Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mostani utrechti terrortámad...

A mostani utrechti terrortámadás hatására csökkenni fog Sargentini és a zöldek támogatása, befolyása Hollandiában, vagy nem lesz változás?

Figyelt kérdés
Ahogyan hallottam, nagy port vert fel, még az iskolákat is bezárták egy időre, sokan munkába sem mentek, vagyis alaposan megrengette a hollandokat a terrorakció, de szerintetek a politilában is várható ennek valamilyen hatása?

2019. márc. 19. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:

Sargentini kétségen kívül szélsőségesen bevándorláspárti politikus, ahogy a holland zöld párt is az.

Én kedvelem a hollandokat, voltam is az országukban, de szerintem ebben az esetben jobban meg kellett volna válogatni, kit fogadnak be.

A híradások arról is szólnak, hogy különféle deviáns cselekményeket is elkövetett már a terrorista, de mégsem tették lapátra és le sem csukták sajnos, érthetetlen számomra miért?

Egyébként a tegnapi híradóban már mondták, hogy nem családi dráma, hanem iszlám hátterű terrorizmusról van szó minden bizonnyal, azért írtam így ki a kérdést, bizonyára nem láttad a híradót.

2019. márc. 20. 15:02
 22/67 anonim ***** válasza:
37%

"Én kedvelem a hollandokat, voltam is az országukban, de szerintem ebben az esetben jobban meg kellett volna válogatni, kit fogadnak be."


Ahhoz neked semmi közöd hogy a hollandok kit engednek be és kit nem. Milliószor több az esélye annak hogy te meghalsz az elégtelen magyar egészségügy miatt mint hogy egy holland terrorcselekmény áldozata legyen.


Először pedig megvárnám a hivatalos verziót, ami nem az M1 híradó álláspontja.

2019. márc. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:

"Ahhoz neked semmi közöd hogy a hollandok kit engednek be és kit nem."


Akkor igen, ha a már beengedettek közül sokakat át akarnak hozzánk paterolni.


" Milliószor több az esélye annak hogy te meghalsz az elégtelen magyar egészségügy miatt mint hogy egy holland terrorcselekmény áldozata legyen."


Na ez nem igaz, mert a hollandiai terrorcselekmény megtörtént, de ezzel szemben én meg élek.


"Először pedig megvárnám a hivatalos verziót, ami nem az M1 híradó álláspontja."


Hivatalos verzió volt és az RTL klubon hallottam, nem az M1 en.


"

2019. márc. 20. 15:51
 24/67 anonim ***** válasza:
37%

"Akkor igen, ha a már beengedettek közül sokakat át akarnak hozzánk paterolni."


Hollandia senkit nem akar átpaterolni.



"Na ez nem igaz, mert a hollandiai terrorcselekmény megtörtént, de ezzel szemben én meg élek."


Te élsz de évente többezer magyar hal meg mert elégtelen a magyar egészségügy, ott meg meghalt 3 ember.



"Hivatalos verzió volt és az RTL klubon hallottam, nem az M1 en."


Én akkor is várnék még ezzel.

2019. márc. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:

"Hollandia senkit nem akar átpaterolni."


Dehogynem, a kvóta kapcsán az összes ilyen deviáns szélsőséges muszlimot a nyakunkba varrnák mindenhonnan.


"Te élsz de évente többezer magyar hal meg mert elégtelen a magyar egészségügy, ott meg meghalt 3 ember."


Ne már, a magyar orvosok szerinted terroristák?

Talán ott kint nem halnak meg a kórházakban?

Nem azt mondom, hogy az egészségügy helyzete, vagy egyáltalán a magyarok egészségi állapota rózsás, de ennek semmi köze a migrációhoz.

Egyébként mit szólnál hozzá, ha a lányod, vagy valamelyik másik családtagod lenne a holland áldozatok helyében?

Bagatell, mi? Csak három ember...


"Én akkor is várnék még ezzel."


Annyira azért nem katasztrofális a Média helyzete, ez csak a Sargentini jelentésben volt így megfogalmazva, de ha neked mégis úgy tűnik, nézd a német, vagy az osztrák adókat, én szoktam, mivel tudok németül és ilyen hírekben nincs, vagy alig van különbség. De semmi sem változik attól, ha vársz, várjál és addig ne nyilatkozz!

Milyen duma már ez, hogy - hátha nem is igaz. - Vagy - várok én még ezzel. -

Várj! De ha nincs megalapozott véleményed, amire hivatkozni is tudsz, akkor gennyes dolog az ilyen fitymálódás!

2019. márc. 20. 16:10
 26/67 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt is valószínűsítik, hogy terrorcselekmény volt a dolog, de te ezzel a semmitmondó offolással csak nyugodtan csinálj magadból komplett hülyét. ;) (Már csak egy "O1G" hiányozik, hogy kellően bemutasd milyen primitív is az ellenzék többsége. Már csak azért, mert a kérdéshez nem sok köze van egyébként legalább az utolsó 10 válasznak.)

2019. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 A kérdező kommentje:

Valóban!

Annyi érdekesség van a fejleményekben, hogy a rengeteg eddigi áldozatért az összes országban, ahol azok megtörténtek, senki sem érzi magát felelősnek, csupán itt követelik, hogy mondjon le az igazságügy minisztere, igaz itt is csak azért, mert kiengedték a börtönből a gyilkost, pedig azokat is felelősség terheli, akik lehetővé tették, hogy későbbi tömeggyilkosok bejuthassanak az országba.

A legelső terroresemény után már nem védekezhetnek azzal, hogy - nem gondoltam volna -, hiszen nyilvánvalóvá vált a migránsok veszélyessége, így cinkosok, vagy felelősek polgártársaik haláláért a bevándorláspárti politikusok, súlyos mértékben, szerintem sok évi börtönt érdemelnének.

Talán felismerik a hollandok, talán nem.

Sajnos majdnem mindegy, mert a vezetőiktől függ úgyis minden, ahogy az a politikában megszokott.

2019. márc. 20. 23:06
 28/67 anonim ***** válasza:
33%

"Dehogynem, a kvóta kapcsán az összes ilyen deviáns szélsőséges muszlimot a nyakunkba varrnák mindenhonnan."


Ez hülyeség. Csak a fideszpropaganda akarja ezt beadni a birka szavazóinak. Jelenleg már egyébként is majdhogynem megállt a migráció. Már alig érkeznek mert az Eu megegyezett Törökországgal.



"Ne már, a magyar orvosok szerinted terroristák?

Talán ott kint nem halnak meg a kórházakban?"


Nem ezt mondtam. Nem az orvosokat hibáztatom hanem a kormányt. Nincs elég orvos, rosszak a körülmények, nevetséges a fizetés, a kórházak lepusztultak, elégtelenek az eszközök, stb.


Friss hír hogy egyes kórházakban annyira rossza helyzet hogy nem tudják elvégezni a műtéteket. Hollandiában is meghalhatnak a kórházakban de nem azért mint Magyarországon.


[link]



"Nem azt mondom, hogy az egészségügy helyzete, vagy egyáltalán a magyarok egészségi állapota rózsás, de ennek semmi köze a migrációhoz."


Magyarországot nem érinti a migráció. Senki nem akar idejönni, sőt kivándorolnak az emberek az országból.



"Egyébként mit szólnál hozzá, ha a lányod, vagy valamelyik másik családtagod lenne a holland áldozatok helyében?"


Természetesen nem szeretném de ennek majdhogynem nulla az esélye. Sokkal több az esélye hogy a magyar egészségügy tesz el lábalól vagy egy magyar gyilkos.



"Annyira azért nem katasztrofális a Média helyzete, ez csak a Sargentini jelentésben volt így megfogalmazva,"


De katasztrofális. Az állami média már csak propagandaeszköz. Nemrég belenéztem az M1 hiradóba. Mi volt az első hír? Valahol Szerbiában egy táborban összeverekedett néhány migráns. Most komolyan ez kit érdekel? Ez a legfontosabb hír a magyar emberek számra? Nézhetetlen propaganda hulladék.



"De semmi sem változik attól, ha vársz, várjál és addig ne nyilatkozz!"


Bocs de te vagy az aki előre nyilatkozik. Én azt írtam lehet hogy terrortámadás de lehet hogy nem.


"Várj! De ha nincs megalapozott véleményed, amire hivatkozni is tudsz, akkor gennyes dolog az ilyen fitymálódás!"


A hír úgy szólt hogy egy nőt vett célba, a másik két áldozat pedig a nőnek akart segíteni. Ebből következhet az is hogy ismerte a nőt és célzottan támadta.

2019. márc. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:

". Csak a fideszpropaganda akarja ezt beadni a birka szavazóinak."


Mi vagy te, egy taknyos kölyök, akivel nem lehet értelmesen beszélni? Mit birkázol itt? Érvelni is tudsz, vagy csak mocskolódni?

A kvótát pedig igenis erőltetik és nem a használható embereket lőcsölnék ránk, hanem az olyanokat, akik nekik sem kellenek.


" Jelenleg már egyébként is majdhogynem megállt a migráció. Már alig érkeznek mert az Eu megegyezett Törökországgal."


Valóban csökkent, mert nehezebb bejutni a tengeren és a szárazföldön is, minden normális ország akadályozza a népvándorlást.

Azért mindennap több tucat potenciális gyilkos jön nap, mint nap.


"Nem az orvosokat hibáztatom hanem a kormányt. Nincs elég orvos, rosszak a körülmények, nevetséges a fizetés, a kórházak lepusztultak, elégtelenek az eszközök, stb."


Ennek mi köze van a felvetett témához? Nem azt kértem, hogy minősítsd a kormányt, vagy bizonyos magyarországi állapotokat, hanem... de olvasd el még egyszer a kérdést, talán feledékeny vagy, kiment a fejedből!

Te így szoktál beszélgetni?:

- Adjon Isten, jó napot. -

- Kukoricát kapálok. -

- Nem azt mondtam, köszöntem. -

- Sűrű volt oszt' kiszedtem. -

- Bolond maga néném! -

- Ez a sor itt végig! -


"Nemrég belenéztem az M1 hiradóba."


Minek tetted? Te oktatsz itt ki engem? Én nem szoktam nézni.


"A hír úgy szólt hogy egy nőt vett célba, a másik két áldozat pedig a nőnek akart segíteni. Ebből következhet az is hogy ismerte a nőt és célzottan támadta."


Ebből az következik, hogy miniszoknya volt a nőn, vagy valamilyen kivágott blúz és begerjedt a fanatikus muszlim gyilkos.

"

2019. márc. 21. 10:38
 30/67 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező, emelem a kalapom a türelmed előtt!

Én már feladtam volna, mert a butasággal, ha az még erőszakossággal is párosul nincs mit kezdeni.

2019. márc. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!