Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mostani utrechti terrortámad...

A mostani utrechti terrortámadás hatására csökkenni fog Sargentini és a zöldek támogatása, befolyása Hollandiában, vagy nem lesz változás?

Figyelt kérdés
Ahogyan hallottam, nagy port vert fel, még az iskolákat is bezárták egy időre, sokan munkába sem mentek, vagyis alaposan megrengette a hollandokat a terrorakció, de szerintetek a politilában is várható ennek valamilyen hatása?

2019. márc. 19. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
62%

#10

Neked rossza felfogásod!

Szótagoljam? Inkább fuss neki még egyszer!

" Az viszont már ismeretes, hogy az áldozatok és a támadó között nem volt semmilyen kapcsolat."

Tehát nem családi ügy, ez neked is le kell essen!

Más:

"A HOLLAND ÜGYÉSZEKTŐL(!)származó információk szerint ezt a szálat is vizsgálják, de a terrorista gyanú erősebb:

Egy menekülésre szánt kocsiban ugyanis találtak egy levelet, aminek a tartalmát még nem ismertették, de terrorcselekményre gyanakszanak miatta."

Mássz már ki a kedvenced Soros hátsójából, töröld ki a szemed, akkor talán sikerül elolvasnod, amit már a TI platformotok sem tud szépíteni!

2019. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
59%

ma 12:41


Szánalmas a fajtád, ahogy maszatolni próbáljátok a történteket.

2019. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 anonim ***** válasza:
57%

Tudod 13-as az a baj a terrorista cimboráiddal, hogy rendszerint ártatlan áldozatokat ejtenek, nem ilyen migránssimogató idiótát, mint te!

Ismét csak elmesélném neked, ha nem vetted volna észre, TE SOROSOZOL! A kutya nem foglalkozott vele, (bár mindenki tudja, hogy a háttérben ő mozgatja a szálakat) én csak a te szövegedre válaszul hoztam szóba!

De semmi gond, ha annyira ki vagy éhezve rájuk, mehetsz közéjük, itt nincs helyük!

2019. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 anonim ***** válasza:
21%

" Nem azt mondtam hogy nem terrortámadás hanem azt hogy még nem biztos."


Akkor már nincs is probléma, sőt az áldozatok is feltámadnak....

2019. márc. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/67 anonim ***** válasza:
38%

# 14


Persze, neked nem kell aggódnod, itt nincsenek migránsok. Orbán vezéred megvéd téged. Csak az a 20 ezer migráns van itt akik fizettek a letelepedési kötvényért meg az az 1200 aki "illedelmesen" bekopogtatott :) Közben ha nem kapsz orvosi ellátást és ott haldoklasz egy sarokban a lepusztult kórházban, mert az utolsó fillért is ellopták Orbán vezéred haverjai, akkor se felejts el Orbánnak hálálkodni hiszen nem egy migráns lőtt le :)

2019. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
62%

#16

Engem nem érdekel, hogy te mit vizionálsz, nekem nincs bajom a kórházakkal és az orvosokkal, pedig nem vagyok egy hálapénz osztogatós.

De hogy jön ez ide az "utrechti terrortámadás" fórumhoz?

Mi a fenét nem szedsz még elő kínodban?

Segítek!

Még nem beszéltél a oktatásról és Ráhel babájának a pelenkájáról!

Szánalmas vagy!

2019. márc. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
0%
Ti látjátok mindenhol Sorost. Sargentini nem Soros embere?
2019. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
62%

#18

...szerinted?


(Én megyek, nem fárasztom magam veled tovább.

De nem is lenne részemről fair, mert nem vagyunk egy szinten.)

2019. márc. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
62%
18-as válaszom a 17-esnek szólt.
2019. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
0%
Sargentini szerintetek Soros embere vagy sem?
2019. márc. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!