Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kölni események hatására...

A kölni események hatására változik e az európai menekültpolitika?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:

"fanatikuson védel egy olyan migráns muzulmán hordát "


Semmifele migrans muzulman hordat nem vedek, ez csak a te fejedben letezik.

2016. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim válasza:
De ezt nem én írtam, nézz már utána!!!!
2016. jan. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz szétválasztani a valódi menekülteket a gazdasági menekültektől és terroristáktól. De valahogy meg kell oldanunk, mert ha az egyén szintjén látnád ezt, akkor észevennéd, hogy egy háborús övezetből jön egy békés élet reményében. Te örülnél, ha nem engednének be Japánba, mert magyar vagy és egy magyar segített feltalálni az atombombát? Azt mondanád, hogy neked ahhoz semmi közöd. Vannak olyan menekültek, akiknek ehhez semmi közük. Persze, ezekből van kevesebb, de vannak, és egy embert sem lenne igazságos megfosztani a jogaitól a társai miatt, nemhogy többszázat/többezret. Hidd el, akik a perlamentekben ülnek, azok is ezen törik a fejüket, hogy hogyan lehetne kiszűrni a VALÓDI menekülteket, és még nem találták ki. És akkor jöttök ti, nem tudom honnan, és azt hiszitek, hogy majd jobban tudjátok. Persze, nem lehetetlen hogy így van, de akkor nagyon jól titkoljátok ezt a tudást. Lehet az mebernek véleménye, de a stíluson is sok múlik, ezt nem lehet úgy megfogalmazni, hogy ezt és ezt KELL tenni, pláne nem, ha emberek felrobbantásáról beszélünk.
2016. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 A kérdező kommentje:
2016. jan. 23. 21:50
 55/71 A kérdező kommentje:

" Kérlek segítsetek! Nagyon nehéz lenni nőnek lenni Németországban - mondta egy 16 éves lány, Bibi Wilhailm, aki saját tapasztalatait mondta el az arab és muszlim migránsokról a videójában, de a közösségi oldal cenzúrázta azt, gyűlöletbeszédre hivatkozva.


- Mindenhol félek, például, ha a barátokkal elmegyünk valahová, akkor este 6 óránál sosem maradok tovább, mert az esti órákban már migránsokkal telítettek az utcák.


A videóban saját történeteit meséli el, elmondja milyen atrocitások érték őt a menekültek kapcsán.


Tapasztalatai szerint folyamatosak a nőket ért támadások, több esetet elmesél, például az öltözködése miatt is támadták, sokszor el kellett szaladnia, hogy ne bántalmazzák.


- Nem tudom megérteni, miért csinálják. De még kevésbé felfoghatatlan, hogy miért nem tesz semmit ez ellen Németország. Csak néznek, de nem tesznek semmit.


Megkérte a német férfiakat, hogy vigyázzanak gyerekeikre, és feleségeikre, valamint a többi nőre.


Bibi egyik nap a németek demonstrációját látta az utcán, azt kiabálták hogy “Allah! Allah” Allah az Isten!”


- Miért kéne burkát hordanom? Miért kellene áttérnem az iszlám vallásra? Nem várhatjátok el, hogy mindenki Allahot imádja! Talán jobb lenne, ha nem is lennének vallások...


A rendőröket is kritizálta a felvételen, miszerint nem tesznek semmit, kinevetik őket, amikor arra kérik hogy segítsenek, mert félnek.


A Facebook gyűlölet keltése miatt cenzúrázta a videót, mivel Angela Merkel arra kérte a Facebook szerkesztőit, hogy töröljenek minden olyan videót, ami az embereket a kölni eseményekre emlékezteti, vagy gyűlölet keltésére alkalmas!


A lány a beszéde végén a német kancellárnak üzent:


- Köszönjük Angela Merkel, hogy tönkretetted Németországot! Nem tisztellek többé! Szerintem azt sem tudod, mit csinálsz. Nyisd ki a szemed! Normális, hogy 16 évesen nem merek kimenni otthonról? Ez az igazság, nem mehetünk el otthonról nyugodtan, nem viselhetünk azt, amit szeretnénk. " A német nyelvű videót már belinkeltem az előbb

2016. jan. 23. 21:53
 56/71 anonim ***** válasza:
0%

Szegeny kislany, sajnalom hogy valaki tomi a fejet ezzel a sok baromsaggal, amit itt meglehetosen osszefuggestelenul eloadott.


"A videóban saját történeteit meséli el, elmondja milyen atrocitások érték őt a menekültek kapcsán. "


A fenet.


A legnagyobb sztorija az volt, hogy elment a boltba, ott volt egy csapat migrans (vagy akiket annak velt), akik megbamultak, es ettol neki halalfelelme lett... Erted, raneztek, es o ugy erezte hogy menekulnie kell. Nyilvan valaki ezzel hulyiti.


A masik meg az hogy "allitolag" valami torok vagy arab beszolt neki a ruhaja miatt nyaron.


"Bibi egyik nap a németek demonstrációját látta az utcán"


Kis tizeneves hiszterika, sajna.


"Angela Merkel arra kérte a Facebook szerkesztőit, hogy töröljenek minden olyan videót, ami az embereket a kölni eseményekre emlékezteti"


Ez igy sajna hazugsag.


A kislany egyebkent elmondta a lenyeget: "Ich bin paranoid geworden"


Hat igy van.

2016. jan. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:
Biztos ami Kölnben történt szilveszterkor az is " mese". Az ilyen agyalágyult arab imádókat mint te gyalog kellene elzavarni a Közel-keletre. Ha a Te hozzátartozóidat zaklatnák akkor nem lenne ilyen nagy a pofád.
2016. jan. 23. 22:55
 58/71 anonim ***** válasza:
37%

Tudtam hogy most jon majd az izmozas, a mocskolodas, meg a csaladom kiirtasa.


Ennyit tudtok.


Amit a kiscsaj eloadott az szimplan hazugsag. Tudod miert tudom ezt jobban mint te?


Mert en itt elek, te meg nem. De meg nemetul sem ertesz, a videot sem ertetted meg, egyszeruen birka modon bemasoltad valahonnan.

2016. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 A kérdező kommentje:
Tudom mindenki " hazudik" és mindenki " butább" mint te aki az iszlám horda gaztetteit kimondja.
2016. jan. 24. 09:00
 60/71 A kérdező kommentje:
"meg a csaladom kiirtasa." Nem olvastam ilyen kommentet itt senkitől.
2016. jan. 24. 09:01
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!