Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Ha a halálbüntetés a 21....

Ha a halálbüntetés a 21. században embertelen és középkori módszer, akkor az Egyesült Államokban középkor és embertelen világ van?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 23:16
 61/91 A kérdező kommentje:

"akkor azonnal elmegyek ebből a maffiaállamból. "


Nem lehetne, hogy már holnap elmész az elvbarátaiddal együtt, és vissza sem jössz??

2016. máj. 16. 13:39
 62/91 anonim ***** válasza:

Én minden egyes állításodat megcáfoltam. Te ezekről nem akarsz tudomást venni.


Elmondta

2016. máj. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/91 A kérdező kommentje:

"Egyébként Breivik már nem jön ki a börtönből, de marhára jó mindig felhozni, hogy 21 év múlva szabadul."


A kérdező kommentje:


"21 évet kapott, mert Norvégiában annyi a max."


Igazat írtam, egy szóval sem említettem, hogy 21 év múlva szabadul, csak hogy annyit kapott, mert ennyi a max, ez tény! Mint ahogy az is, hogy perli az államot, és sorra nyeri őket és kapja a kártérítést az "emberi jogainak" a sérülése miatt.

2016. máj. 16. 13:44
 64/91 anonim ***** válasza:

57-es homo ludensz, a film amire gondolsz szerintem az X polgártárs, nem orosz, egy HBO TV-film 1995-ből, ami az Andrej Csikatilo orosz sorozatgyilkos utáni hajszáról szól.


https://www.youtube.com/watch?v=y8820VFZHW4


szerintem erre gondolsz


A film érdekessége, hogy nálunk forgatták szinte teljes egészében, és szinte minden statiszta és a kisebb szerepben magyarok játszanak.

2016. máj. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/91 anonim ***** válasza:

Akkor miért hozod fel, hogy 21 év ha lényegtelen? Miért hozod fel a pereket, ha még a tárgyalásnak sincs vége Norvégia fellebbezése miatt? Miért hozod fel a pereket, ha Breivik akkor sem fogja megkapni soha a pénzt, ha nyer?


[link]

"Breivik could not receive the money, but his lawyer could upon the verdict being upheld."


Folyamatosan olyan dolgokkal érvelsz, amik nem igazak. Ha már megint a költségekről van szó, akkor leszögezem még egyszer: Breivik fenntartása olcsóbb, mint a halálbüntetés intézménye.

2016. máj. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/91 A kérdező kommentje:

"Akkor miért hozod fel, hogy 21 év ha lényegtelen?"


Jaaa, hát így könnyű "érvelni", hogy minek hozom fel, ha lényegtelen...azért hozom fel, mert 21 évet kapott ember!!! Szánalmas, ahogy mosdatni próbálod a gyilkosokat...undorító. Ha te elmész az országból azért, mert a gyilkosok méltó büntetést kapnak, már megérte...

2016. máj. 16. 14:22
 67/91 anonim ***** válasza:
48%

Breivik csak azért úszta meg ilyen könnyen, mert szabadkőműves volt és voltak nagyon-nagyon jó kapcsolatai.

[link]

[link]

[link]


Akik meg egyszerű norvégok azok sima lopásért és drog miat is kaptak ugyanannyit mint a szabadkőműves felsőbb körökben mozgókkal jóban levő Breivik.

2016. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/91 anonim ***** válasza:
100%

# 66/67 Időpont ma 14:22


Inkább az a szánalmas, hogy nem fogod fel, hogy 21 év múlva kap még 21 évet. És valamiért a gonosz norvég büntetésvégrehajtás jobban működik a miénknél.

2016. máj. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/91 anonim ***** válasza:

Továbbra sem fogod fel, hogy 21 évet örökké fogják hosszabbítani. Nem akarod megérteni, nem akarsz érvelni, csak személyeskedni jössz ide.


A lekezelő magatartást meg tartsd meg a felmenődnek, aki megellett téged anno.

2016. máj. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:

"És valamiért a gonosz norvég büntetésvégrehajtás jobban működik a miénknél."


Hát hogyne, nagyon jó rendszer az, ahol luxuskörülmények között, a legnagyobb problémája egy gyilkosnak az, hogy reggelente hideg a kávéja...jobban működik...milyen betegek ezek a libsik..

2016. máj. 16. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!