Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mostani utrechti terrortámad...

A mostani utrechti terrortámadás hatására csökkenni fog Sargentini és a zöldek támogatása, befolyása Hollandiában, vagy nem lesz változás?

Figyelt kérdés
Ahogyan hallottam, nagy port vert fel, még az iskolákat is bezárták egy időre, sokan munkába sem mentek, vagyis alaposan megrengette a hollandokat a terrorakció, de szerintetek a politilában is várható ennek valamilyen hatása?

2019. márc. 19. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
0%
Úgy jön, hogy pl. a hollandok sérelmezik. Meg is értem, hogy miért. A magyar kormánynak jár a szája a legjobban, mégis ő veszi fel az egyik legnagyobb összegeket az unióban. Most is kit függesztettek fel a kereszténye A nagy keresztény országunkat. Ha nem Németország meg Merkel, végleges büntetést kaptak volna. Miattuk megúszták egy piros lappal.
2019. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:

"Egyébként ez az egyetlen ilyen eset itt. Az pedig hogy bezártak mindent természetes. A rendőrség nagyon odafigyel mindenre."


Mondjuk ha be sem engedték volna őket, erre sem kellene figyelniük.

Mellesleg én már a nyolcvanas években jártam Hollandiában, akkor ha letettél egy táskát a főtéren, az három nap múlva is ott volt. Kérdezz embereket, ha nem hiszed.

Senki nem zárt semmit, se kocsit, sem lakást és szinte nem is volt bűncselekmény, semmilyen...

Most is ez a helyzet?

2019. márc. 21. 17:29
 43/67 A kérdező kommentje:

"a hollandok sérelmezik. "


Nincs köze továbbra sem a kérdéshez, de a hollandok maguk aligha sérelmezik, csak legfeljebb a Sargentini, vagy más politikusok, de a csatlakozás feltételei ki voltak sakkozva, ahogy a pénzeket is nagy részben visszakapják mert megnyitottuk a piacainkat és más egyéb hasznuk is volt az Uniós tagságunkból.

Szerintem kerüljük most az ilyen más jellegű témákat, mert ha a futball vb érdekel, a gazdaság, esetleg Shelley, Byron, vagy Keats szerelmi költészete, akkor arról írok ki kérdést.

2019. márc. 21. 17:37
 44/67 anonim ***** válasza:
0%

Igen, nagyon biztonságos. Ha mégis előfordul valami, az általában kelet, közép-európai illetőhöz köthető sajnos. Amúgy a barátom Németországban él, ott is a magyar munkások okozták a bajt, loptak stb.


Azt kellene megérteni, hogy nincs olyan hogy CSAK muszlim, meg iszlám keveri a dolgokat. Hanem mindenki. Magyar is, lengyel is, ukrán is. Sőt. Jobban lopnak sajnos ezek. És akkor most mi is legyünk általánosítva? Enyves kezű magyarok? Ne kapjunk munkát külföldön, mert mi úgy is lopunk, ilyen a "fajtánk"? Mert ha egy lop, akkor már mind?


Mellesleg ha valami ilyesmi történik, a biztosító mindent kicsenget az utolsó centit.

2019. márc. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
0%

*centig

Vacsi idő van, szóval csak annyi, hogy tényleg sajnállak. Higgy abban a hazugságban amiben akarsz. Sargentini nem oszt nem szoroz itt sem, úgyhogy 8.


Míg te kuporgatsz, itt a nagy "veszélyben" az emberek tisztességesen keresnek és élnek. Évente többször nyaralnak. Meg minden amit csak el tudsz képzelni. Igen, nagyon rossz itt, de én nem megyek innen sehová. ;)

2019. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:

Nem volt benne a kérdésben, hogy mi a szándékod, hm, intelligencia..., de köszönöm, hogy kitértél rá.

Beírhatod viszont a keresőben, hogy pl. holland falu Magyarországon, vagy hasonlót és egy csomó linket ad majd neked, pl:

[link]

vagy

[link]

mert nekik más a véleményük, mint neked.

2019. márc. 21. 17:57
 47/67 anonim ***** válasza:
0%
Ahogy sok magyarnak is más a véleménye, mint neked. És? Egyet mondok, ne nézz tv-t. Olvass. Neten. Külföldi oldalakon. Ha nem megy az angol, guglizz, még az is jobb.
2019. márc. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:

Így van, de a legjobb, ha valóban világot látsz, csak a veszélyes helyeket ajánlatos elkerülni.

Magam is legalább egy évtizedet voltam külföldön, de már meguntam, mindenütt jó, de legjobb otthon.

2019. márc. 21. 18:29
 49/67 anonim ***** válasza:
0%

Na akkor azért már te is láttál dolgokat.

Őszinte leszek, én sok bevándorlót megismertem, amikor elkezdtem a nyelvtanfolyamot. Szomáliai, Szíria, Etiópia és sorolhatnám. Nem kell nekem hinned, de ezek az emberek nagyon egyszerű kis rendes emberkék. És ha hiszed, ha nem, nem engednek be ide csak úgy akárkit. Én keresztény vagyok és gondolhatod, hogy nem Komárom az iszlámot. Szerintem úgy ahogy van kuka. De ha ők tisztelnek, soha nem bántanak, akkor én mit mocskoljam őket? Nem értek egyet ezzel, de az ateizmissal sem. Meg a buddhizmussal sem. De most ki vagyok én, hogy megmondjam ki miben higgyen? Ez mindenkinek a magán ugye. De most leszek még őszintébb. Amikor idekerültem, bennem is voltak félelmek. Láthatod, megváltoztam. Gondolhatod, rosszat nem kaptam. Én csak nem érzem fairnek, ha általánosítanak. Ugyanis,akkor minket is lehetne. Utána néztem, eddig a keresztények csinálták a legtöbb terrortámadást. Ez sajna a statisztika. Mindig lesznek olyanok,akik rossz dolgokat tesznek, de te se örülnél annak, ha a múlt miatt minket is már előre leírnának, beskatujáznának. Remélem érted, hogy mire akartam rávilágítani, ha még máshogy is gondolod, mint én.

2019. márc. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
0%

*komálom

aut.javítás :D

2019. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!