Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A kölni események hatására...

A kölni események hatására változik e az európai menekültpolitika?

Figyelt kérdés

2016. jan. 11. 11:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 A kérdező kommentje:
Ez már vég kezdete: [link]
2016. jan. 17. 20:55
 32/71 A kérdező kommentje:
Felháborító: [link]
2016. jan. 17. 20:56
 33/71 anonim válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=zB6CbZluQ2c Ezt nézd meg. Szavakat nem találok. Már odáig jutottak, hogy külön centrumot kell nyitni a nemi erőszak férfi áldozatainak.
2016. jan. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
53%

# 33


"Elég magas végzettséggel rendelkezem"


Ugyan. Kabe egy karalabe szellemi szinvonalan van a gondolkodasmodod es az ervrendszered.


" jaj szegények, fogadjuk be mind"


Megis ki a faxom mondott ilyet? Amit itt nyomsz draga azt ugy hivjak hogy szalmabab-erveles. Ha olyan magas a vegzettseged, akkor biztos megtalalod a neten, hogy mit jelent, es talan legkozelebb el tudod kerulni.


"Viszont, szívesen megnézném az arcodat, amikor megerőszakolják a kislányodat, vagy a feleségedet. "


Erre meg csak azt tudom neked mondani, hogy dogolj meg te patkany. Ha te igy, en is igy.

2016. jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
Látom egyre " emelkedettebb stílusban" írogatsz. Száz szónak is egy a vége: Nem akarunk sem arabokat, sem törököket, sem más muzulmánokat Európában, mert életvitelük, viselkedésük veszélyt jelent az európai civilizációra, a közbiztonságra is. Ha nem mennek el önként akkor előbb utóbb Európa népei fogják elzavarni őket. Ez nem nácizmus, nem fasizmus, hanem kultúránk, társadalmunk és családunk jogos védelme.
2016. jan. 17. 23:42
 36/71 anonim ***** válasza:
53%

"Látom egyre " emelkedettebb stílusban" írogatsz. "


Miutan az idiota baratnod azt kivanta hogy eroszakoljak meg a nejem meg a lanyom. Nyilvan nekem szerenyen kene mosolyognom egy ilyen beszolasert ugye, mert az nyilvan rendben van.


Aztan eloben egy ilyenert lehet pofam is vagnam, ha nem lenne no. (bar ilyet egy no nem ir, ha megis, akkor full kreten)


": Nem akarunk sem arabokat, sem törököket, sem más muzulmánokat Európában"


Hogy te mit akarsz az tokeletesen irrelevans. A nemetek majd eldontik hogy ok hogyan es mit akarnak, annyit megelolegeznek hogy kabe 30-40 eve egyuttelnek torokokkel es egyeb naciokkal gyakorlatilag problemamentesen, a nemet gazdasag jelenlegi allapota a torok vendegmunkasoknak is koszonheto.


" mert életvitelük, viselkedésük veszélyt jelent az európai civilizációra, a közbiztonságra is."


Itt kell megkerdeznem hogy pontosan hany torokot, arabot ismersz szemelyesen, hannyal beszelgettel mar (nyilvan beszelsz idegen nyelveket ha ennyire ismered oket) mennyivel toltottel el rovidebb-hosszabb idot?


Mert en eleg sokat ismerek, es az atlag torok meg arab teljesen normalis ember. Persze van koztuk is sopredek, de kik kozott nincs?


A sopredeket senki sem vedi, sem en, sem a nemetek, sem mas. Aki nem tud vagy akar viselkedni, azzal szemben el kell jarni.


De soha nem fogom elismerni hogy generalisan mindegyikkel gond van, mert ez nem igaz.


Az meg nem valasztas kerdese hogy jonnek vagy nem: itt vannak, es jonnek majd ezutan is. Persze Magyarorszag eljatszhatja hogy keritest epit, es Vityka "megvedi" az orszagot, mert oda a kutya nem akar menni, sot inkabb a benszulott magyarok is inkabb el akarnak vandorolni oda, ahova az arabok is.

2016. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim válasza:
EGY SZÓVAL SEM ÍRTAM? HOGY ERŐSZAKOLJÁK MEG A LÁNYODAT/NEJEDET, kérlek olvasd vissza. Nem ártana egy kicsit fejleszteni a szövegértésed. És engem te ne merészelj leidiótázni, úgy, hogy semmi fogalmad nincsen arról, ki vagyok. Nem kell ennyire kétségbeesett sárdobálózáshoz folyamodnod, nyugodj le, és ne olvasgasd tovább a hozzászólásokat, ha ennyire zavar más emberek véleménye. Vagy nincs mit csinálnod? Te is itt éled az életed? Remélem nem csak a neten vagy ekkora szájhős.
2016. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
"Miutan az idiota baratnod azt kivanta hogy eroszakoljak meg a nejem meg a lanyom. Nyilvan nekem szerenyen kene mosolyognom egy ilyen beszolasert ugye, mert az nyilvan rendben van." Nem a barátnőm, azt sem tudom kicsoda. Egyébként nem kívánt neked semmi ilyesmit. Talán gyakorold a szövegértelmezést.
2016. jan. 18. 11:00
 39/71 A kérdező kommentje:
"A nemetek majd eldontik hogy ok hogyan es mit akarnak," Igen a németek majd eldöntik és Európa többi népe is. Azonban a nép fog dönteni és nem a politikusok, és akkor nem nagy jövőt jósolok az Európát elárasztó muzulmán csürhének, a kedves védenceidnek. Ez Európa és nem Észak-Afrika és nem a Közel-Kelet.
2016. jan. 18. 11:05
 40/71 anonim ***** válasza:

" szívesen megnézném az arcodat, amikor megerőszakolják a kislányodat, vagy a feleségedet"


Ezt irtad, ezen nincs mit ertelmezni.

2016. jan. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!