Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a halálbüntetés a 21....

Ha a halálbüntetés a 21. században embertelen és középkori módszer, akkor az Egyesült Államokban középkor és embertelen világ van?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 23:16
 21/91 A kérdező kommentje:

"Pont, hogy te sarkítottad le. Már a kérdésben is elismertek, hogy szerintük a módszer az embertelen és középkori, te pedig kisarkítottad arra, hogy akkor szerintük az egész USA az."


Állj, nem! Én azt kérdeztem, hogy ha a hazai liberók szerint a halálbüntetés embertelen és középkori módszer, és ezért nem szabad Európában bevezetni, akkor vajon az USA-ban is középkori és embertelen világ van? Kérdeztem, nem kijelentettem. A kémiai kasztrálásnál is azt nyilatkozták, hogy középkori, és ajvékoltak, pedig az is létezik "nyugati, vagy nyugathoz köthető" országokban. Magyarul hazugság és képmutatás azt állítani, hogy a halálbüntetés középkori és embertelen.

2016. máj. 15. 09:29
 22/91 anonim ***** válasza:
100%
Mi itteni liberók pedig nem értünk egyet a te liberóiddal, kész. Nem vagyunk egyformák, hogy ha az egyik mond valamit, annak igaznak kell lennie minden más társára is. A többit már az előttem lévők jól kifejtettek, és ami engem illet, én inkább az életfogytiglan munkát preferálom, de csak mert kapzsi szidó komcsi vagyok.
2016. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/91 anonim ***** válasza:
50%
A halálbüntetés nem középkori, az embertelen volta pedig hidegen hagy, ha gyilkosokról, terroristákról, erőszaktevőkről van szó. Azok megérdemlik.
2016. máj. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 anonim ***** válasza:
A román nacionalisták ki akarják irtani a magyarokat. A magyar nacionalisták nem akarják kiirtani a magyarokat. Hát hogy van ez, kérem?!
2016. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/91 anonim ***** válasza:
100%

# 21/23 Időpont ma 09:29


"Állj, nem! Én azt kérdeztem, hogy ha a hazai liberók szerint a halálbüntetés embertelen és középkori módszer, és ezért nem szabad Európában bevezetni, akkor vajon az USA-ban is középkori és embertelen világ van?"


Pont erről beszéltem. De, igen. A kérdésedben ott az állítás, hogy ha valahol van egy ilyen módszer, akkor szerintük az a hely egy ilyen világ. Holott a kettő között nincs teljes összefüggés, te mégis úgy állítottad be, hogy aki szerint a halálbüntetés embertelen és középkori, akkor az USA-nak embertelennek és középkorinak kell lennie.

De ez csak a faék egyszerű gondolkodásnál van így.


"Kérdeztem, nem kijelentettem."

Ez a médiában, vagy nagy nyilvánosság előtt elmegy, lévén ott elég könnyen perelhető az ember rágalmazásért. De egy anonim internetes fórumon gáz. Vállald fel a véleményed.


"A kémiai kasztrálásnál is azt nyilatkozták, hogy középkori, és ajvékoltak, pedig az is létezik "nyugati, vagy nyugathoz köthető" országokban. Magyarul hazugság és képmutatás azt állítani, hogy a halálbüntetés középkori és embertelen."


Az első mondatod nem implikálja a másikat, bármennyire is szeretnéd. Megfordítom, hátha megérted: Észak-Koreában néha ad a kormány a népnek enni. Ez kifejezetten emberséges cselekedet. Ettől Észak-Korea máris emberséges lenne? Mert a te logikádat követve az.

Plusz ezzel saját magadat is megcáfoltad, miszerint te nem állítottál semmit. :-)

2016. máj. 15. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 A kérdező kommentje:
Oké. Sikerül a kérdésre is felelni? :D
2016. máj. 15. 09:59
 27/91 anonim ***** válasza:
# 16/26 Időpont ma 00:29 és # 25/26 Időpont ma 09:55 is már feleltem, konkrétan kérdésre válaszoltam. Elolvastad egyáltalán?
2016. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor válthatsz kérdést, köszi!
2016. máj. 15. 10:07
 29/91 homo ludensz ***** válasza:
Az tény hogy a villamosszék nem élvezet és nem is humánus de a halálsoron az USA-ban van aki 10 évig is várja hogy kivégezzék. Az például 10 évig lebegteti az elítélt felett azt hogy bármikor jöhetnek érte. Ez sokkal antihumánusabb.Most nálunk van a tényleges életfogytiglan.Akinek megmondják hogy csak tepsiben fogja elhagyni az intézményt az mivel humánusabb mint akit míg volt akasztás felakasztottak? Kicsit nézzetek utána mert már kicsit más a módja mint csak a hurok és addig lóg míg megfullad. Nem állítom hogy ez humánus de az áldozat vagy áldozatok meggyilkolásánál az elkövető sem volt úgy vélem humánus. Itt lenne még a méreginjekció esetleg kábító vagy altató szérummal kombinálva vagy a tarkólövés aminél gondolom nincs hosszú ideig rossz érzet ha jól hajtják végre. A középkori és embertelen világnak számtalan megnyilvánulási formája lehet. Télen a fűtetlen lakásában kihűl a nénike mert senki nem nyitja rá az ajtót itt nálunk. A másik ember életét kioltó meg ül a melegben a börtönben és naponta háromszor kap főtt ételt. Melyik a humánusabb vajon?
2016. máj. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 anonim ***** válasza:

# 28/29 Időpont ma 10:07


Csak mert bedöntöttem a szalmabábodat? :-) Kínos. De akkor már te is válaszolhatsz az enyémre: Észak-Korea ugye emberséges, vagy azért, mert néha ad enni a szegényeknek?


Vagy nem látod, hogy ez ugyanaz a kérdés valójában? :-)

2016. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!