Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kölni események hatására...

A kölni események hatására változik e az európai menekültpolitika?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:

"a kedves védenceidnek."


Namost erre is mit lehet irni? Ertelmes dolgot nem nagyon, igy csak annyit irok: barom.

2016. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
"Ertelmes dolgot nem nagyon, igy csak annyit írok: barom." Te és a hozzád hasonlók többre nem képesek. Azzal mert engem baromnak nevezel, a német és egyéb közvélemény kutatások szerint egyre több embernek vannak fenntartásaik a muzulmán bevándorlókkal szemben. Majd Európai népe eldöntik ezt a kérdést és akkor a védenceid Mekkáig szaladhatnak, veled együtt.
2016. jan. 18. 12:13
 43/71 A kérdező kommentje:
2016. jan. 18. 12:22
 44/71 A kérdező kommentje:
2016. jan. 18. 12:25
 45/71 anonim válasza:

" szívesen megnézném az arcodat, amikor megerőszakolják a kislányodat, vagy a feleségedet"


Na ilyet én sosem írtam. De köszönöm, hogy lehordtál mindennek.

2016. jan. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim válasza:
2016. jan. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim válasza:
,,Erre meg csak azt tudom neked mondani, hogy dogolj meg te patkany" Ez most őszintén mi? Egy idegennek a halálát kívánod? Mert más a véleménye? Miért? És te beszélsz emberi jogokról és egyebekről? Soha nem kívánnék ilyet egy másik embernek, még akkor sem, ha ártana nekem. Azért, mert más a véleménye, végképp nem. Elkeserítő.
2016. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:

"Egy idegennek a halálát kívánod? Mert más a véleménye? Miért?"


Mert azt kivanta hogy eroszakoljak meg a menekultek a felesegem meg a lanyom.


Nem olvasod az elozmenyeket? Vagy te is teljesen hulye vagy?

2016. jan. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

"Mert azt kivanta hogy eroszakoljak meg a menekultek a felesegem meg a lanyom."

Nem ezt kívánta. Te kiragadsz mondatokat és szajkózód.Ráadásul honnan tudná, hogy neked van feleséged és lányod??? Arra próbálta felhívni a figyelmedet egy példán keresztül, hogy képzeld magadat azoknak az embereknek a helyzetébe akikkel ezt történt , de te fanatikuson védel egy olyan migráns muzulmán hordát akiknek semmi, de semmi keresnivalójuk nincs Európában. Egyetlen muzulmán migránst sem szabad befogadni, egyet sem. Vannak bőségesen muzulmán országok a világon és menjenek oda.

2016. jan. 18. 22:47
 50/71 anonim ***** válasza:

Szo szerint ezt irta:


" szívesen megnézném az arcodat, amikor megerőszakolják a kislányodat, vagy a feleségedet. "


Ezen nincs mit maskepp erteni, aki ilyet ir az egy patkany.

2016. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!