Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Akik nem a Fideszre szavaznak!...

Akik nem a Fideszre szavaznak! Volt olyan húzása a Fidesznek az elmúlt 8 évben, amivel egyetértetek?

Figyelt kérdés

Csak azért érdekel, mert szerintem fontos dolog az, hogy ne legyünk szemellenzősek, és attól, hogy valamit egy olyan párt tesz/tett, akivel nem szimpatizálunk, attól még ha az tényleg jó, akkor elismerjük.


Manapság a magyar politikában eléggé azt látom, hogy "amit más csinál, az csak szar lehet". Megmondom őszintén, korábban pont azért szavaztam az esélyesebb Fideszre, mert reméltem, hogy ha többséget szereznek és az ellenzék nem szavaz le mindent csak azért, mert az "ellenfél" találta ki, akkor talán mozdulunk előrefelé egy kicsit.


Az már más kérdés, hogy ennek mi lett az eredménye és azzal már mennyire nem értek egyet:)


De most szeretném, ha összeszednénk azokat a dolgokat, amiket a Fidesz hozott be.


Nekem pl. kapásból a dohányzási tilalom ugrik be. Nekem személy szerint ez egy abszolút pozitív dolog volt, még akkor is, ha a Fidesz csinálta.


2018. ápr. 2. 23:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az erkölcsi bizonyítvány évente négyszer ingyen kikérhető lett. Ezzel végére is értem a listának, amin a Fidesz pozitívumait sorolhatom fel. Emellett csak azokat a húzásaikat tudom értékelni, amikkel saját maguk alatt vágják a fát.
2018. ápr. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Betömték a költségvetési hiányt, amit a szocik hagytak maguk után. Kifizették az önkormányzatok adósságát, kb 1369 milliárd forintot. Konszolidálták a BKV, kórházakat, amiket a szocik eladósítottak. Kitették az IMF szűrét az országból. Befejezték a 4-es metrót, amit az elődeik 8 év alatt se tudtak felépíteni, csak elsikítani 160 milliárdot. Kifizették a Hajdú-Bét károsultjait, Elhárították a vörösiszap katasztrófa okozta kárt, stb. stb. De a legnagyobb eredmény - remegek a gyönyörtől - Gyurcsány Ferenc koszorú ereinek a megdolgozása! Ezért önmagában megérdemelnek egy gyárat!
2018. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is a kerítéssel értek egyet, meg azzal, hogy ki mer állni az EU ellen. A dohánytilalom szintén pozitív dolog, valamint az olimpia sem lett volna rossz szerintem. Persze, a Fidesz járt volna a legjobban, de ne felejtsük el, hogy a hazai vendéglátóiparnak is elég jelentős bevétele származott volna belőle.
2018. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
12, avagy Pozitív Visszacsatolás: a kérdésben le van írva, hogy azoknak a véleményét várják, akik nem a Fideszre szavaznak, emiatt nem a te véleményedre kíváncsiak. Te a Fideszre szavazol különben elveszítenéd a Fideszes Bértrollnoki melódat.
2018. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nos, trollnoki állásom, sose volt, ez az igazság, amit írtam, ha tudod bizonyítsd az ellenkezőjét! De neked mindjárt a trollság ugrott be, na vajon miért is?
2018. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!