Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » A mostani utrechti terrortámad...

A mostani utrechti terrortámadás hatására csökkenni fog Sargentini és a zöldek támogatása, befolyása Hollandiában, vagy nem lesz változás?

Figyelt kérdés
Ahogyan hallottam, nagy port vert fel, még az iskolákat is bezárták egy időre, sokan munkába sem mentek, vagyis alaposan megrengette a hollandokat a terrorakció, de szerintetek a politilában is várható ennek valamilyen hatása?

2019. márc. 19. 22:21
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 A kérdező kommentje:

"a keresztények csinálták a legtöbb terrortámadást. Ez sajna a statisztika."


Hogy érted ezt?

2019. márc. 21. 19:33
 52/67 anonim ***** válasza:
0%
1969. október 5. mond neked valamit? Katolikusok vs Protestánsok. Milyen szép is volt, ugye? Mindent a vallás nevében, hosszú évekig. Kegyetlen. :/ És ez csak egy példa.
2019. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 A kérdező kommentje:

Semmit nem mond, valami bővebbet légy szíves...

Muszlim terrorakció meg százszámra van, van több száz és van több ezer áldozattal járó is.

2019. márc. 21. 21:46
 54/67 anonim ***** válasza:
0%

Hogy nem mondd semmit már ne haragudj meg? Tényeket közöltem. Egy hosszú évekig tartó háborúról beszélek. Keress rá az interneten. Segítek: Írország


És ne ragadj le folyamatosan a bevándorlókon, mert ez csak Magyarországon folyik ami folyik. Azt hiszed európai bűnözők nincsenek? Jaj dehogynem! A különbség az, hogy itt mindent feketén fehéren leírnak. Nincs média rosta. Nincs igazságtalanság.


Én a magyar tv-ben folyamatosan csak a migráncs ezt csinált meg azt csinált hallom, ha Magyarországon vagyok. Na itt meg szépen leírnak, elmesélnek mindent. Azt is, hogy erőszakoskodott egy német egy muszlimmal. Pl. Ismerek egy nagyon csendes, rendes muszlim diákot. Az osztálytársai folyamatosan csesztetik, bántják. Pedig jó tanuló, a légynek se árt. Csakhát nem fehér bőrű. Ez szégyen! Senkinek nincs joga úgy képzelni, hogy az ő fajtája valamivel is feljebb való. Egyformák vagyunk. Épp csak kilábalt az emberiség (bár sajna nem mindenhol) a rabszolgaságból a teljes erkölcstelenségből. Erre vannak meg mindig olyanok, akik elhisznek mindent, amit sosem láttak.


Ha tényleg változást akarsz, inkább kezd a környezeteddel. Mert hiába véded a drága hazát, ha 50 év múlva Szaraha lesz a sok idióta miatt. Ne egyél annyi húst. Csakis "Fair trade" termékeket vásárolj. Illetve biológiai. Drágábbak, de ha már mindennek van ára, pont az életünknek ne legyen? Ezen kellene a drága kormánynak lovagolni.

2019. márc. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 A kérdező kommentje:

Tényleg meguntam!

Hollandiáról kérdeztem, bocsánat.

Ébresztő!

2019. márc. 22. 16:58
 56/67 anonim ***** válasza:
0%

Én is.

Mit nem értesz azon, hogy semmi nem lesz változás? SEMMI! Csak a te fejedben van a probléma. Nem tűnt fel? Szíved foga rettegni, de ne próbáld másokra is ráerőszakolni ezt. Főleg úgy, hogy nem itt élsz és nem is tudsz semmit arról ami VALÓBAN itt történik.

2019. márc. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
0%
És amit írtam,azt pont a legfontosabb lenne. Mi óvjuk itt a környezetet, Magyarországon meg legtöbb helyen putri van, nincs rendes rendszer. El kellene gondolkodni, hogy ha az ember jövőt tervez, a jövőhöz környezet sem ártana. Normális életviszonyok. Az emberek úgy tesznek (ezek szerint te is), mintha ugyan mindegy lenne ha nyáron 30 vagy 50 fok van. Na most mi is menjünk megrúgdosni az ilyen felelőtlen "embereket". Mert nem csak a saját életed cseszed el.
2019. márc. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nácik lennénk, csak én feltettem egy világos kérdést, te meg itt írsz mindenféléről, ír keresztényekről, magyarországi környezetről, nyári időjárásról, a saját szándékaidról,illetve különböző dolgokról alkotott véleményedről, stb..., amit ezúton köszönöm, hogy megosztottál velünk, de sajnos nem tartozott a kérdéshez.
2019. márc. 23. 14:47
 59/67 A kérdező kommentje:

Mindenesetre az osztrákok sem rajonganak a bevándorlókért.

Főleg, hogy például év elején több nő nyakát elvágták a migránsok, meg más is lehet a fülük mögött, mert régóta eléggé iparkodnak magukat távol tartani tőlük, de ez sem igazán volt a kérdésben.

Bécs mindig jó hely volt, bár elég régen voltam ott.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2019. márc. 24. 01:15
 60/67 anonim ***** válasza:
0%
Ajánlom figyelmébe a "Good lie" című filmet. Hátha abból megérted, mert egy nagyon jó film. Magyarország nem támogatja az illegális bevándorlást, de a legálisat sem. Igazából a magyar embernek különbség sem tudnak tenni a kettő között sajnos.
2019. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!