakoló páviánsereget.


Egy se jöjjön ide.

Aki nő létére támogatja őket, róla meg megvan a véleményem.



Néha érzek sajnálatot irántuk, de ez a sajnálat nagyon gyorsan elszáll, amikor látom miket művelnek, illetve, ha a gyerekeim jövőjére gondolok.

2016. jan. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim válasza:
Tehát hogyha valaki más véleménnyel rendelkezik, mint te, az csakis egy buta kocsmatöltelék lehet. Érvekkel kellene próbálkoznod, ha meg akarod győzni a másikat, nem mocskolódással.
2016. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim válasza:
Ajánlom, hogy olvass utána egy kicsit, hogy az iszlám vallás milyen gyakorlatokat tart teljesen elfogadhatónak a hitetlenekkel szemben. Valószínűleg többet tudok a vallásukról, mint te, hiszen egyetemen tanultam róla. De persze, én csak egy buta senkiházi vagyok. ;) Mielőtt okoskodunk valamiről, nézzünk a dolgok mélyére egy kicsit. Lehet ismételten idézgetni a hozzászólásomat, hajrá! ;)
2016. jan. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:

Nem a mas velemenyrol van szo, hanem az ostobasagrol van szo.


Aki azt mantrazza hogy ezek mind bunozok meg terroristak, elvagjak a torkod, agyon kell loni az osszeset meg aknamezo kell a hatarra, az annyira buta mint egy kocsmatoltelek. Ennyi.

2016. jan. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
66%

32#


Kikérem magamnak ezt a kifejezést.

Elég magas végzettséggel rendelkezem és elég magas szintű egzisztenciát építettem ki.

Emellett, még gyermekeim is vannak.

Sokkal jobban helytállok, mint sok férfi.


Amit te hangoztatsz, az meg a romkocsmai vélemény.Ugyanis, ott szokás ez a nyálas hippi stílus, hogy jaj szegények, fogadjuk be mind.De, azért dögöljön meg, aki nem azt gondolja, mint mi, rúgják ki őket a munkahelyükről is!


Bizony kellene oda áthatolhatatlan fal vagy aknamező, bánom is én, hogy mi.A határ nem dísznek van.

Nem mérsékelni kell a migrációt, hanem teljesen megállítani, megszüntetni.


Ha, te muszlim között akarsz lakni, akkor rajta, senki nem akadályoz meg benne.

Viszont, szívesen megnézném az arcodat, amikor megerőszakolják a kislányodat, vagy a feleségedet.


Az én arcomat megnézhetnéd, az első nők között lennék, aki fegyvert fog ezek ellen a páviánok ellen.

2016. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 A kérdező kommentje:
"Valószínűleg többet tudok a vallásukról, mint te, hiszen egyetemen tanultam róla." Sokat érsz vele. Attól még ez az arab csürhe simán agyonver, vagy kirabol és magasról tesznek arra, hogy te mit tanultál a vallásukról az egyetemen.
2016. jan. 17. 16:42
 30/71 anonim válasza:

"Valószínűleg többet tudok a vallásukról, mint te, hiszen egyetemen tanultam róla." Sokat érsz vele. Attól még ez az arab csürhe simán agyonver, vagy kirabol és magasról tesznek arra, hogy te mit tanultál a vallásukról az egyetemen.


Ezt én írtam, és pont erről tanultam, hogy ezek BÁRMIT megtesznek azzal, aki nem az ő vallásukat követi, hogy ezáltal is közelebb kerüljenek Allah-hoz. Természetesen nem mind terrorista köztük, de mivel lehetetlen eldönteni, véleményem szerint nem a saját életünket kockáztatva kellene őket istápolni. Svédországban tömegesen erőszakolnak meg nőket, gyerekeket, a múltkor egy 12 (!!!) éves áldozatról hallottam. Nem tudom, te mit tennél, gondolnál ennek a gyermeknek az apja/anyja helyében. Biztos vagyok benne, hogy nem minden muszlim elvetemült terrorista és erőszakoló, de azt azért lássuk be, hogy a menekültek általában egy olyan aluliskolázott rétegből kerülnek ki, akiknél tényleg teljesen természetes dolog, hogy ilyesmiket csináljanak. Ha Magyarország nem lépett volna fel ellenük ilyen keményen, és fejet hajtottunk volna Brüsszelnek, akkor most nálunk is tömegesen követnék el a bűncselekményeket.

2016. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!