Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Németországban hogy van ennyi...

Németországban hogy van ennyi szabad munkahely?

Figyelt kérdés

Ismerek sok embert, aki kiment, és már az első hónapban találtak maguknak munkát.

Ha valaki kimegy, szinte azonnal tud dolgozni az esetek döntő többségében!


Németországban hogyan vagy mitől van ennyi szabad munkahely? Miért vannak akkor az országban munkanélküliek?

Ezt azért nem értem, mert pl én Bécsben tanulok, és 2-3 éve folyamatosan keresek a suli mellett valamit, de SEMMI sincs, mert a román-bolgár vendégmunkások mindent elvesznek. Németországban ez hogy hogy nem így van? Hisz a bevándorlók célországa, meg az összes menekült oda akar eljutni.


Hogy csinálja ezt Németország, hogy mindig rengeteg munkahely keletkezik? És nem a WC pucolásról vagy takarításról beszélek, hanem ápoló, orvos, mérnök, pincér, kasszás, stb.



2016. márc. 20. 13:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azert , mert nem egy emberre biznak ra 5 munkat, hanem inkabb 1 munkat 5 emberre.
2016. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!